Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów - Skoda - filtry-dpf-fap.pl

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Aby opisać historię marki Skoda, należy cofnąć się do roku 1859, kiedy pan Emil Skoda przejął od hrabiego Waldsteina zakłady zajmujące się przemysłem metalowym. Następnym krokiem milowym do powstania zakładów Skody, które znamy dziś, było założenie zakładów produkujących rowery, a następnie motorowery Laurin&Klement. Współpraca tych dwóch zakładów sprawiła, że w 1924 roku z linii produkcyjnej zjechała pierwsza Skoda 25/100. Podczas II wojny światowej zakłady oczywiście zmuszono do produkcji wojskowej, jednak nie można powiedzieć, żeby Skoda wyszła bardzo źle na podobnej współpracy – odmówić nie mieli możliwości, a po wojnie dzięki dobrym opiniom z czasów wojny przedsiębiorstwo uzyskiwało coraz więcej i więcej zamówień. Jednak nawet po przejęciu produkcji przez państwo za czasów komunizmu w Czechosłowacji i uzyskaniu monopoly na produkcję w Czechosłowacji, bolszewikom udało się doprowadzić zakłady do ruiny i po upadku komunizmu Skoda trafiła pod zarząd Volkswagena. Obecnie Skoda sprzedaje rocznie ponad milion sztuk samochodów na całym świecie. Produkowane dziś modele marki Skoda to:

1. Citigo
2. Fabia 3
3. Rapid
4. Rapid Spaceback
5. Octavia 3
6. Superb 3
7. Karoq
8. Kodiaq
9. Yeti

Skoda swoją działalność opiera o decyzje zapadające wśród zarządu koncernu VAG, czyli Volkswagen Auto Group. Stąd też pod maskami silników, w układach wydechowych, w rozwiązaniach technologicznych zastosowanych Skodzie można znaleźć rozwiązania identyczne z rozwiązaniami w samochodach rodem z Niemiec. Dlatego też pod maskami grają w skodach serca Diesla, a w układach wydechowych znajdziemy filtry cząstek stałych.

 

Katalizator z samochodu marki Skoda na stole w pracowni przed regeneracją
Płukanie katalizatorów SCR w pojazdach Skoda

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Skoda

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Skoda 398
Regeneracja filtra FAP Skoda 398
Mycie katalizatora Skoda 398
Płukanie katalizatora SCR Skoda 398
Naprawa filtra cząstek stałych Skoda 398
Czyszczenie, mycie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Skoda 1490
Wycinanie filtra DPF Skoda, usuwanie filtra DPF Skoda 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Skoda 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora do samochodu marki Skoda

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer