Subpage photo

Płukanie Katalizatorów - Subaru | Regeneracja DPF, FAP, SCR i czyszczenie katalizatorów

Czyszczenie filtrów cząstek stałych FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w mieście | Płukanie Katalizatorów

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Gdzie jest dostępna usługa taka jak Płukanie Katalizatorów dla pojazdów wyprodukowanych przez koncern Subaru zasilanych silnikiem wysokoprężnym?

Filtry cząstek stałych można wyczyścić w autoryzowanych pracowniach naprawy filtrów FAP Do zakładu filtry cząstek stałych można dostarczyć osobiście lub ustalić usługę jednego z naszych kurierów, która obejmuje transport filtrów DPF i FAP do pracowni oraz z powrotem do zamawiającego.

W jaki sposób odbywa się realizacja usługi takiej jak Płukanie Katalizatorów kierowanej do filtrów DPF i FAP z samochodów wyprodukowanych przez koncern Subaru w autoryzowanym serwisie czyszczenia filtrów cząstek stałych?

W profesjonalnym zakładzie regeneracji filtrów FAP pracujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Na początku przyjmujemy od klientów filtry cząstek stałych przywiezione do serwisu bez pośredników bądź dzięki zamówieniu usługi kuriera.
 • Filtry DPF i FAP są przyjmowane do firmy, gdzie specjalnym urządzeniem badany jest monolit.
 • Gdy kondycja filtra FAP kwalifikuje go do regeneracji na dedykowanych urządzeniach, element jest montowany do maszyny służącej do regeneracji.
 • Po odzyskaniu osiągów filtrów cząstek stałych i katalizatorów części są jeszcze raz poddawane sprawdzeniu, suszone jak również razem z parametrami przekazywane do kontrahenta.

Ile muszę zapłacić za wykonanie usługi typu Płukanie Katalizatorów dla osobówek z logo Subaru wyposażonych w filtry cząstek stałych?

Cena czyszczenia filtrów cząstek stałych okazuje się naprawdę opłacalna i sięga niewielki procent kosztu nowego filtra.

Jak najszybciej przywieźć filtry DPF i FAP osobówek z koncernu Subaru, aby w profesjonalnej pracowni mogła zostać zrealizowana usługa typu Płukanie Katalizatorów?

Udostępniamy naszym zleceniodawcom zastosowanie jednej z dwóch możliwości: filtr DPF można samodzielnie przywieźć do pracowni albo umówić jednego z naszych kurierów, który zajmie się wysyłką filtrów DPF w obie strony.

Które filtry DPF i FAP da się samochodów produkcji Subaru można poddawać realizacji usługi typu Płukanie Katalizatorów?

W praktyce wszystkie filtry DPF i FAP można poddawać naprawie w tym:
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do aut osobowych,
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do aut użytkowych,
 • filtry DPF do TIR-ów.

  Jakiego rodzaju objawy nieprawidłowego działania filtrów cząstek stałych, jakie najczęściej występują w autach marki Subaru i decydują o tym, że filtr FAP powinien zostać przeznaczony do zrealizowania usługi, którą jest Płukanie Katalizatorów?

  Typowe sygnały usterki filtrów redukcji emisji spalin w autach z koncernu Subaru to:
  • niemożność rozruchu silnika,
  • spadek mocy,
  • wzrost emisji sadzy,
  • falowanie obrotów silnika,
  • zwiększony pobór paliwa.

  Czemu opłaca się wybrać specjalistyczny serwis, by wykonać usługę Płukanie Katalizatorów w pojazdach produkcji Subaru?

  Rekomendujemy wybrać naszą ofertę w zakresie czyszczenia filtrów FAP w pojazdach marki Subaru, bo: Dysponujemy najnowocześniejszą i największą pracownią tego typu w kraju
  • Każde zrealizowane w naszych pracowniach zlecenie ma pełną dokumentację.
  • Wszystkie zregenerowane przez nas elementy są jak nowe, dlatego udzielamy im też gwarancji jak na nowe.
  • Mamy 100% skuteczności.
  • Nasze ceny są konkurencyjne.

  Po wprowadzeniu normy EURO 4, minimalizującej dozwoloną zawartość wyprodukowywanych cząstek stałych przez diesle, samochody ze stajni Subaru zostały niemal zmuszone, aby zainstalować w konstrukcji filtr DPF. Filtry cząstek stałych - to dzięki ich wykorzystaniu można dzisiaj ograniczać wydzielanie zanieczyszczeń, zwłaszcza dla pojazdów z symbolem Subaru, jak również zadbać o środowisko naturalne. Płukanie Katalizatorów nie ma przeszkód, by wyszukać za niską opłatą, przede wszystkim dla aut osobowych z symbolem Subaru, aczkolwiek należy podążać do kompetentnych firm remontu katalizatorów i filtrów. W praktycznie każdym samochodzie z silnikiem diesla powstałym po 2011 roku, producent miał obowiązek zamieścić filtry FAP, a ponieważ takie elementy zużywają się, zostały stworzone nowoczesne spółki parające się regeneracją filtrów FAP. Zadanie aparatu zmniejszenia wydzielania spalin w samochodach osobowych ze stajni Subaru jest nie do przecenienia dla atmosfery, bo filtry cząstek stałych DPF/FAP wychwytują zanieczyszczenia zbudowane na węglu, jednocześnie katalizatory przechwytują tlenki azotu. Płukanie Katalizatorów to wyjście, jakie w ciężarówkach znanej firmy Subaru gwarantuje niski poziom emitowanych przez silnik gazów spalinowych, cząstek stałych, jak również tlenków azotu NOX.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora dla marki Subaru.

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Loader
  Zaznacz, aby kontynuować

  Komentarze

  Dodaj komentarz

  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
  Call icon
  Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
  Call icon

  Zadzwoń do nas

  +48 725 803 803
  lub

  Zostaw nam swój numer

  Tel loader
  Wpisz poprawny numer