Subpage photo

Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów - Wuling -filtry-dpf-fap.pl

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

SAIC-GM-Wuling Automobile-spółka utworzona wspólnie przez niezależne koncerny General Motors, Wuling Automobile Company oraz Shanghai Automotive Industry Corporation w 2002 roku w celu realizacji określonego celu. Ich założeniem było stworzenie modelu auta, odpowiadającego potrzebom, na rynek chiński. Marka zajmuje się produkcją minivanów i pick-upów, sprzedawanych pod nazwą Wuling. Siedziba koncernu mieści się w Liuzhou w Chinach.

„Drive for a better life” to hasło przewodnie marki Wuling, mówiące o ciągłej ewolucji ludzkości i nieustannej poprawie jakości życia. Marka dostosowuje się do niego i dostarcza swoim klientom odpowiedni, nowoczesny silnik, przyczynia się do lepszego życia klientów dzięki wysokiej klasy produktom motoryzacyjnym.

Obecnie najbardziej znanymi modelami są Confero S oraz Cortez-niezwykle popularny model na rynku Indonezyjskim. Jego elegancki design przyciąga uwagę swoich klientów. Luksus i wyrafinowana technologia łączą się w przestronnej i niezwykle wygodnej kabinie. Cortez 1.8 L z 4 cylindrowym typem silnika, napędem na przednie koła, elektrycznym wspomaganiem kierownicy sprawia, że kierowca czuje niezwykłą ekscytację podczas prowadzenia tego pojazdu.

Producenci marki Wuling w ostatnich latach skupili się na rozwoju samochodów elektrycznych, pierwszy czterokołowy pojazd elektryczny powstał już w 1837 roku. P1 to model samochodów pod marka Porche, wprowadzony po raz pierwszy w 1898 roku, jednak jego cena oraz krótka żywotność baterii spowodowały zatrzymanie rozwoju pojazdów elektrycznych na prawie 200 lat. Obecnie kwestie ochrony środowiska są głównym czynnikiem rozwoju pracy nad tymi pojazdami. Zaletą korzystanie z samochodów elektrycznych jest zmniejszenie zanieczyszczeń powietrza, powstałych w wyniku spalania paliwa i wydzielania się tlenku węgla, zwłaszcza pojazdach z silnikiem diesla. Chociaż obecnie sytuacja i tak jest sporo lepsza, gdy od 2006 roku wprowadzono jako obowiązkowe wyposażenie filtr cząstek stałych, którego głównym zadaniem jest zatrzymywanie w swoim wnętrzu cząstek sadzy oraz ich wypalanie.

Pierwszym elektrycznym pojazdem marki Wuling był EV1, powstał między 1996r a 2001 r., obecnie możemy go oglądać w muzeum historii amerykańskiej, ze względu na wysokie koszty produkcji oraz jego rekordowe przyśpieszenie do 80 km na godzinę w zaledwie 7 sekund. Obecnie Wuling Motors sprzedaje takie modele jak Baojun E100 jego zaletą jest możliwość podróżowania 155 km przy jednym ładowaniu. Cena tego modelu to ok. 35 800 juanów co w przeliczeniu na złotówki daje ok. 19 000 zł.

 

 

Filtr cząstek stałych z samochodu marki Wuling na stole w pracowni przed regeneracją
Oczyszczanie filtrów cząstek stałych w pojazdach Wuling

 

Katalog Wuling filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Wuling oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Pojemmność Oznaczenie Silnika Lata Produkcji Zamiennik JMJ Numer OE Zamiennik Bosal Zamiennik Walker Zamiennik Novak Zamiennik BM Catalysts Numer Delphi Konie Mechaniczne Kilowaty Długość Numer Veneporte Norma Emisji Spalin Cena

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Wuling

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Wuling 320
Regeneracja filtra FAP Wuling 320
Mycie katalizatora Wuling 320
Płukanie katalizatora SCR Wuling 320
Naprawa filtra cząstek stałych Wuling 320
Mycie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Wuling 1490
Wycinanie filtra DPF Wuling, usuwanie filtra DPF Wuling 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Wuling 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora do samochodu marki Wuling

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer