Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów Wuling

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Wuling

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2

W jakim warsztacie jest dostępna możliwość poddania czyszczeniu filtrów cząstek stałych dla aut z logo Wuling?

Uszkodzone filtry DPF/FAP można naprawić w jednej z pracowni regeneracji. Jest to bardzo komfortowa możliwość, gdyż do serwisu filtr FAP można dostarczyć bezpośrednio lub ustalić usługę firmy kurierskiej, która obejmuje transport filtrów DPF do serwisu oraz z powrotem do zamawiającego.

W jaki sposób odbywa się realizacja regeneracji filtrów cząstek stałych z pojazdów wyprodukowanych przez koncern Wuling w profesjonalnym warsztacie?

W naszym serwisie w celu realizacji poddania czyszczeniu filtrów cząstek stałych z pojazdów wyprodukowanych przez koncern Wuling pracujemy zgodnie z określonymi procedurami, do jakich należą:
 • Odebranie od klientów filtrów i katalizatorów SCR przywiezionych do serwisu bez pośredników lub z pomocą naszego kuriera.
 • Dostarczenie filtrów cząstek stałych i katalizatorów z samochodów osobowych wyprodukowanych przez koncern Wuling do warsztatu, gdzie wziernikowo oceniany jest wkład.
 • Jeżeli stan filtra lub katalizatora umożliwia przeprowadzenie regeneracji na przeznaczonych do tego urządzeniach, filtr jest montowany do przyrządu służącego do czyszczenia.
 • Realizacja ponownych testów na umytych i osuszonych filtrach z osobówek marki Wuling.
 • Wydruk raportów dostarczających informacji na temat kondycji filtrów FAP po mycia oraz doręczenie wyczyszczonych elementów do zleceniodawcy.

Ile potrzeba zapłacić za realizację usługi czyszczenia filtrów FAP dla aut produkcji Wuling zasilanych silnikiem Diesla?

Opłata za usługę regeneracji filtrów DPF i FAP dla aut z koncernu Wuling jest naprawdę opłacalna i stanowi niewielki procent ceny filtra ze sklepu.

Jak najlepiej dostarczyć filtry i katalizatory SCR pojazdów produkcji Wuling, aby na terenie profesjonalnej pracowni mogła być przeprowadzona naprawa?

W zakładzie remontu filtrów DPF i FAP udostępniamy klientom zastosowanie jednej z dwóch możliwości: filtry cząstek stałych i katalizatory można samemu przywieźć do pracowni albo uzgodnić przyjazd jednego z naszych kurierów, który zajmie się transportem filtrów cząstek stałych i katalizatorów w obie strony.

Jakiej kategorii filtry DPF i FAP z pojazdów z koncernu Wuling można poddawać oczyszczaniu filtrów cząstek stałych?

Praktycznie wszystkie filtry FAP mogą być poddane oczyszczaniu, w tym:
 • filtry i katalizatory SCR do samochodów osobowych,
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do ciągników siodłowych,
 • filtry i katalizatory SCR do aut użytkowych.

Czym charakteryzują się objawy niewłaściwego działania filtrów cząstek stałych w autach z logo Wuling oraz decydują o tym, że filtr FAP nadaje się do wykonania remontu filtrów DPF i FAP?

Klasyczne symptomy nieprawidłowego działania filtrów FAP w samochodach marki Wuling to:
 • zwiększony pobór paliwa;
 • nierówna praca silnika;
 • czarny dym z wydechu;
 • niemożność rozruchu silnika;
 • zmniejszone osiągi.

Dlaczego należy przeprowadzić renowację filtrów z aut produkcji Wuling w fachowym serwisie?

Opłaca się wykorzystać nasze usługi w zakresie czyszczenia filtrów cząstek stałych i katalizatorów w pojazdach marki Wuling, ponieważ:
 • Szczycimy się wysoką skutecznością.
 • Udzielamy gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów, jak na nowe części.
 • Wykonujemy zlecenia w najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji w kraju.
 • Możemy zaoferować atrakcyjne ceny.
 • Każde zrealizowane w naszych pracowniach zlecenie ma pełną dokumentację.

SAIC-GM-Wuling Automobile-spółka utworzona wspólnie przez niezależne koncerny General Motors, Wuling Automobile Company oraz Shanghai Automotive Industry Corporation w 2002 roku w celu realizacji określonego celu. Ich założeniem było stworzenie modelu auta, odpowiadającego potrzebom, na rynek chiński. Marka zajmuje się produkcją minivanów i pick-upów, sprzedawanych pod nazwą Wuling. Siedziba koncernu mieści się w Liuzhou w Chinach.

„Drive for a better life” to hasło przewodnie marki Wuling, mówiące o ciągłej ewolucji ludzkości i nieustannej poprawie jakości życia. Marka dostosowuje się do niego i dostarcza swoim klientom odpowiedni, nowoczesny silnik, przyczynia się do lepszego życia klientów dzięki wysokiej klasy produktom motoryzacyjnym.

Obecnie najbardziej znanymi modelami są Confero S oraz Cortez-niezwykle popularny model na rynku Indonezyjskim. Jego elegancki design przyciąga uwagę swoich klientów. Luksus i wyrafinowana technologia łączą się w przestronnej i niezwykle wygodnej kabinie. Cortez 1.8 L z 4 cylindrowym typem silnika, napędem na przednie koła, elektrycznym wspomaganiem kierownicy sprawia, że kierowca czuje niezwykłą ekscytację podczas prowadzenia tego pojazdu.

Producenci marki Wuling w ostatnich latach skupili się na rozwoju samochodów elektrycznych, pierwszy czterokołowy pojazd elektryczny powstał już w 1837 roku. P1 to model samochodów pod marka Porche, wprowadzony po raz pierwszy w 1898 roku, jednak jego cena oraz krótka żywotność baterii spowodowały zatrzymanie rozwoju pojazdów elektrycznych na prawie 200 lat. Obecnie kwestie ochrony środowiska są głównym czynnikiem rozwoju pracy nad tymi pojazdami. Zaletą korzystanie z samochodów elektrycznych jest zmniejszenie zanieczyszczeń powietrza, powstałych w wyniku spalania paliwa i wydzielania się tlenku węgla, zwłaszcza pojazdach z silnikiem diesla. Chociaż obecnie sytuacja i tak jest sporo lepsza, gdy od 2006 roku wprowadzono jako obowiązkowe wyposażenie filtr cząstek stałych, którego głównym zadaniem jest zatrzymywanie w swoim wnętrzu cząstek sadzy oraz ich wypalanie.

Pierwszym elektrycznym pojazdem marki Wuling był EV1, powstał między 1996r a 2001 r., obecnie możemy go oglądać w muzeum historii amerykańskiej, ze względu na wysokie koszty produkcji oraz jego rekordowe przyśpieszenie do 80 km na godzinę w zaledwie 7 sekund. Obecnie Wuling Motors sprzedaje takie modele jak Baojun E100 jego zaletą jest możliwość podróżowania 155 km przy jednym ładowaniu. Cena tego modelu to ok. 35 800 juanów co w przeliczeniu na złotówki daje ok. 19 000 zł.

 

 

Filtr cząstek stałych z samochodu marki Wuling na stole w pracowni przed regeneracją
Oczyszczanie filtrów cząstek stałych w pojazdach Wuling

 

Katalog Wuling filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Wuling oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Inne parametry

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Wuling

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Wuling 398
Regeneracja filtra FAP Wuling 398
Mycie katalizatora Wuling 398
Płukanie katalizatora SCR Wuling 398
Naprawa filtra cząstek stałych Wuling 398
Regeneracja, mycie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Wuling 1490
Wycinanie filtra DPF Wuling, usuwanie filtra DPF Wuling 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Wuling 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Co o tym myślisz?

Komentarze

Robert
star star star star star
Wystawiono Rok temu
Czy ten komentarz był pomocny?
Filtr DPF lub FAP jest elementem systemu oczyszczania spalin samochodu z silnikiem Diesla. Jego zadaniem jest zatrzymywanie i usuwanie cząstek stałych (pyłów) powstających podczas spalania paliwa, aby zapewnić czyste i zgodne z normami emisji spalin. W przypadku braku regeneracji DPF może się zanieczyszczać i uniemożliwiać prawidłową pracę silnika.
Marcin
star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
Wystawiono 4 lata temu
Czy ten komentarz był pomocny?
Czyszczenie filtra przyniosło rezultat, auto pracuje prawidłowo, w końcu wszystko jak należy.
Tomasz
star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
Wystawiono 4 lata temu
Czy ten komentarz był pomocny?
Super ciekawy opis na temat firmy Wuling. Dobrze, że zajmujecie się też mniej znanymi autami.
Adik
star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
Wystawiono 4 lata temu
Czy ten komentarz był pomocny?
Naprawa filtra DPF uratowała i moje autko. to wodne czyszczenie to jednak super opcja.