Subpage photo

Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów - Sisu -filtry-dpf-fap.pl

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Sisu – fiński producent samochodów ciężarowych, wojskowych i specjalistycznych z siedzibą w Karis w Finlandii. Przedsiębiorstwo założone w 1931 roku i początkowo zajmowała się produkcją opancerzonych pojazdów dla armii. Po wojnie firma zajmowała się produkcją ciężarówek serii SA-150, SA-240 oraz A-45. W 1998 r. oraz w 2000 firma pokazała na targach w Helsinkach swoje militarne samochody, wysokiej mobilności i sporą ładownością.

Od kilku lat koncern oprócz własnych samochodów, prezentuje również Renault Trucks w Finlandii oraz zajmuje się sprzedażą wszystkich pojazdów Renault. W swojej ofercie posiadają cztery rodzaje pojazdów oznaczonych symbolem: E11, E12, E18 i HMTU.

Marka Sisu znana jest nie tylko w Finlandii, ich rynkiem zbytu są również Estonia, Szwecja, Rosja oraz Łotwa. W Polsce jest to dość słabo znana marka i modele te spotyka się raczej sporadycznie. Cena używanego pojazdu ciężarowego zaczyna się od 100 000 zł.

Zarówno w samochodach osobowych, jak i w tych ciężarowych od kilku lat obowiązkowym elementem ich wyposażenia są jest filtr cząstek stałych DPF/FAP. Wymaga tego europejska norma mówiąca o dopuszczalnych normach emisji spalin, EURO6.

 

 

Regeneracja z samochodu marki Sisu na stole w pracowni przed regeneracją
Regeneracja filtrów FAP marki Sisu

 

Katalog Sisu filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Sisu oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Pojemmność Oznaczenie Silnika Lata Produkcji Zamiennik JMJ Numer OE Zamiennik Bosal Zamiennik Walker Zamiennik Novak Zamiennik BM Catalysts Numer Delphi Konie Mechaniczne Kilowaty Długość Numer Veneporte Norma Emisji Spalin Cena

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Sisu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Sisu 320
Regeneracja filtra FAP Sisu 320
Mycie katalizatora Sisu 320
Płukanie katalizatora SCR Sisu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Sisu 320
Mycie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Sisu 1490
Wycinanie filtra DPF Sisu, usuwanie filtra DPF Sisu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Sisu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora do samochodu marki Sisu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer