Subpage photo

Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów - Rimac -filtry-dpf-fap.pl

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Rimac Automobili – producent supersamochodów elektrycznych z siedzibą w Sveta Nedelja w Chorwacji. Firma zajmuje się również produkcją systemów akumulatorowych oraz zespołów napędowych dla innych firm.

Założycielem firmy jest Mate Rimac, miłośnik samochodów i technologi, który za swoje pierwsze zarobione w życiu pieniądze kupił BMW E30 323i do udziału w zawodach. Z każdymi następnymi zawodami starał się ulepszać i modernizować swój model, pracował w garażu rodziców. Firmę Rimac Automobili zarejestrował w 2009 roku, jego celem jest tworzenie zaawansowanych samochodów elektrycznych.

Pierwszy model Concept One został zaprezentowany na Motor Show w 2011 roku we Frankfurcie, samochód został uznany za najszybszy samochód elektryczny na świecie. Pierwszy model został sprzedany w 2013 roku. Jego cena to bagatela 6,5 miliona złotych. Od początku jego produkcji sprzedano osiem jego egzemplarzy, głównie dla nieznanych klientów.

Samochody elektryczne jeszcze do niedawna uchodziły za ekologiczne, jednak najnowsze badania emisji zanieczyszczeń pokazały, że ich emisyjność jest wyższa niż w pojazdach benzynowych. Samochody elektryczne nie posiadają filtrów cząstek stałych, odpowiedzialnych za zmniejszanie emisji sadzy wydzielanych z rur wydechowych, dodatkowo średniej wielkości auto produkuje około 23 ton dwutlenku węgla.

 

 

Filtr DPF z samochodu marki Rimac na stole w pracowni przed regeneracją
Naprawa filtrów DPF w samochodach Rimac

 

Katalog Rimac filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Rimac oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Pojemmność Oznaczenie Silnika Lata Produkcji Zamiennik JMJ Numer OE Zamiennik Bosal Zamiennik Walker Zamiennik Novak Zamiennik BM Catalysts Numer Delphi Konie Mechaniczne Kilowaty Długość Numer Veneporte Norma Emisji Spalin Cena

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Rimac

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Rimac 320
Regeneracja filtra FAP Rimac 320
Mycie katalizatora Rimac 320
Płukanie katalizatora SCR Rimac 320
Naprawa filtra cząstek stałych Rimac 320
Czyszczenie, mycie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Rimac 1490
Wycinanie katalizatora SCR Rimac, usuwanie katalizatora SCR Rimac 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Rimac 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora do samochodu marki Rimac

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer