Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Wycinanie filtrów FAP dla Volkswagen

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Volkswagen

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Problemy finezyjnego systemu pomniejszania emisji spalin występują regularnie, ponieważ katalizatory i filtry aut z symbolem Volkswagen działają w uciążliwych warunkach i okazjonalnie Wycinanie filtrów FAP to obowiązek. Wycinanie filtrów FAP w pojazdach firmy Volkswagen, to najlepsza metoda na zdobycie produkowanych spalin na odpowiednim poziomie, oraz spełnienie wymagań przepisów normy emisji spalin. Mechanizmy pomniejszania emisji spalin w samochodach znanej firmy Volkswagen, są używane, ponieważ istnieją restrykcyjne normy, stosowane do eksploatacji samochodów osobowych na drogach publicznych. Wycinanie filtrów FAP da się odszukać za niewielką opłatą, zwłaszcza dla pojazdów z symbolem Volkswagen, aczkolwiek trzeba udawać się do kwalifikowanych laboratoriów regeneracji katalizatorów. Serwisy ze wszystkich części Polski przekazują informacje w związku z sytuacją filtrów układu redukcji emisji spalin z samochodów firmy Volkswagen, które tracą drożność, w skutek czego pojawia się wymóg by wymienione wcześniej filtry FAP naprawiać. Filtry FAP w samochodach osobowych i ciężarowych z logo Volkswagen z czasem ulegają zużyciu, a więc nie mogą obejść się bez czyszczenia, co wykonują specjalistyczne przedsiębiorstwa remontu filtrów FAP.

W którym serwisie jest dostępna opcja typu Wycinanie filtrów FAP dla samochodów wyprodukowanych przez koncern Volkswagen zasilanych silnikiem wysokoprężnym Diesla?

Filtry cząstek stałych i katalizatory można naprawić w zakładzie zajmującym się regeneracją filtrów DPF Do pracowni filtr FAP można dostarczyć bezpośrednio lub zamówić usługę jednego z naszych kurierów, która obejmuje transport filtrów DPF i FAP do warsztatu oraz z powrotem do zamawiającego.

Jak odbywa się realizacja usługi typu Wycinanie filtrów FAP przeznaczonej dla filtrów cząstek stałych i katalizatorów z samochodów osobowych wyprodukowanych przez koncern Volkswagen w specjalistycznym serwisie oczyszczania filtrów cząstek stałych?

W naszym serwisie oczyszczania filtrów cząstek stałych postępujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Na początku przyjmujemy od klientów filtry DPF i FAP przytransportowane do warsztatu bez pośredników lub dzięki zamówieniu usługi pracownika firmy kurierskiej.
 • Filtry DPF są kierowane do warsztatu, gdzie specjalnym urządzeniem oceniany jest stan filtra.
 • W sytuacji, gdy kondycja filtra FAP determinuje konieczność przeprowadzenia czyszczenia na przeznaczonych do tego przyrządach, element jest instalowany do przyrządu służącego do oczyszczania.
 • Po zrekonstruowaniu osiągów filtrów DPF filtry są jeszcze raz weryfikowane, suszone oraz razem z parametrami wysyłane do zamawiającego.

Ile trzeba zapłacić za wykonanie usługi typu Wycinanie filtrów FAP dla samochodów osobowych produkcji Volkswagen wyposażonych w filtry DPF i FAP?

Opłata za usługę czyszczenia filtrów cząstek stałych jest naprawdę opłacalna i wynosi niewielki procent kosztu filtra ze sklepowej półki.

Jak najlepiej dostarczyć filtr FAP pojazdów z koncernu Volkswagen, aby na terenie autoryzowanej pracowni mogła zostać zrealizowana usługa taka jak Wycinanie filtrów FAP?

Udostępniamy naszym klientom skorzystanie z dwóch opcji: filtry cząstek stałych i katalizatory można samodzielnie doręczyć do serwisu bądź zarezerwować kuriera, który zajmie się przewozem filtrów FAP w obie strony.

Jakie filtry DPF da się aut z koncernu Volkswagen da się poddawać realizacji usługi typu Wycinanie filtrów FAP?

W praktyce wszystkie filtry FAP można poddawać dopalaniu w tym:
 • filtry cząstek stałych do aut osobowych,
 • filtry i katalizatory SCR do samochodów dostawczych,
 • filtry FAP do ciągników siodłowych.

  Jakie można wymienić oznaki usterki filtrów DPF i FAP, które często występują w samochodach z koncernu Volkswagen i informują o tym, że filtr cząstek stałych kwalifikuje się do przeprowadzenia usługi, jaką jest Wycinanie filtrów FAP?

  Najczęściej występujące sygnały uszkodzenia układu redukcji emisji spalin w pojazdach produkcji Volkswagen to:
  • niemożność rozruchu silnika,
  • spadek osiągów,
  • czarny dym z wydechu,
  • falowanie obrotów silnika,
  • zwiększony pobór paliwa.

  Co świadczy o tym, że warto postawić na specjalistyczny pracownię, aby wykonać usługę Wycinanie filtrów FAP w pojazdach z logo Volkswagen?

  Polecamy wybrać naszą ofertę dotyczące regeneracji filtrów FAP w pojazdach produkcji Volkswagen, ponieważ: Dysponujemy najnowocześniejszą i największą pracownią tego typu w kraju
  • Każde zrealizowane w naszych pracowniach zlecenie ma pełną dokumentację.
  • Wszystkie zregenerowane przez nas elementy są jak nowe, dlatego udzielamy im też gwarancji jak na nowe.
  • Nasze usługi są wysokiej jakości.
  • Mamy bardzo atrakcyjne ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Volkswagen

  Cena i koszt (netto)
  Mycie filtra cząstek stałych filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Robert
  5
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Wycinanie filtrów cząstek stałych (FAP) oznacza usunięcie filtra z układu wydechowego samochodu, co jest nielegalne w wielu krajach ze względu na negatywny wpływ na środowisko. Wycinanie filtra FAP pozbawia samochód zdolności do redukcji emisji szkodliwych substancji, takich jak azot i cząstki stałe, co jest sprzeczne z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. Może to również prowadzić do konsekwencji prawnych, takich jak mandaty lub kary, a w niektórych krajach może uniemożliwić rejestrację samochodu lub jego użytkowanie na drogach publicznych. Zamiast wycinania filtra FAP, lepiej skonsultować się z specjalistą lub warsztatem samochodowym w celu wybrania odpowiedniego rozwiązania, takiego jak regeneracja lub wymiana filtra na nowy, zgodnie z wymaganiami producenta samochodu i obowiązującymi przepisami.
  Sebastian
  0
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Wycinanie filtrów dpf w volkswagenie to zdecydowanie zły pomysł. Wolę legalne rozwiązania, jak regeneracje czy czyszczenia.
  Stanisław
  0
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Ci, którzy mają wycięte filtry dpf, to szczerze im współczuję, bo teraz to nawet przeglądu nie przejedą bez tego. Jest to na pewno dobre rozwiązanie, bo filtrów usuwać się nie powinno.

  Dodaj komentarz

  Oceń wpis:
  Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki