Subpage photo

Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów - Raba -filtry-dpf-fap.pl

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Raba – producent samochodów ciężarowych i autobusów, ich siedziba mieści się w Gyor na Węgrzech. Działalność rozpoczęli od roku 1896 i produkcji wagonów kolejowych. Swoją przygodę z pojazdami firma rozpoczęła od roku 1904 i stworzonego po raz pierwszy pojazdu z napędem 4x4, projekt nadzorował Ferdinand Porsche. W 1914 roku firma stworzyła pierwszy model samochodu osobowego Raba Alpha. W latach tych firma zakupiła wiele licencji na różne modele samochodów ciężarowych, do roku 1951 w fabryce powstało 2500 pojazdów. Firma zajmowała się również produkcją silników, w 1937 roku odkupiła licencję od firmy MAN na silnik Diesla. Na przestrzeni lat Raba produkowała maszyny rolnicze, autobusy, naczepy, a nawet zajmowała się budową mostów. Od 1980 roku wszystkie ciężarówki produkowane są z kabiną DAF-a.

W 1992 roku firma stała się spółką akcyjną, z większością udziałów państwa węgierskiego. W roku 1996 firma trafiła na giełdę i powstało Raba Automotive Holding plc. Następnie stworzona została spółka z rosyjską firmą motoryzacyjna, KAMAZ. Obecnie Raba-Kamaz produkuje samochody ciężarowe oraz autobusy, również na rynek Polski. Obecnie również i w samochodach ciężarowych obowiązkowym elementem wyposażenia stał się filtr cząstek stałych, jego montaż pozwala na przejście z poziomu Euro2,3 na poziom Euro5, co pozwoli na wjazd do takich krajów jak np. Niemcy, gdzie obowiązują zielone strefy.

 

 

Katalizator z samochodu marki Raba na stole w pracowni przed regeneracją
Naprawa katalizatorów w pojazdach Raba

 

Katalog Raba filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Raba oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Pojemmność Oznaczenie Silnika Lata Produkcji Zamiennik JMJ Numer OE Zamiennik Bosal Zamiennik Walker Zamiennik Novak Zamiennik BM Catalysts Numer Delphi Konie Mechaniczne Kilowaty Długość Numer Veneporte Norma Emisji Spalin Cena

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Raba

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Raba 320
Regeneracja filtra FAP Raba 320
Mycie katalizatora Raba 320
Płukanie katalizatora SCR Raba 320
Naprawa filtra cząstek stałych Raba 320
Czyszczenie, regeneracja DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Raba 1490
Wycinanie filtra FAP Raba, usuwanie filtra FAP Raba 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Raba 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora do samochodu marki Raba

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer