Subpage photo

Wycinanie filtrów FAP - Kia | Regeneracja DPF, FAP, SCR i czyszczenie katalizatorów

Czyszczenie filtrów cząstek stałych FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w mieście | Wycinanie filtrów FAP

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W którym warsztacie jest dostępna opcja taka jak Wycinanie filtrów FAP dla pojazdów produkcji Kia napędzanych silnikiem Diesla silnikiem Diesla?

Filtr DPF można zregenerować w pracowniach regeneracji z województwa filtrów DPF Do zakładu filtr cząstek stałych można doręczyć osobiście lub zamówić usługę kurierską, która obejmuje transport filtrów do pracowni oraz z powrotem do domu klienta.

W jaki sposób odbywa się realizacja usługi typu Wycinanie filtrów FAP kierowanej do filtrów DPF i FAP z samochodów osobowych produkcji Kia w autoryzowanym serwisie regeneracji filtrów FAP?

W profesjonalnym warsztacie regeneracji filtrów DPF pracujemy zgodnie z określonymi procedurami:
 • Na początku przyjmujemy od klientów filtry cząstek stałych i katalizatory przytransportowane do warsztatu bez pośredników albo z pomocą współpracującej z nami firmy kurierskiej.
 • Filtry DPF i FAP są kierowane do firmy, gdzie specjalnym urządzeniem weryfikowany jest poziom zanieczyszczeń filtra.
 • Jeżeli kondycja filtra cząstek stałych daje szansę na skuteczny proces czyszczenia na specjalnych urządzeniach, element trafia do przyrządu służącego do czyszczenia.
 • Po zregenerowaniu prawidłowego działania filtrów cząstek stałych części są ponownie sprawdzane, osuszane jak również razem z parametrami odsyłane do kontrahenta.

Czy dużo muszę zapłacić za realizację usługi typu Wycinanie filtrów FAP dla samochodów osobowych z logo Kia zaopatrzonych w filtry i katalizatory SCR?

Opłata za usługę naprawy filtrów FAP okazuje się naprawdę niska i stanowi ułamek ceny filtra ze sklepowej półki.

Jak przywieźć filtry DPF i FAP osobówek marki Kia, aby na terenie profesjonalnej pracowni mogła zostać przeprowadzona usługa taka jak Wycinanie filtrów FAP?

Umożliwiamy naszym klientom skorzystanie z dwóch opcji: filtry i katalizatory SCR można samodzielnie doręczyć do serwisu albo zamówić kuriera, który zajmie się transportem filtrów w obie strony.

Które filtry cząstek stałych i katalizatory da się pojazdów z logo Kia można poddawać usłudze Wycinanie filtrów FAP?

W zasadzie każdego rodzaju filtry DPF można poddawać regeneracji w tym:
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do samochodów osobowych,
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do pojazdów dostawczych,
 • filtry DPF do ciężarówek.

  Czym charakteryzują się sygnały uszkodzenia systemu redukcji emisji spalin, jakie częstokroć ujawniają się w samochodach produkcji Kia oraz informują o tym, że filtr FAP nadaje się do realizacji usługi, jaką jest Wycinanie filtrów FAP?

  Najczęściej występujące objawy awarii filtrów cząstek stałych w autach z logo Kia to:
  • unieruchomienie pojazdu,
  • ograniczenie osiągów,
  • zwiększone dymienie,
  • wahania obrotów,
  • wzrost poboru paliwa.

  Co świadczy o tym, że warto postawić na specjalistyczny zakład, by przeprowadzić usługę Wycinanie filtrów FAP w autach marki Kia?

  Warto wybrać nasze usługi koncentrujące się wokół przywracania funkcjonalności filtrów w autach z koncernu Kia, bo: Wykonujemy zlecenia w najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji w kraju
  • Do wykonanych zleceń dołączamy pełną dokumentację.
  • Wszystkie zregenerowane filtry i katalizatory mają gwarancję jak nowe, na 2 lata, bez limitu kilometrów.
  • Możemy pochwalić się zadowolonymi klientami w całym kraju.
  • Mamy bardzo atrakcyjne ceny.

  Zaburzenia pracy wyczulonego zespołu redukcji emisji cząstek stałych przydarzają się nagminnie, bo układy redukcji emisji spalin maszyn znanej marki Kia działają w trudnych warunkach i okazjonalnie Wycinanie filtrów FAP to jedyne rozwiązanie. Sporo samochodów osobowych z turbodoładowaniem, wyposażone w filtr cząstek stałych to pojazdy praktyczne, każdego dnia przemierzające drogi w kraju i za granicą, toteż są zobowiązane by być całkowicie gotowe do jazdy, więc od czasu do czasu trzeba wykorzystać Wycinanie filtrów FAP. Wycinanie filtrów FAP w dieslach marki Kia, to świetny sposób na zdobycie emisji zadymienia na odpowiednim poziomie, jak również uzyskanie kryteriów normy EURO 6. Wycinanie filtrów FAP da się znaleźć za niski koszt, głównie dla aut osobowych i ciężarowych firmy Kia, jednakże trzeba podążać do specjalistycznych serwisów regeneracji filtrów FAP. Filtry cząstek stałych DPF/FAP dla samochodów firmy Kia w czasie jazdy zapychają się, toteż dopominają się oczyszczania, a to realizują specjalistyczne laboratoria renowacji filtrów spalin. Praca systemu ograniczenia produkcji spalin w samochodach korporacji Kia jest nie do przecenienia dla środowiska, albowiem filtry DPF stopują związaną węglem siarkę, a katalizatory blokują NOx.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora dla marki Kia.

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Loader
  Zaznacz, aby kontynuować

  Komentarze

  Dodaj komentarz

  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
  Call icon
  Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
  Call icon

  Zadzwoń do nas

  +48 725 803 803
  lub

  Zostaw nam swój numer

  Tel loader
  Wpisz poprawny numer