Subpage photo

Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF / FAP oraz naprawa katalizatorów - Regeneracja filtrów DPF

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Od kiedy wprowadzone do konstrukcji diesla zostały filtry cząstek stałych DPF, szukano sposobów na odzyskanie sprawności zapchanych filtrów cząstek stałych. Ponieważ stosowano różne metody, sprawdzono, jakie są konsekwencje stosowania poszczególnych metod rozwiązywania problemów z filtrami DPF. Regeneracja DPF jest możliwa, uszkodzenia rzadko eliminują możliwość regeneracji DPF, a do takich zaliczamy pęknięcia ceramicznego wkładu filtra lub uszkodzenia korpusu, które eliminują możliwość utrzymania szczelności układu.

Jeśli jednak filtr DPF nadaje się do regeneracji, ze wszystkich stosowanych na świecie metod najlepiej wybrać regenerację DPF poprzez czyszczenie wodnochemiczne. Inne oferowane przez pracownie metody, jak myjki ultradźwiękowe czy wypalanie indukcyjne nie tylko, nie sprawdza się, ale może bezpośrednio prowadzić do zniszczenia wkładu filtra. Regeneracja DPF powinna być nieinwazyjna (wypalanie jest inwazyjne) oraz skuteczne (myjki ultradźwiękowe mają około 50-60% skuteczności).

Natomiast regeneracja hydrochemiczna, czyli, innymi słowy, wodne płukanie filtrów DPF, pozwala nie tylko pozbyć się nawet do 100% zanieczyszczeń, ale również nie stanowi zagrożenia dla konstrukcji filtra. Dzięki temu regeneracja filtra cząstek stałych DPF jest najbardziej atrakcyjną metodą regeneracji zarówno pod względem ceny za usługę, jak i skuteczności regeneracji.

 

 

Filtr cząstek stałych DPF przygotowany do procesu profesjonalnej regeneracji
Regeneracja filtrów DPF

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie katalizatora 320
Płukanie filtra DPF 320
Naprawa katalizatora SCR 320
Regeneracja filtra FAP 320
Mycie filtra cząstek stałych 320
Czyszczenie, płukanie katalizatora SCR do samochodów ciężarowych 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora. Zamów usługę Regeneracja filtrów DPF już dziś!

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer