Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Płukanie Katalizatorów dla Mitsubishi

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Mitsubishi

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Wraz z ogłoszeniem normy EURO 5, obniżającej dopuszczalną wartość wyprodukowywanych tlenków azotu przez diesle, pojazdy firmy Mitsubishi zostały niemal zmuszone, aby użyć w budowie filtr FAP. Najczęściej przedstawiane źródła tworzenia się wad z systemem ograniczania emisji spalin to: złe działanie silnika, jak również defekty osprzętu silnika. W każdym pojeździe wyprodukowanym po wprowadzeniu normy Euro 5, zamontowano filtry cząstek stałych DPF/FAP, a że takie elementy mogą się zużywać, znalazły swoją niszę wyspecjalizowane przedsiębiorstwa parające się czyszczeniem filtrów cząstek stałych. Systemy pomniejszania emisji gazów wydechowych w dieslach spod znaku Mitsubishi, są eksploatowane, gdyż weszły w życie ściśle określone prawa, stosowane do eksploatacji aut na drogach w Europie. Samochody ciężarowe produkowane przez koncern Mitsubishi, to w większej ilości nadzwyczaj zadowalające auta, ale zmartwienia z filtrami układu redukcji emisji spalin to dziedzina wszystkich aut osobowych i ciężarowych z silnikiem diesla, nie wyłącznie sygnowanych marką Mitsubishi. Laboratoria ze wszystkich części kraju wysyłają zgłoszenia odnośnie do katalizatorów z aut osobowych marki Mitsubishi, jakie tracą drożność, toteż pojawia się potrzeba by te filtry cząstek stałych DPF/FAP naprawiać.

W którym serwisie jest dostępna usługa taka jak Płukanie Katalizatorów dla aut wyprodukowanych przez koncern Mitsubishi napędzanych silnikiem Diesla silnikiem wysokoprężnym Diesla?

Filtr FAP można wyremontować w autoryzowanych serwisach filtrów cząstek stałych Do pracowni filtry cząstek stałych i katalizatory można doręczyć osobiście lub uzgodnić usługę firmy kurierskiej, która obejmuje transport filtrów do pracowni oraz z powrotem do klienta.

Jak odbywa się realizacja usługi typu Płukanie Katalizatorów kierowanej do filtrów z pojazdów z logo Mitsubishi w naszym serwisie regeneracji filtrów?

W autoryzowanym warsztacie czyszczenia filtrów FAP pracujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Najpierw odbieramy od klientów filtry cząstek stałych przywiezione do serwisu osobiście albo dzięki pomocy współpracującej z nami firmy kurierskiej.
 • Filtry są kierowane do pracowni regeneracji, gdzie endoskopowo weryfikowany jest poziom uszkodzeń.
 • Jeśli kondycja filtra cząstek stałych determinuje konieczność przeprowadzenia regeneracji na zaawansowanych technologicznie urządzeniach, element jest instalowany do przyrządu służącego do oczyszczania.
 • Po zregenerowaniu sprawności filtrów cząstek stałych i katalizatorów DPF-y i FAP-y są powtórnie sprawdzane, suszone jak również razem z dokumentacją wysyłane do zleceniodawcy.

Ile należy zapłacić za przeprowadzenie usługi takiej jak Płukanie Katalizatorów dla aut produkcji Mitsubishi zaopatrzonych w filtry cząstek stałych i katalizatory?

Cena czyszczenia filtrów DPF okazuje się naprawdę korzystna i sięga niewielki procent kosztu filtra ze sklepowej półki.

Jak najszybciej dostarczyć filtry i katalizatory SCR samochodów produkcji Mitsubishi, aby na terenie naszej pracowni mogła zostać wykonana usługa typu Płukanie Katalizatorów?

Udostępniamy naszym zleceniodawcom zastosowanie jednej z dwóch możliwości: filtry DPF i FAP można osobiście dostarczyć do serwisu albo zarezerwować pracownika firmy kurierskiej, który zajmie się przewozem filtrów FAP do serwisu i z powrotem do klienta.

Jakiej kategorii filtry DPF da się pojazdów z koncernu Mitsubishi można poddawać usłudze Płukanie Katalizatorów?

Zasadniczo każdego rodzaju filtry FAP mogą być poddane oczyszczaniu w tym:
 • filtry DPF do pojazdów osobowych,
 • filtry FAP do pojazdów użytkowych,
 • filtry FAP do aut ciężarowych.

  Jakie są sygnały usterki układu redukcji emisji spalin, jakie najczęściej ujawniają się w pojazdach z logo Mitsubishi i decydują o tym, że filtr DPF powinien zostać przeznaczony do zrealizowania usługi, którą jest Płukanie Katalizatorów?

  Charakterystyczne symptomy awarii filtrów DPF i FAP w samochodach z logo Mitsubishi to:
  • niemożność rozruchu silnika,
  • ograniczenie osiągów,
  • wzrost emisji sadzy,
  • wahania obrotów,
  • wzrost poboru paliwa.

  Czemu opłaca się wybrać specjalistyczny serwis, by wykonać usługę Płukanie Katalizatorów w samochodach produkcji Mitsubishi?

  Opłaca się wykorzystać nasze usługi koncentrujące się na przywracania funkcjonalności filtrów FAP w pojazdach marki Mitsubishi, ponieważ: Wykonujemy zlecenia w najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji w kraju
  • Do zrealizowanych zleceń dołączamy dokumentację.
  • Wszystkie zregenerowane filtry i katalizatory mają gwarancję jak nowe, na 2 lata, bez limitu kilometrów.
  • Możemy pochwalić się zadowolonymi klientami w całym kraju.
  • Mamy niskie ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Mitsubishi

  Cena i koszt (netto)
  Mycie filtra DPF filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Daniel
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Płukanie katalizatorów Mitsubishi polega na usunięciu zanieczyszczeń, takich jak sadza i osady, z wnętrza katalizatora. Można to zrobić przy użyciu specjalnego sprzętu do mycia katalizatorów, który dostarcza ciepłej wody i chemikaliów do wnętrza katalizatora. Ta metoda może pomóc przywrócić sprawność katalizatora i zwiększyć jego żywotność. Jednak, jeśli katalizator jest bardzo zanieczyszczony lub uszkodzony, może być konieczna jego regeneracja lub wymiana.
  Adam
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Jak długo trwa regeneracja filtra dpf w mitsubishi?
  Mirosław
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Lepsze lepsze, bo wypalanie usuwa tylko sadzę, a to głównie przez popioły auta sobie nie radzą i wchodzą w tryb awaryjny.
  Zdzisław
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  To w końcu płukanie wodą jest lepsze niż wypalanie? No kto by pomyślał, ja to zawsze byłem przekonany, że jak się porządnie auto wypali na trasie, to jest to najlepsze.