Subpage photo

Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF / FAP oraz naprawa katalizatorów - Płukanie filtrów FAP

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Przywrócenie sprawności filtrom FAP jest możliwe i bardzo prawdopodobne przy zastosowaniu metody płukania filtrów FAP. Jest to popularna nazwa metody oczyszczania mokrych filtrów cząstek stałych za pomocą specjalnie przygotowanych maszyn, których zadaniem jest nieinwazyjne, a jednocześnie skuteczne usunięcie zebranych wewnątrz filtra zanieczyszczeń. W przypadku przygotowanych do płukania filtrów FAP zanieczyszczeniami tymi zazwyczaj są pozostałości po spalaniu się tlenku ceru, służącego w mokrych filtrach FAP do obniżania temperatury dopalania się sadzy w filtrze.

Sam dodatek, noszący nazwę Eloyss, jest co prawda skuteczny, ale jednocześnie jego obecność sprawia, że powstają podczas utleniania osady, które już nie poddadzą się wysokiej temperaturze. Charakterystyczny czerwony popiół jest typowy dla filtrów FAP i żadne dotychczas stosowane metody nie gwarantowały usunięcia wspomnianego rudego popiołu z konstrukcji filtra. Dzięki wykorzystaniu detergentów, wysokiego ciśnienia wody i wysokiej temperatury istnieje możliwość płukania filtrów FAP aż do uzyskania sprawności identycznej lub porównywalnej z fabryczną, czego nie były dokonać do tej pory żadne inne metody.

Cena czystego środowiska nie musi oznaczać dużych wydatków, wystarczy upewnić się, że wybierając metodę regeneracji filtra cząstek stałych FAP, wybierzemy odpowiedzialnie i wypłuczemy filtr FAP, co stanowi około 10% ceny nowego filtra.

 

 

Filtr FAP na stole przygotowany do płukania
Płukanie filtrów FAP

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów

Cena i koszt (netto)
Płukanie filtra DPF 320
Regeneracja katalizatora SCR 320
Mycie filtra FAP 320
Czyszczenie katalizatora 320
Naprawa filtra cząstek stałych 320
Mycie, czyszczenie filtra cząstek stałych do samochodów ciężarowych 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora. Zamów usługę Płukanie filtrów FAP już dziś!

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer