Subpage photo

Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów - Uniti -filtry-dpf-fap.pl

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Uniti rozpoczęło swoją działalność jako innowacyjny projekt na Uniwersytecie w Lund, w 2016 roku stało się niezależnym startup'em z branży motoryzacyjnej. Założony przez Lewisa Horne, jego celem jest rozwój samochodów elektrycznych, projektowanych jednoczęściowo. Działalność w pełni finansowana przez kampanie fundingową, FundedByMe- szwedzka platforma sponsorująca, zainwestowano już 1 227,90 EUR, przez 570 inwestorów.
Firma po raz pierwszy zaprezentowała jednoczęściowy kokpit, podczas CeBit (komputerowe targi EXPO) w 2016 roku. Kokpit łączy się z systemem wirtualnej rzeczywistości, tak aby zaprezentować wyświetlanie na przedniej szybie pojazdu.
Uniti Car to pojazd w zależności od wersji z dwoma lub czterema miejscami siedzącymi, odpowiada kategorii pojazdów ciężkich, czterokołowych. Wykonany będzie z biomateriałów kompozytowych i włókien węglowych. W swoim wyposażeniu będzie mógł pochwalić się dwoma silnikami elektrycznymi o mocy 15 kW, co pozwoli na osiągi 80 km/h w czasie 3 sekund. Produkcji tego modelu prawdopodobnie podejmie się Siemens, który nawiązał już współpracę z grupą Uniti, zamierzają wyprodukować 50 000 tego modelu. Rozważana jest również możliwość otworzenia zakładów produkcyjnych w Australii, w celu wkroczenia na rynek azjatycki.
Cena za najtańszą wersję tego pojazdu to 62 tys. zł., wersja z bateriami to koszt 84 tys. zł. model z baterią 22kWh przejedzie nawet 300 km na jednym ładowaniu. Obecnie prawie każdy koncern samochodowy skupia się na produkcji samochodów elektrycznych, sprzyja temu boom na ochronę środowiska oraz coroczne powracające dyskusje o zmniejszeniu zjawiska, jakim jest smog. Co za tym idzie, producenci nie muszą bogato wyposażać swoje modele w taki sprzęt jak katalizator czy filtr cząstek stałych, a klienci nie muszą dbać o takie usługi jak regeneracja.

 

 

Filtr FAP z samochodu marki Unity na stole w pracowni przed regeneracją
Płukanie filtrów FAP w samochodach marki Uniti

 

Katalog Uniti filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Uniti oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Pojemmność Oznaczenie Silnika Lata Produkcji Zamiennik JMJ Numer OE Zamiennik Bosal Zamiennik Walker Zamiennik Novak Zamiennik BM Catalysts Numer Delphi Konie Mechaniczne Kilowaty Długość Numer Veneporte Norma Emisji Spalin Cena

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Uniti

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Uniti 320
Regeneracja filtra FAP Uniti 320
Mycie katalizatora Uniti 320
Płukanie katalizatora SCR Uniti 320
Naprawa filtra cząstek stałych Uniti 320
Mycie, regeneracja DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Uniti 1490
Wycinanie filtra DPF Uniti, usuwanie filtra DPF Uniti 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Uniti 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora do samochodu marki Uniti

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer