Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów Vuhl

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Vuhl

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2

W jakim warsztacie jest dostępna opcja regeneracji filtrów cząstek stałych dla osobówek marki Vuhl?

Uszkodzone filtry DPF można wyczyścić w autoryzowanych serwisach. Jest to bardzo korzystna opcja, gdyż do warsztatu filtry i katalizatory SCR można dostarczyć samodzielnie lub zarezerwować usługę kuriera, która zawiera transport filtrów do serwisu oraz z powrotem do zamawiającego.

W jaki sposób przebiega realizacja naprawy filtrów z osobówek z koncernu Vuhl w profesjonalnym warsztacie?

W specjalistycznym serwisie w celu przeprowadzenia renowacji filtrów cząstek stałych z samochodów produkcji Vuhl postępujemy zgodnie z określonymi procedurami, do których należą:
 • Odebranie od zleceniodawców filtrów DPF i FAP dostarczonych do warsztatu bezpośrednio albo z pomocą kuriera.
 • Skierowanie filtrów DPF i FAP z aut marki Vuhl do warsztatu, gdzie specjalnym urządzeniem sprawdzany jest stopień uszkodzenia.
 • Jeżeli kondycja filtra wskazuje na konieczność czyszczenia na przeznaczonych do tego maszynach, filtr cząstek stałych jest montowany do przyrządu służącego do oczyszczania.
 • Przeprowadzenie powtórnych weryfikacji na wyczyszczonych i osuszonych filtrach DPF z samochodów wyprodukowanych przez koncern Vuhl.
 • Sporządzenie dokumentacji dostarczających informacji na temat stanu filtrów DPF po renowacji oraz dostarczenie naprawionych części do klienta.

Jak wiele potrzeba zapłacić za wykonanie usługi remontu filtrów dla samochodów osobowych marki Vuhl wyposażonych w silnik Diesla?

Opłata za usługę czyszczenia filtrów cząstek stałych dla samochodów z koncernu Vuhl okazuje się naprawdę niska i sięga niewielki procent wartości filtra ze sklepu.

W jaki sposób dostarczyć filtr FAP aut wyprodukowanych przez koncern Vuhl, aby na terenie specjalistycznej pracowni mogła zostać zrealizowana naprawa?

W zakładzie naprawy filtrów DPF umożliwiamy klientom skorzystanie z dwóch możliwości: filtry DPF i FAP można samemu przywieźć do pracowni bądź zamówić jednego z naszych kurierów, który zajmie się przewozem filtrów cząstek stałych w obie strony.

Które filtry FAP z osobówek produkcji Vuhl można poddawać oczyszczaniu filtrów DPF i FAP?

Zasadniczo wszystkie filtry cząstek stałych i katalizatory mogą być poddane dopalaniu, w tym:
 • filtry DPF i FAP do osobówek,
 • filtry DPF i FAP do samochodów ciężarowych,
 • filtry DPF i FAP do samochodów dostawczych.

Jakiego rodzaju sygnały defektu filtrów DPF w autach produkcji Vuhl oraz decydują o tym, że filtr FAP nadaje się do wykonania remontu filtrów cząstek stałych?

Charakterystyczne sygnały niesprawności filtrów w samochodach z koncernu Vuhl to:
 • wzrost poboru paliwa;
 • skoki obrotów silnika;
 • dymienie;
 • problemy z rozruchem;
 • zmniejszona moc.

Co świadczy o tym, że opłaca się wybrać renowację filtrów DPF z samochodów marki Vuhl w naszym serwisie?

Warto wykorzystać naszą ofertę dotyczące przywracania funkcjonalności filtrów cząstek stałych w samochodach marki Vuhl, gdyż:
 • Nasze usługi są wysokiej jakości.
 • Udzielamy gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów, jak na nowe części.
 • Dysponujemy najnowocześniejszą i największą pracownią tego typu w kraju.
 • Mamy niskie ceny.
 • Dołączamy dokumentację do wszystkich wykonanych zleceń.

VUHL to nowa meksykańska marka specjalizująca się w torowych autach z homologacją drogową. Jej nazwa pochodzi od pierwszych liter angielskiego określenia „ Vehicles of Ultra-lightweight and High Performance” co oznacza „ultra lekkie pojazdy o wysokich osiągach". Właścicielami koncernu są bracia Echeverria-Guillermo i Ikera, zagorzali fani motoryzacji. Ich filozofia jest tworzenie aut sportowych, bezkompromisowych, budowanych z pieczołowitą dokładnością. Rynkiem eksportowym marki stała się Wielka Brytania, nie był to przypadek, gdyż coraz modniejszą praktyką stają się imprezy, gdzie za niewielką opłatą kierowca może skorzystać z toru wyścigowego własnym pojazdem. Producent szczyci się tym, że jest to międzynarodowy projekt, nadwozie wytwarzane jest w Kanadzie, zawieszenie w fabryce w Meksyku, a prowadzą to spece z Wielkiej Brytanii.

Najpopularniejszym modelem tej marki jest obecnie VUHL 05, który stał się konkurencją dla takich modeli jak Ariela Atoma, BAC Mono czy KTM X-Bow. Po raz pierwszy zaprezentowany w 2013 roku auto napędzane jest silnikiem benzynowym produkcji Forda, jednostka 2,0l EcoBoost o mocy 285 KM, pojazd dwumiejscowy, waży zaledwie 695 kg, stosunek mocy do jego masy wynosi aż 410 KM. VUHL 05 przyśpiesza do 100 km/h w 3,7 s, jego prędkość maksymalna to 245 km/h. Cena tego modelu zaczyna się od pułapu 59 995 funtów, czyli niemal 335 tys. zł.

Jako że marka zdecydowała się na sprzedaż w Europie, również i ich dotyczy restrykcyjne prawo dotyczące ekologii, stąd zamontowany w modelu VUHL 05, filtr GPF, jego głównym zadaniem jest ograniczanie wydzielanej ilości sadzy z układu wydechowego. Zapchany filtr GPF to dziś nie problem, na rynku istnieje wiele specjalistycznych pracowni zajmujących się takimi usługami jak czyszczenie, mycie i regeneracja filtrów cząstek stałych.

 

 

Katalizator z samochodu marki Vuhl na stole w pracowni przed regeneracją
Płukanie katalizatorów SCR marki Vuhl

 

Katalog Vuhl filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Vuhl oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Inne parametry

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Vuhl

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Vuhl 398
Regeneracja filtra FAP Vuhl 398
Mycie katalizatora Vuhl 398
Płukanie katalizatora SCR Vuhl 398
Naprawa filtra cząstek stałych Vuhl 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Vuhl 1490
Wycinanie filtra DPF Vuhl, usuwanie filtra DPF Vuhl 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Vuhl 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Co o tym myślisz?

Komentarze

Przemek
star star star star star
Wystawiono Rok temu
Czy ten komentarz był pomocny?
Tak, zaleca się wcześniejszą diagnostykę filtra DPF / FAP przed jego regeneracją. Diagnostyka pozwala określić stan filtra i ustalić, czy jest on wystarczająco zanieczyszczony, aby wymagać regeneracji, a także czy istnieją inne problemy, które mogą wpłynąć na jego działanie. Dzięki wcześniejszej diagnostyce można uniknąć niepotrzebnych kosztów i zapewnić skuteczne i trwałe rozwiązanie.
Jacek
star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
Wystawiono 4 lata temu
Czy ten komentarz był pomocny?
Jak dla mnie to czyszczenie, t super opcja, bo patrząc na ceny nowych filtrów, czy katalizatorów, to można się trochę zdziwić.
Jerzik
star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
Wystawiono 4 lata temu
Czy ten komentarz był pomocny?
Miałem robione to całe czyszczenie DPF i muszę przyznać, że sprawuje się to naprawdę dobrze i w moim aucie.