Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Regeneracja filtrów DPF dla Ford

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Ford

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Wady kruchego układu redukcji emisji cząstek stałych trafiają się nierzadko, ponieważ DPF-y aut znanego koncernu Ford działają w problematycznych warunkach i niekiedy Regeneracja filtrów DPF to nakaz chwili. Najczęściej opisywane źródła pojawiania się braków z elementami układu ograniczania emisji spalin to: zła praca układu doładowania, jak również niesprawność wtryskiwaczy. Aparatury pomniejszania emisji spalin w pojazdach przedsiębiorstwa samochodowego Ford, są użytkowane, bo weszły w życie wymagające kodeksy, stosujące się do wykorzystywania samochodów osobowych na autostradach i drogach. Regeneracja filtrów DPF istnieje możliwość, by znaleźć za niski koszt, w szczególności dla samochodów spod znaku Ford, aczkolwiek trzeba udawać się do wyspecjalizowanych laboratoriów regeneracji układów redukcji emisji spalin. Praca mechanizmu ograniczenia produkcji spalin w dieslach sygnowanych marką Ford jest nie do przecenienia dla ochrony środowiska, bowiem filtry DPF/FAP wyłapują zanieczyszczenia mechaniczne, jednocześnie katalizatory przechwytują rakotwórcze zanieczyszczenia chemiczne. Diesle znanej firmy Ford, to w sporej ilości nieprzeciętnie trafione produkcje, jednakże problemy z filtrami to dziedzina praktycznie wszystkich samochodów osobowych i ciężarowych z wysokoprężną jednostką napędową, nie wyłącznie sygnowanych marką Ford.

W jakiej pracowni jest dostępna opcja taka jak Regeneracja filtrów DPF dla osobówek marki Ford napędzanych silnikiem Diesla silnikiem wysokoprężnym?

Filtr cząstek stałych można naprawić w zakładzie zajmującym się regeneracją filtrów FAP Do zakładu filtr cząstek stałych można doręczyć samodzielnie lub ustalić usługę jednego z naszych kurierów, która obejmuje transport filtrów cząstek stałych do warsztatu i z powrotem na adres klienta.

W jaki sposób odbywa się realizacja usługi takiej jak Regeneracja filtrów DPF przeznaczonej dla filtrów DPF z aut z koncernu Ford w autoryzowanym serwisie regeneracji filtrów FAP?

W specjalistycznym serwisie oczyszczania filtrów cząstek stałych i katalizatorów pracujemy zgodnie z określonymi procedurami:
 • Najpierw odbieramy od zleceniodawców filtry DPF i FAP przytransportowane do pracowni bez pośredników lub dzięki pomocy naszego kuriera.
 • Filtry cząstek stałych są kierowane do firmy, gdzie wziernikowo weryfikowany jest poziom uszkodzeń.
 • Jeżeli stan filtra DPF daje możliwość regeneracji na wyznaczonych do tego przyrządach, część jest montowany do maszyny służącej do regeneracji.
 • Po zregenerowaniu funkcjonalności filtrów DPF i FAP części są jeszcze raz weryfikowane, suszone oraz razem z dokumentacją odsyłane do kontrahenta.

Ile należy zapłacić za wykonanie usługi takiej jak Regeneracja filtrów DPF dla aut wyprodukowanych przez koncern Ford wyposażonych w filtr FAP?

Cena regeneracji filtrów jest naprawdę korzystna i stanowi niewielki procent wartości nowego filtra.

Jak przywieźć filtry cząstek stałych i katalizatory osobówek wyprodukowanych przez koncern Ford, aby na terenie naszej pracowni mogła zostać zrealizowana usługa typu Regeneracja filtrów DPF?

Przekazujemy naszym zleceniodawcom skorzystanie z dwóch opcji: filtry cząstek stałych można samemu dostarczyć do pracowni bądź zamówić pracownika firmy kurierskiej, który zajmie się wysyłką filtrów do serwisu i z powrotem do klienta.

Jakiego rodzaju filtry cząstek stałych i katalizatory da się samochodów z logo Ford można poddawać realizacji usługi typu Regeneracja filtrów DPF?

Zasadniczo wszystkie filtry cząstek stałych mogą być poddane oczyszczaniu w tym:
 • filtry DPF do osobówek,
 • filtry DPF do samochodów użytkowych,
 • filtry DPF i FAP do TIR-ów.

  Jakie są symptomy niesprawności filtrów cząstek stałych, jakie często ujawniają się w samochodach produkcji Ford i informują o tym, że filtr DPF powinien zostać przeznaczony do realizacji usługi, którą jest Regeneracja filtrów DPF?

  Często występujące symptomy awarii filtrów cząstek stałych w pojazdach produkcji Ford to:
  • brak możliwości odpalenia auta,
  • spadek osiągów,
  • wzrost emisji sadzy,
  • nierówna praca silnika,
  • zwiększone zużycie paliwa.

  Z jakiego powodu opłaca się wybrać autoryzowany warsztat, aby zrealizować usługę Regeneracja filtrów DPF w samochodach z koncernu Ford?

  Polecamy wybrać nasze usługi koncentrujące się wokół przywracania funkcjonalności filtrów DPF i FAP w autach produkcji Ford, ponieważ: Zlecenia wykonujemy w najnowocześniejszej i największej pracowni w kraju
  • Dołączamy dokumentację do wszystkich wykonanych zleceń.
  • Wszystkie zregenerowane przez nas elementy są jak nowe, dlatego udzielamy im też gwarancji jak na nowe.
  • Nasze usługi są wysokiej jakości.
  • Możemy zaoferować atrakcyjne ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Ford

  Cena i koszt (netto)
  Czyszczenie filtra cząstek stałych filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Robert
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Istnieją różne metody regeneracji filtrów DPF dla samochodów Ford. Oto kilka przykładów: Regeneracja chemiczna: polega na wykorzystaniu specjalnego środka chemicznego, który rozpuszcza osad zgromadzony w filtrze. Wypalanie sadzy z filtra cząstek stałych na postoju, w trasie albo w serwisie. Regeneracja mechaniczna: polega na mechanicznym usunięciu osadów z filtra za pomocą specjalnych narzędzi. Wymiana filtra: polega na wymianie filtra na nowy. Warto skonsultować się z specjalistą w dziedzinie naprawy samochodów lub dealerem Forda, aby określić, która metoda regeneracji będzie najlepsza dla konkretnego filtra i modelu samochodu.
  Mirek
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Regenerowałem filtr dpf w fordzie. Minęło sporo czasu, a filtr dalej się spisuje.
  Albert
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  @Krzysztof mam dokładnie takiego samego Forda i ja tutaj go czyściłem, niecałe 500 złotych i wszystkie problemy z autem jak ręką odjął, także jak najbardziej polecam.
  Krzysztof
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Ford Focus 1.6 TDCI - problem z filtrem dpf mam. U was taki filtr również wyczyszczę, jeśli tak, to w jakiej cenie?