Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Wycinanie filtrów FAP dla Kia

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Kia

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Zaburzenia pracy wyczulonego zespołu redukcji emisji cząstek stałych przydarzają się nagminnie, bo układy redukcji emisji spalin maszyn znanej marki Kia działają w trudnych warunkach i okazjonalnie Wycinanie filtrów FAP to jedyne rozwiązanie. Sporo samochodów osobowych z turbodoładowaniem, wyposażone w filtr cząstek stałych to pojazdy praktyczne, każdego dnia przemierzające drogi w kraju i za granicą, toteż są zobowiązane by być całkowicie gotowe do jazdy, więc od czasu do czasu trzeba wykorzystać Wycinanie filtrów FAP. Wycinanie filtrów FAP w dieslach marki Kia, to świetny sposób na zdobycie emisji zadymienia na odpowiednim poziomie, jak również uzyskanie kryteriów normy EURO 6. Wycinanie filtrów FAP da się znaleźć za niski koszt, głównie dla aut osobowych i ciężarowych firmy Kia, jednakże trzeba podążać do specjalistycznych serwisów regeneracji filtrów FAP. Filtry cząstek stałych DPF/FAP dla samochodów firmy Kia w czasie jazdy zapychają się, toteż dopominają się oczyszczania, a to realizują specjalistyczne laboratoria renowacji filtrów spalin. Praca systemu ograniczenia produkcji spalin w samochodach korporacji Kia jest nie do przecenienia dla środowiska, albowiem filtry DPF stopują związaną węglem siarkę, a katalizatory blokują NOx.

W którym warsztacie jest dostępna opcja taka jak Wycinanie filtrów FAP dla pojazdów produkcji Kia napędzanych silnikiem Diesla silnikiem Diesla?

Filtr DPF można zregenerować w pracowniach regeneracji z województwa filtrów DPF Do zakładu filtr cząstek stałych można doręczyć osobiście lub zamówić usługę kurierską, która obejmuje transport filtrów do pracowni oraz z powrotem do domu klienta.

W jaki sposób odbywa się realizacja usługi typu Wycinanie filtrów FAP kierowanej do filtrów DPF i FAP z samochodów osobowych produkcji Kia w autoryzowanym serwisie regeneracji filtrów FAP?

W profesjonalnym warsztacie regeneracji filtrów DPF pracujemy zgodnie z określonymi procedurami:
 • Na początku przyjmujemy od klientów filtry cząstek stałych i katalizatory przytransportowane do warsztatu bez pośredników albo z pomocą współpracującej z nami firmy kurierskiej.
 • Filtry DPF i FAP są kierowane do firmy, gdzie specjalnym urządzeniem weryfikowany jest poziom zanieczyszczeń filtra.
 • Jeżeli kondycja filtra cząstek stałych daje szansę na skuteczny proces czyszczenia na specjalnych urządzeniach, element trafia do przyrządu służącego do czyszczenia.
 • Po zregenerowaniu prawidłowego działania filtrów cząstek stałych części są ponownie sprawdzane, osuszane jak również razem z parametrami odsyłane do kontrahenta.

Czy dużo muszę zapłacić za realizację usługi typu Wycinanie filtrów FAP dla samochodów osobowych z logo Kia zaopatrzonych w filtry i katalizatory SCR?

Opłata za usługę naprawy filtrów FAP okazuje się naprawdę niska i stanowi ułamek ceny filtra ze sklepowej półki.

Jak przywieźć filtry DPF i FAP osobówek marki Kia, aby na terenie profesjonalnej pracowni mogła zostać przeprowadzona usługa taka jak Wycinanie filtrów FAP?

Umożliwiamy naszym klientom skorzystanie z dwóch opcji: filtry i katalizatory SCR można samodzielnie doręczyć do serwisu albo zamówić kuriera, który zajmie się transportem filtrów w obie strony.

Które filtry cząstek stałych i katalizatory da się pojazdów z logo Kia można poddawać usłudze Wycinanie filtrów FAP?

W zasadzie każdego rodzaju filtry DPF można poddawać regeneracji w tym:
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do samochodów osobowych,
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do pojazdów dostawczych,
 • filtry DPF do ciężarówek.

  Czym charakteryzują się sygnały uszkodzenia systemu redukcji emisji spalin, jakie częstokroć ujawniają się w samochodach produkcji Kia oraz informują o tym, że filtr FAP nadaje się do realizacji usługi, jaką jest Wycinanie filtrów FAP?

  Najczęściej występujące objawy awarii filtrów cząstek stałych w autach z logo Kia to:
  • unieruchomienie pojazdu,
  • ograniczenie osiągów,
  • zwiększone dymienie,
  • wahania obrotów,
  • wzrost poboru paliwa.

  Co świadczy o tym, że warto postawić na specjalistyczny zakład, by przeprowadzić usługę Wycinanie filtrów FAP w autach marki Kia?

  Warto wybrać nasze usługi koncentrujące się wokół przywracania funkcjonalności filtrów w autach z koncernu Kia, bo: Wykonujemy zlecenia w najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji w kraju
  • Do wykonanych zleceń dołączamy pełną dokumentację.
  • Wszystkie zregenerowane filtry i katalizatory mają gwarancję jak nowe, na 2 lata, bez limitu kilometrów.
  • Możemy pochwalić się zadowolonymi klientami w całym kraju.
  • Mamy bardzo atrakcyjne ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Kia

  Cena i koszt (netto)
  Naprawa filtra DPF filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Piotrek
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Wycinanie filtrów FAP (DPF) polega na usunięciu filtra z układu wydechowego samochodu Kia. Jest to nielegalne w większości krajów, ponieważ filtr FAP jest ważnym elementem układu wydechowego, odpowiedzialnym za oczyszczanie spalin emitowanych przez pojazd. Proces wycinania polega na fizycznym usunięciu filtra z układu wydechowego, często przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Po usunięciu filtra układ wydechowy jest ponownie składany i pojazd jest gotowy do jazdy. Wycinanie filtra FAP jest niezgodne z przepisami dotyczącymi ochrony środowiska, a także może skutkować utratą gwarancji producenta na pojazd.
  Bogdan
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Odkąd wycinanie filtrów jest zabronione, tym bardziej dobrze, że moja kia może liczyć na serwis naprawy dpf.
  Kazimierz
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  @Arek dokładnie, kiedyś nawet z ciekawości pytałem, jaki jest koszt usunięcia, to mi powiedzieli ze 1500 złotych to minimum, także moim zdaniem bardziej opłaca się je czyścić.
  Arek
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Koszt czyszczenia fap do KII chyba jest niższy niż koszt takiego wycięcia, więc uważam, że nie ma co się decydować na wycinanie, bo można filtr wyczyścić i mieć spokój.