Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Susz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Suszu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Susz to miasteczko leżące w województwie warmińsko-mazurskim, nad jeziorem Suskim. Miasta Suszu szukać należy w granicach powiatu iławskiego, na mapach powstałych po 1314 roku, ponieważ wtedy Susz uzyskał prawa miejskie. Liczba mieszkańców Suszu obecnie nie przekracza 5650 osób. Pierwsze wzmianki o Suszu pochodzą z 1228 roku, kiedy Krzyżacy opanowali ziemię kasztelanii chełmińskiej.

Otrzymanie praw miejskich przez Susz uwarunkowane było doskonałym rozwinięciem miasta, ponieważ w momencie nadania przywilejów lokacyjnych miasto miało już mury obronne i 18 wież strażniczych. W mieście zachowało się sporo zabytków z minionych wieków, w tym kościoły, synagoga, domy i Stare Miasto. Położenie na Pojezierzu Mazurskim zapewnia Suszowi stały dopływ turystów, którzy docierają do miasta za pomocą dwóch dróg wojewódzkich prowadzących do miasta, a konkretnie DW521 (KwidzynPrabutySuszIława) i DW515 (SuszDzierzgońMalbork).

Dobry dojazd, dużo atrakcji i świetne położenie zapewniają Suszowi stały ruch na drogach, a mechanikom zajmującym się regeneracją i naprawą filtrów cząstek stałych i katalizatorów, napływ klientów. Regeneracja pozwala przywrócić nawet do 100% sprawności filtra, a cena nowego jest kilka razy większa niż cena czyszczenia. Zebraliśmy najniższe ceny z Susza za usługi czyszczenia i regeneracji DPF FAP i katalizatorów i umieściliśmy je w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Suszu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Suszu 320
Regeneracja filtra FAP w Suszu 320
Mycie katalizatora w Suszu 320
Płukanie katalizatora SCR w Suszu 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Suszu 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Suszu 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Suszu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Suszu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Suszu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Suszu i wygodnie wyślij filtr DPF z Susza do regeneracji i czyszczenia

Z Susza filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Susz Osiedle Korczaka Piastowska SUS01G 53.712490/19.334249 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer