Subpage photo

Płukanie Katalizatorów - Mitsubishi | Regeneracja DPF, FAP, SCR i czyszczenie katalizatorów

Czyszczenie filtrów cząstek stałych FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w mieście | Płukanie Katalizatorów

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W którym serwisie jest dostępna usługa taka jak Płukanie Katalizatorów dla aut wyprodukowanych przez koncern Mitsubishi napędzanych silnikiem Diesla silnikiem wysokoprężnym Diesla?

Filtr FAP można wyremontować w autoryzowanych serwisach filtrów cząstek stałych Do pracowni filtry cząstek stałych i katalizatory można doręczyć osobiście lub uzgodnić usługę firmy kurierskiej, która obejmuje transport filtrów do pracowni oraz z powrotem do klienta.

Jak odbywa się realizacja usługi typu Płukanie Katalizatorów kierowanej do filtrów z pojazdów z logo Mitsubishi w naszym serwisie regeneracji filtrów?

W autoryzowanym warsztacie czyszczenia filtrów FAP pracujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Najpierw odbieramy od klientów filtry cząstek stałych przywiezione do serwisu osobiście albo dzięki pomocy współpracującej z nami firmy kurierskiej.
 • Filtry są kierowane do pracowni regeneracji, gdzie endoskopowo weryfikowany jest poziom uszkodzeń.
 • Jeśli kondycja filtra cząstek stałych determinuje konieczność przeprowadzenia regeneracji na zaawansowanych technologicznie urządzeniach, element jest instalowany do przyrządu służącego do oczyszczania.
 • Po zregenerowaniu sprawności filtrów cząstek stałych i katalizatorów DPF-y i FAP-y są powtórnie sprawdzane, suszone jak również razem z dokumentacją wysyłane do zleceniodawcy.

Ile należy zapłacić za przeprowadzenie usługi takiej jak Płukanie Katalizatorów dla aut produkcji Mitsubishi zaopatrzonych w filtry cząstek stałych i katalizatory?

Cena czyszczenia filtrów DPF okazuje się naprawdę korzystna i sięga niewielki procent kosztu filtra ze sklepowej półki.

Jak najszybciej dostarczyć filtry i katalizatory SCR samochodów produkcji Mitsubishi, aby na terenie naszej pracowni mogła zostać wykonana usługa typu Płukanie Katalizatorów?

Udostępniamy naszym zleceniodawcom zastosowanie jednej z dwóch możliwości: filtry DPF i FAP można osobiście dostarczyć do serwisu albo zarezerwować pracownika firmy kurierskiej, który zajmie się przewozem filtrów FAP do serwisu i z powrotem do klienta.

Jakiej kategorii filtry DPF da się pojazdów z koncernu Mitsubishi można poddawać usłudze Płukanie Katalizatorów?

Zasadniczo każdego rodzaju filtry FAP mogą być poddane oczyszczaniu w tym:
 • filtry DPF do pojazdów osobowych,
 • filtry FAP do pojazdów użytkowych,
 • filtry FAP do aut ciężarowych.

  Jakie są sygnały usterki układu redukcji emisji spalin, jakie najczęściej ujawniają się w pojazdach z logo Mitsubishi i decydują o tym, że filtr DPF powinien zostać przeznaczony do zrealizowania usługi, którą jest Płukanie Katalizatorów?

  Charakterystyczne symptomy awarii filtrów DPF i FAP w samochodach z logo Mitsubishi to:
  • niemożność rozruchu silnika,
  • ograniczenie osiągów,
  • wzrost emisji sadzy,
  • wahania obrotów,
  • wzrost poboru paliwa.

  Czemu opłaca się wybrać specjalistyczny serwis, by wykonać usługę Płukanie Katalizatorów w samochodach produkcji Mitsubishi?

  Opłaca się wykorzystać nasze usługi koncentrujące się na przywracania funkcjonalności filtrów FAP w pojazdach marki Mitsubishi, ponieważ: Wykonujemy zlecenia w najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji w kraju
  • Do zrealizowanych zleceń dołączamy dokumentację.
  • Wszystkie zregenerowane filtry i katalizatory mają gwarancję jak nowe, na 2 lata, bez limitu kilometrów.
  • Możemy pochwalić się zadowolonymi klientami w całym kraju.
  • Mamy niskie ceny.

  Wraz z ogłoszeniem normy EURO 5, obniżającej dopuszczalną wartość wyprodukowywanych tlenków azotu przez diesle, pojazdy firmy Mitsubishi zostały niemal zmuszone, aby użyć w budowie filtr FAP. Najczęściej przedstawiane źródła tworzenia się wad z systemem ograniczania emisji spalin to: złe działanie silnika, jak również defekty osprzętu silnika. W każdym pojeździe wyprodukowanym po wprowadzeniu normy Euro 5, zamontowano filtry cząstek stałych DPF/FAP, a że takie elementy mogą się zużywać, znalazły swoją niszę wyspecjalizowane przedsiębiorstwa parające się czyszczeniem filtrów cząstek stałych. Systemy pomniejszania emisji gazów wydechowych w dieslach spod znaku Mitsubishi, są eksploatowane, gdyż weszły w życie ściśle określone prawa, stosowane do eksploatacji aut na drogach w Europie. Samochody ciężarowe produkowane przez koncern Mitsubishi, to w większej ilości nadzwyczaj zadowalające auta, ale zmartwienia z filtrami układu redukcji emisji spalin to dziedzina wszystkich aut osobowych i ciężarowych z silnikiem diesla, nie wyłącznie sygnowanych marką Mitsubishi. Laboratoria ze wszystkich części kraju wysyłają zgłoszenia odnośnie do katalizatorów z aut osobowych marki Mitsubishi, jakie tracą drożność, toteż pojawia się potrzeba by te filtry cząstek stałych DPF/FAP naprawiać.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora dla marki Mitsubishi.

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Loader
  Zaznacz, aby kontynuować

  Komentarze

  Dodaj komentarz

  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
  Call icon
  Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
  Call icon

  Zadzwoń do nas

  +48 725 803 803
  lub

  Zostaw nam swój numer

  Tel loader
  Wpisz poprawny numer