Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów Rimac

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Rimac

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2

W jakim serwisie możliwa jest usługa poddania czyszczeniu filtrów cząstek stałych i katalizatorów dla osobówek z logo Rimac?

Uszkodzone filtry cząstek stałych można wyczyścić w specjalistycznej pracowni regeneracji. Jest to bardzo dogodna oferta, gdyż do warsztatu filtry cząstek stałych i katalizatory można przywieźć bezpośrednio lub zamówić usługę jednego z naszych kurierów, która zawiera transport filtrów DPF do pracowni i z powrotem do domu klienta.

Jak odbywa się realizacja poddania czyszczeniu filtrów DPF i FAP z samochodów wyprodukowanych przez koncern Rimac w naszym warsztacie?

W naszym serwisie w celu realizacji poddania czyszczeniu filtrów z samochodów osobowych wyprodukowanych przez koncern Rimac postępujemy zgodnie z określonymi etapami, do których należą:
 • Odbiór od zleceniodawców filtrów cząstek stałych i katalizatorów przywiezionych do warsztatu osobiście albo z pomocą kuriera.
 • Przekazanie filtrów cząstek stałych z osobówek z koncernu Rimac do firmy, gdzie wziernikowo sprawdzany jest poziom zanieczyszczeń filtra.
 • W przypadku, gdy kondycja filtra FAP umożliwia przeprowadzenie czyszczenia na zaawansowanych technologicznie przyrządach, część trafia do urządzenia przeznaczonego do oczyszczania.
 • Realizacja powtórnych kontroli na wyczyszczonych i osuszonych filtrach z pojazdów z koncernu Rimac.
 • Sporządzenie dokumentacji informujących funkcjonalności filtrów DPF po czyszczenia oraz dostarczenie naprawionych części do zleceniodawcy.

Ile potrzeba zapłacić za wykonanie opcji renowacji filtrów DPF i FAP dla aut z koncernu Rimac wyposażonych w silnik wysokoprężny?

Cena regeneracji filtrów DPF dla aut z koncernu Rimac jest naprawdę korzystna i wynosi ułamek ceny filtra ze sklepowej półki.

Jak najlepiej doręczyć filtry cząstek stałych samochodów osobowych z logo Rimac, aby w autoryzowanej pracowni mogła zostać wykonana naprawa?

W zakładzie naprawy filtrów DPF umożliwiamy zleceniodawcom zastosowanie jednej z dwóch możliwości: filtr FAP można osobiście doręczyć do pracowni lub uzgodnić przyjazd jednego z naszych kurierów, który zajmie się wysyłką filtrów w obie strony.

Jakie filtry DPF i FAP z samochodów z koncernu Rimac da się poddawać regeneracji filtrów DPF i FAP?

Zasadniczo każdego rodzaju filtry DPF i FAP można poddawać naprawie, w tym:
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do osobówek,
 • filtry DPF i FAP do aut ciężarowych,
 • filtry i katalizatory SCR do pojazdów użytkowych.

Czym charakteryzują się oznaki usterki filtrów cząstek stałych w samochodach produkcji Rimac oraz informują o tym, że filtr FAP nadaje się do wykonania oczyszczania filtrów cząstek stałych?

Często występujące oznaki nieprawidłowego działania filtrów FAP w samochodach z logo Rimac to:
 • zwiększony pobór paliwa;
 • nierówna praca silnika;
 • zwiększone dymienie;
 • unieruchomienie pojazdu;
 • spadek osiągów.

Co świadczy o tym, że warto wykonać regenerację filtrów FAP z pojazdów marki Rimac w naszym zakładzie?

Polecamy wybrać naszą ofertę dotyczące czyszczenia filtrów cząstek stałych w autach produkcji Rimac, gdyż:
 • Możemy pochwalić się zadowolonymi klientami w całym kraju.
 • Udzielamy gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów, jak na nowe części.
 • Jesteśmy największą i najnowocześniejszą tego typu pracownią w kraju.
 • Nasza oferta cenowa jest bardzo atrakcyjna.
 • Do wykonanych zleceń dołączamy pełną dokumentację.

Rimac Automobili – producent supersamochodów elektrycznych z siedzibą w Sveta Nedelja w Chorwacji. Firma zajmuje się również produkcją systemów akumulatorowych oraz zespołów napędowych dla innych firm.

Założycielem firmy jest Mate Rimac, miłośnik samochodów i technologi, który za swoje pierwsze zarobione w życiu pieniądze kupił BMW E30 323i do udziału w zawodach. Z każdymi następnymi zawodami starał się ulepszać i modernizować swój model, pracował w garażu rodziców. Firmę Rimac Automobili zarejestrował w 2009 roku, jego celem jest tworzenie zaawansowanych samochodów elektrycznych.

Pierwszy model Concept One został zaprezentowany na Motor Show w 2011 roku we Frankfurcie, samochód został uznany za najszybszy samochód elektryczny na świecie. Pierwszy model został sprzedany w 2013 roku. Jego cena to bagatela 6,5 miliona złotych. Od początku jego produkcji sprzedano osiem jego egzemplarzy, głównie dla nieznanych klientów.

Samochody elektryczne jeszcze do niedawna uchodziły za ekologiczne, jednak najnowsze badania emisji zanieczyszczeń pokazały, że ich emisyjność jest wyższa niż w pojazdach benzynowych. Samochody elektryczne nie posiadają filtrów cząstek stałych, odpowiedzialnych za zmniejszanie emisji sadzy wydzielanych z rur wydechowych, dodatkowo średniej wielkości auto produkuje około 23 ton dwutlenku węgla.

 

 

Filtr DPF z samochodu marki Rimac na stole w pracowni przed regeneracją
Naprawa filtrów DPF w samochodach Rimac

 

Katalog Rimac filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Rimac oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Inne parametry

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Rimac

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Rimac 398
Regeneracja filtra FAP Rimac 398
Mycie katalizatora Rimac 398
Płukanie katalizatora SCR Rimac 398
Naprawa filtra cząstek stałych Rimac 398
Mycie, czyszczenie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Rimac 1490
Wycinanie katalizatora Rimac, usuwanie katalizatora Rimac 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Rimac 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Co o tym myślisz?

Komentarze

Daniel
5
star star star star star
Wystawiono Rok temu
Czy ten komentarz był pomocny?
Czyszczenie filtrów DPF / FAP jest ważne, ponieważ: Zapobiega zatkaniu filtra zanieczyszczeniami, co może powodować problemy z wydajnością i osiągami silnika Poprawia funkcjonowanie układu wydechowego, a także zaworu EGR, turbosprężarki tudzież wtryskiwaczy Zmniejsza zużycie paliwa Redukuje emisję szkodliwych substancji, co jest korzystne dla środowiska Zapobiega potrzebie wymiany filtra, co jest kosztowne i czasochłonne.
Darek
0
star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
Wystawiono 4 lata temu
Czy ten komentarz był pomocny?
Takie autko jak Rimac to marzenie nie jednego faceta i chyba kobiety też. Do takiego auta to filtr cząstek stałych musi kosztować fortunę.

Dodaj komentarz

Oceń wpis:
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki