Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów Venucia

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Venucia

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2

W którym warsztacie możliwa jest możliwość naprawy filtrów cząstek stałych dla osobówek z logo Venucia?

Zablokowane filtry można zregenerować w jednej z pracowni zarejestrowanej na naszej stronie. Jest to bardzo korzystna opcja, gdyż do pracowni filtr cząstek stałych można doręczyć bezpośrednio lub zarezerwować usługę firmy kurierskiej, która obejmuje transport filtrów FAP do serwisu i z powrotem do zamawiającego.

W jaki sposób odbywa się realizacja naprawy filtrów FAP z osobówek produkcji Venucia w specjalistycznym serwisie?

W naszym warsztacie w celu wykonania remontu filtrów cząstek stałych i katalizatorów z pojazdów produkcji Venucia postępujemy zgodnie z określonymi etapami, do jakich zaliczają się:
 • Odbiór od interesantów filtrów DPF i FAP przytransportowanych do warsztatu bezpośrednio lub dzięki pomocy współpracującej z nami firmy kurierskiej.
 • Skierowanie filtrów cząstek stałych z pojazdów produkcji Venucia do pracowni regeneracji, gdzie specjalnym urządzeniem weryfikowany jest wkład.
 • W przypadku, gdy kondycja filtra lub katalizatora daje możliwość czyszczenia na zaawansowanych technologicznie urządzeniach, filtr trafia do maszyny służącej do regeneracji wodnej.
 • Wykonanie kolejnych kontroli na wyczyszczonych i wysuszonych filtrach z samochodów wyprodukowanych przez koncern Venucia.
 • Wydruk dokumentacji dostarczających informacji na temat działania filtrów cząstek stałych i katalizatorów po regeneracji oraz dostarczenie zregenerowanych elementów do zleceniodawcy.

Czy dużo trzeba zapłacić za wykonanie opcji remontu filtrów cząstek stałych i katalizatorów dla aut z logo Venucia zasilanych silnikiem wysokoprężnym?

Cena regeneracji filtrów DPF dla pojazdów z logo Venucia jest naprawdę opłacalna i sięga niewielki procent wartości nowego filtra.

Jak najlepiej przywieźć filtr cząstek stałych pojazdów produkcji Venucia, by na terenie autoryzowanej pracowni mogła być wykonana renowacja?

W pracowni naprawy filtrów cząstek stałych umożliwiamy klientom skorzystanie z dwóch możliwości: filtry cząstek stałych można samodzielnie doręczyć do pracowni bądź zamówić pracownika firmy kurierskiej, który zajmie się transportem filtrów FAP w obie strony.

Jakiej kategorii filtry cząstek stałych i katalizatory z samochodów produkcji Venucia można poddawać naprawie filtrów DPF?

Praktycznie wszystkie filtry cząstek stałych mogą być poddane regeneracji, w tym:
 • filtry FAP do pojazdów osobowych,
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do ciężarówek,
 • filtry FAP do pojazdów dostawczych.

Czym charakteryzują się sygnały niesprawności filtrów DPF i FAP w pojazdach marki Venucia oraz wskazują na to, że filtr DPF kwalifikuje się do oczyszczania filtrów DPF i FAP?

Klasyczne sygnały niesprawności filtrów FAP w pojazdach marki Venucia to:
 • zwiększone zużycie paliwa;
 • wahania obrotów;
 • dymienie;
 • unieruchomienie pojazdu;
 • ograniczenie osiągów.

Z jakiego powodu warto wybrać renowację filtrów DPF i FAP z aut z logo Venucia w autoryzowanym serwisie?

Warto wybrać naszą ofertę koncentrujące się na oczyszczania filtrów w pojazdach produkcji Venucia, dlatego, że:
 • Nasze usługi są wysokiej jakości.
 • Wszystkie zregenerowane filtry i katalizatory mają gwarancję jak nowe, na 2 lata, bez limitu kilometrów.
 • Zlecenia wykonujemy w najnowocześniejszej i największej pracowni w kraju.
 • Możemy zaoferować atrakcyjne ceny.
 • Każde zrealizowane w naszych pracowniach zlecenie ma pełną dokumentację.

Dongfeng Venucia Motor Company znana w skrócie Venucia, marka założona we wrześniu 2010 r. skupiająca się na marketingu i produkcji samochodów na rynku chińskim. Właścicielem jest Nissan oraz Dongfeng Motor, pierwszym samochodem sprzedawanym pod tą marką była limuzyna D50, pojazd klasy średniej, w sprzedaży od 2012 roku.

W tym samym roku na targach motoryzacyjnych koncern zaprezentował Venucia e30, pojazd elektryczny, bardzo podobny do Nissana Leaf, ma takie same nadwozia specyfikacje elektryczne oraz wymiary, sprzedano ich zaledwie ok. 1000 sztk, gdyż cena ich sięga 35 000 dol. Koncern swoją uwagę skupia również wokół ochrony środowiska, silniki elektryczne produkują znacznie mniej zanieczyszczeń niż np. silniki wysokoprężne, dla których specjalnie zaprojektowano filtr cząstek stałych mający za zadanie zmniejszenia emisji sadzy z układu wydechowego.

Samochody sprzedawane pod logo marki Venucia, którą w języku chińskim tłumaczy się jako Qi Chen, nie należą do klasy premium, jak mówi dyrektor marketingu, są to auta praktyczne, ale światowej klasy. Na targach zaprezentowano model VOW, pod względem stylistyki jest to jeden z ciekawszych pojazdów wystawiających się w Szanghaju. W ubiegłym roku marka sprzedała 13,64 mln samochodów w Chinach, dzięki czemu stały się największym rynkiem motoryzacyjnym.

 

 

Katalizator z samochodu marki Venucia na stole w pracowni przed regeneracją
Czyszczenie katalizatorów SCR w pojazdach Venucia

 

Katalog Venucia filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Venucia oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Inne parametry

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Venucia

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Venucia 398
Regeneracja filtra FAP Venucia 398
Mycie katalizatora Venucia 398
Płukanie katalizatora SCR Venucia 398
Naprawa filtra cząstek stałych Venucia 398
Regeneracja, czyszczenie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Venucia 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Venucia, usuwanie filtra cząstek stałych Venucia 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Venucia 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Co o tym myślisz?

Komentarze

Rafał
star star star star star
Wystawiono Rok temu
Czy ten komentarz był pomocny?
Cena regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w samochodach Venucia może się różnić w zależności od kilku czynników, takich jak: Lokalizacja warsztatu Stopień zużycia filtrów i katalizatorów Rodzaj i wielkość samochodu Ogólnie rzecz biorąc, regeneracja filtrów DPF/FAP i katalizatorów nie jest drogą usługą, szczególnie w porównaniu z kosztem wymiany tych części. Ponadto regularne czyszczenie i regeneracja tych elementów pozwala na zwiększenie ich żywotności i uniknięcie konieczności wymiany w przyszłości, co może oszczędzić dodatkowe koszty.
Maciek
star star star star star
Wystawiono 2 lata temu
Czy ten komentarz był pomocny?
Mam samochód Venucia i myślałem, że w Polsce nie znajdę skutecznego czyszczenia. Ale jestem miło zaskoczony, bo DPF odzyskał drożność 100%
Gabix
star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
Wystawiono 4 lata temu
Czy ten komentarz był pomocny?
Bardzo ciekawe opisy marek samochodowych zebrane w jednym miejscu, a do tego odniesienia do filtrów DPF. Naprawdę miło się to czyta.