Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów Sisu

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Sisu

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2

W jakiej pracowni możliwa jest usługa regeneracji filtrów cząstek stałych dla samochodów osobowych z logo Sisu?

Uszkodzone filtry DPF można zregenerować w zakładzie zajmującym się regeneracją. Jest to bardzo wygodna opcja, gdyż do serwisu filtry i katalizatory SCR można doręczyć osobiście lub ustalić usługę jednego z naszych kurierów, która zawiera transport filtrów do warsztatu oraz z powrotem na adres klienta.

W jaki sposób przebiega realizacja renowacji filtrów DPF z pojazdów produkcji Sisu w autoryzowanym serwisie?

W naszym serwisie w celu wykonania oczyszczania filtrów cząstek stałych i katalizatorów z pojazdów produkcji Sisu postępujemy zgodnie z określonymi procedurami, do jakich zaliczają się:
 • Odbiór od klientów filtrów cząstek stałych przytransportowanych do pracowni bez pośredników bądź dzięki zamówieniu usługi pracownika firmy kurierskiej.
 • Dostarczenie filtrów z samochodów z koncernu Sisu do pracowni, gdzie specjalnym urządzeniem weryfikowany jest monolit.
 • Jeśli kondycja filtra DPF determinuje konieczność przeprowadzenia regeneracji na wysokiej klasy urządzeniach, element jest instalowany do maszyny służącej do oczyszczania.
 • Realizacja ponownych testów na umytych i wysuszonych filtrach cząstek stałych z aut marki Sisu.
 • Sporządzenie raportów dostarczających informacji na temat funkcjonalności filtrów cząstek stałych po procesie regeneracji oraz dostarczenie naprawionych elementów do rąk zleceniodawcy.

Jak wiele potrzeba zapłacić za przeprowadzenie opcji regeneracji filtrów FAP dla samochodów z koncernu Sisu wyposażonych w silnik wysokoprężny?

Opłata wiążąca się z usługą regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów dla osobówek marki Sisu okazuje się naprawdę niska i stanowi ułamek kosztu filtra ze sklepu.

Jak najlepiej przywieźć filtr cząstek stałych pojazdów produkcji Sisu, aby na terenie specjalistycznej pracowni mogła być zrealizowana regeneracja?

W zakładzie czyszczenia filtrów DPF i FAP udostępniamy klientom zastosowanie jednej z dwóch możliwości: filtry DPF i FAP można samemu przywieźć do pracowni bądź zamówić kuriera, który zajmie się transportem filtrów cząstek stałych w obie strony.

Jakiej kategorii filtry FAP z osobówek produkcji Sisu można poddawać remontowi filtrów?

Zasadniczo każdego rodzaju filtry cząstek stałych i katalizatory można poddawać oczyszczaniu, w tym:
 • filtry DPF i FAP do pojazdów osobowych,
 • filtry i katalizatory SCR do ciężarówek,
 • filtry DPF do pojazdów dostawczych.

Jakie są objawy niesprawności filtrów cząstek stałych w autach z logo Sisu i decydują o tym, że filtr FAP nadaje się do wykonania renowacji filtrów cząstek stałych?

Często występujące sygnały uszkodzenia filtrów DPF i FAP w autach produkcji Sisu to:
 • wzrost zużycia paliwa;
 • skoki obrotów silnika;
 • zwiększone dymienie;
 • brak możliwości odpalenia auta;
 • spadek mocy.

Dlaczego należy wybrać renowację filtrów cząstek stałych i katalizatorów z pojazdów produkcji Sisu w specjalistycznym warsztacie?

Polecamy wykorzystać nasze usługi w zakresie oczyszczania filtrów cząstek stałych i katalizatorów w samochodach produkcji Sisu, ponieważ:
 • Szczycimy się wysoką skutecznością.
 • Na wszystkie zregenerowane elementy udzielamy dwuletniej gwarancji.
 • Jesteśmy największą i najnowocześniejszą tego typu pracownią w kraju.
 • Nasze ceny są konkurencyjne.
 • Dołączamy dokumentację do wszystkich wykonanych zleceń.

Sisu – fiński producent samochodów ciężarowych, wojskowych i specjalistycznych z siedzibą w Karis w Finlandii. Przedsiębiorstwo założone w 1931 roku i początkowo zajmowała się produkcją opancerzonych pojazdów dla armii. Po wojnie firma zajmowała się produkcją ciężarówek serii SA-150, SA-240 oraz A-45. W 1998 r. oraz w 2000 firma pokazała na targach w Helsinkach swoje militarne samochody, wysokiej mobilności i sporą ładownością.

Od kilku lat koncern oprócz własnych samochodów, prezentuje również Renault Trucks w Finlandii oraz zajmuje się sprzedażą wszystkich pojazdów Renault. W swojej ofercie posiadają cztery rodzaje pojazdów oznaczonych symbolem: E11, E12, E18 i HMTU.

Marka Sisu znana jest nie tylko w Finlandii, ich rynkiem zbytu są również Estonia, Szwecja, Rosja oraz Łotwa. W Polsce jest to dość słabo znana marka i modele te spotyka się raczej sporadycznie. Cena używanego pojazdu ciężarowego zaczyna się od 100 000 zł.

Zarówno w samochodach osobowych, jak i w tych ciężarowych od kilku lat obowiązkowym elementem ich wyposażenia są jest filtr cząstek stałych DPF/FAP. Wymaga tego europejska norma mówiąca o dopuszczalnych normach emisji spalin, EURO6.

 

 

Regeneracja z samochodu marki Sisu na stole w pracowni przed regeneracją
Regeneracja filtrów FAP marki Sisu

 

Katalog Sisu filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Sisu oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Inne parametry

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Sisu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Sisu 398
Regeneracja filtra FAP Sisu 398
Mycie katalizatora Sisu 398
Płukanie katalizatora SCR Sisu 398
Naprawa filtra cząstek stałych Sisu 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Sisu 1490
Wycinanie filtra DPF Sisu, usuwanie filtra DPF Sisu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Sisu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Co o tym myślisz?

Komentarze

Maciek
star star star star star
Wystawiono Rok temu
Czy ten komentarz był pomocny?
Objawy niesprawnego katalizatora to: Wzrost emisji szkodliwych spalin do powietrza Spadek mocy i osiągów jednostki napędowej Wzrost zużycia oleju napędowej Hałasy słyszalne z układu wydechowego Może się zaświecić także kontrolka Check Engine (kontrolka silnika). Warto pamiętać, że katalizator jest ważnym elementem w układzie wydechowym, dlatego ważne jest regularne jego czyszczenie lub regeneracja, aby uniknąć poważnych problemów z silnikiem.
Tomcio
star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
Wystawiono 4 lata temu
Czy ten komentarz był pomocny?
Ciężarowe filtry z Sisu czyści się dłużej, niż do takiego zwykłego osobowego auta nie? Ciekawy opis marki.