Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Supraśl

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Supraślu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Supraśl – miasto z terenu województwa podlaskiego, powiatu białostockiego ukryte w środku Puszczy Knyszyńskiej, położone na wielkiej polanie, mające ponad 500-letnią historię.

Historia osiedlenia się na tych terenach rozpoczyna się w 1500 roku, jednak badania archeologiczne wskazują na istnienie osad już 2-3 tysiące lat temu. Ze względu na walory przyrodnicze miejsce to jeszcze do niedawna nazywane było Uroczyska Pustelnia, niemal z każdej strony tereny te otaczają lasy, łąki i bory, tak jest również obecnie, miasto ma zdrowe powietrze i dobry mikroklimat. Stąd Supraśl już od ponad dziesięciu lat należy do grupy polskich uzdrowisk.

W XVII i XVIII powstała tu osada przyklasztorna, jej mieszkańcy zajmowali się głównie obsługą klasztoru oraz pracą na roli, co wynikało z codziennych potrzeb zakonników.

Obecnie Supraśl ma około 4,5 tys. mieszkańców, a rozwój miasta ukierunkowany jest głównie na turystykę związaną z uzdrowiskiem.

Przez samo centrum miasta biegnie droga wojewódzka nr 676 (Białystok – Supraśl – Krynki). Jak informuje białostocki wydział komunikacji większość z zarejestrowanych samochodów to te z silnikiem diesla, ich popularność wciąż rośnie mimo coraz to większej ilości niezadowolonych klientów, którzy narzekają na zbyt wysoką cenę naprawy i prawidłowej eksploatacji osprzętu. Na rynku pojawia się coraz to więcej warsztatów oferujących usługi regeneracji filtra cząstek stałych i czyszczenia katalizatora, które to są alternatywną opcją dla usuwania filtra DPF/FAP czy wymiany elementu. Cennik usług dla miasta Supraśl podany jest w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Supraślu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Supraślu 320
Regeneracja filtra FAP w Supraślu 320
Mycie katalizatora w Supraślu 320
Płukanie katalizatora SCR w Supraślu 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Supraślu 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Supraślu 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Supraślu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Supraślu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Supraślu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Supraślu i wygodnie wyślij filtr DPF z Supraśla do regeneracji i czyszczenia

Z Supraśla filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Supraśl Dębowik Cieliczańska SPL01N 53.205570/23.343769 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer