Subpage photo

Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów - Roewe -filtry-dpf-fap.pl

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Roewe – chińska marka samochodów należąca do koncernu Shanghai Automotive Industry Corporation, a od 2006 roku produkuje pojazdy na bazie kupionych technologi MG Rover. Ich pierwszy model samochodu zadebiutował w 2006 roku, był to model Roewe 750 oparty na Roverze 75. W 2007 roku marka wyprodukowała 120 000 samochodów, w najbliższych latach planuje wprowadzenie 30 nowych modeli.

Nazwa Roewe była spowodowana brakiem możliwości nabycia praw zakupu do marki Rover, gdyż prawa te posiada BMW. Obecnie prawo do marki Rover ma koncern Tata Motors, który odkupił również markę Jaguar i Land Rover. Logo Roewe jest również bardzo podobne do pierwowzoru. Słowo Roewe oznacza w języku chińskim honor, moc oraz prestiż.

Modele produkcyjne to: Roewe 350, Roewe 550, Roewe 750, Roewe 950 oraz Roewe W5, żaden z tych modeli nie jest jeszcze oferowany w Europie.

Pierwszy model marki Roewe 350 to samochód klasy kompakt, zaprezentowany został w 2010 roku na targach motoryzacyjnych. Jego cena to w przeliczeniu ok. 30 000 zł. Źródłem napędu jest silnik R4 o pojemności 1.5 l produkowany przez SAIC, spełniający europejską normę emisji spalin EURO4. Przyczynił się do tego filtr cząstek stałych, który od 2006 roku jest w obowiązkowym wyposażeniu każdego pojazdu. Jego zadaniem jest zatrzymywanie cząstek sadzy wydzielanych przez układ wydechowy oraz ich wypalanie, dzięki czemu znacznie obniża się ilość emitowanych spalin.

 

Katalizator z samochodu marki Roewe na stole w pracowni przed regeneracją
Regeneracja katalizatorów SCR w samochodach marki Roewe

 

Katalog Roewe filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Roewe oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Pojemmność Oznaczenie Silnika Lata Produkcji Zamiennik JMJ Numer OE Zamiennik Bosal Zamiennik Walker Zamiennik Novak Zamiennik BM Catalysts Numer Delphi Konie Mechaniczne Kilowaty Długość Numer Veneporte Norma Emisji Spalin Cena

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Roewe

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Roewe 320
Regeneracja filtra FAP Roewe 320
Mycie katalizatora Roewe 320
Płukanie katalizatora SCR Roewe 320
Naprawa filtra cząstek stałych Roewe 320
Regeneracja, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Roewe 1490
Wycinanie katalizatora SCR Roewe, usuwanie katalizatora SCR Roewe 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Roewe 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora do samochodu marki Roewe

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer