Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Wypalanie DPF dla Audi

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Audi

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Wypalanie DPF dla pojazdów spod znaku Audi, to korzystny sposób asysty wykonywany przez postępowe firmy, zarejestrowane na naszej stronie internetowej, trudniące się przywracaniem funkcjonalności filtrów. Stale przedstawiane powody pojawiania się defektów z mechanizmem redukcji emisji spalin to: niepoprawne funkcjonowanie jednostki napędowej, oraz awarie filtrów. Wypalanie DPF dla diesli ze stajni Audi to odzew ze strony wytwórcy samochodów, na zagadnienia zapewnienia bezpieczeństwa środowiska, i co więcej wskazań normy czystości spalin EURO 5. Wypalanie DPF dla diesli z symbolem Audi, to efektywny sposób na wypracowanie emitowania gazów wydechowych na prawidłowym poziomie, a także zrealizowanie wymogów normy emisji spalin. Ciężarówki produkowane przez koncern Audi, to w sporej części wyjątkowo trafione samochody, jednakowoż kłopoty z filtrami DPF/FAP to domena praktycznie każdego z diesli z silnikiem samozapłonowym, nie tylko z logo Audi. Działanie aparatu zmniejszenia wydzielania spalin w osobówkach firmy Audi jest nie do przecenienia dla ekosystemu, z takiego powodu, że filtry cząstek stałych DPF/FAP przechwytują związaną węglem siarkę, jednocześnie katalizatory utleniające zatrzymują tlenki azotu NOx.

W której pracowni możliwa jest usługa typu Wypalanie DPF dla samochodów marki Audi zasilanych silnikiem wysokoprężnym Diesla?

Filtr cząstek stałych można wyremontować w autoryzowanych serwisach filtrów DPF Do zakładu filtry cząstek stałych można doręczyć samodzielnie lub zarezerwować usługę kuriera, która obejmuje transport filtrów do pracowni oraz z powrotem do domu klienta.

Jak odbywa się realizacja usługi takiej jak Wypalanie DPF kierowanej do filtrów FAP z samochodów osobowych marki Audi w naszym zakładzie czyszczenia filtrów cząstek stałych?

W specjalistycznym zakładzie oczyszczania filtrów cząstek stałych postępujemy zgodnie z określonymi procedurami:
 • Na początku odbieramy od klientów filtry i katalizatory SCR dostarczone do warsztatu bezpośrednio lub z pomocą naszego kuriera.
 • Filtry cząstek stałych i katalizatory są kierowane do przedsiębiorstwa, gdzie wziernikowo oceniany jest stopień uszkodzenia.
 • W przypadku, gdy stan filtra cząstek stałych daje możliwość czyszczenia na przeznaczonych do tego przyrządach, element trafia do urządzenia przeznaczonego do czyszczenia.
 • Po zrekonstruowaniu funkcjonalności filtrów FAP DPF-y i FAP-y są ponownie poddawane sprawdzeniu, suszone ciepłym powietrzem i wraz z parametrami wysyłane do zleceniodawcy.

Jak wiele należy zapłacić za realizację usługi takiej jak Wypalanie DPF dla samochodów z koncernu Audi zaopatrzonych w filtry cząstek stałych?

Opłata za usługę naprawy filtrów jest naprawdę niska i sięga dziesięć procent kosztu nowego filtra.

W jaki sposób dostarczyć filtry cząstek stałych i katalizatory aut z logo Audi, by w naszej pracowni mogła zostać zrealizowana usługa typu Wypalanie DPF?

Przekazujemy naszym zleceniodawcom zastosowanie jednej z dwóch opcji: filtr FAP można osobiście doręczyć do warsztatu albo uzgodnić przyjazd jednego z naszych kurierów, który zajmie się transportem filtrów cząstek stałych i katalizatorów w obie strony.

Jakiej kategorii filtry DPF i FAP da się samochodów produkcji Audi da się poddawać usłudze Wypalanie DPF?

Praktycznie wszystkie filtry cząstek stałych mogą być poddane czyszczeniu w tym:
 • filtry DPF i FAP do osobówek,
 • filtry DPF do samochodów użytkowych,
 • filtry FAP do ciężarówek.

  Jakie są objawy awarii filtrów redukcji emisji spalin, jakie najczęściej ujawniają się w samochodach z logo Audi oraz decydują o tym, że filtr cząstek stałych nadaje się do wykonania usługi, którą jest Wypalanie DPF?

  Często występujące objawy awarii filtrów DPF i FAP w samochodach marki Audi to:
  • niemożność rozruchu silnika,
  • spadek osiągów,
  • czarny dym z wydechu,
  • nierówna praca silnika,
  • większe zużycie paliwa.

  Co świadczy o tym, że opłaca się wybrać autoryzowany pracownię, by wykonać usługę Wypalanie DPF w autach z koncernu Audi?

  Rekomendujemy wybrać naszą ofertę dotyczące czyszczenia filtrów DPF i FAP w pojazdach z logo Audi, gdyż: Zlecenia wykonujemy w najnowocześniejszej i największej pracowni w kraju
  • Do wykonanych zleceń dołączamy pełną dokumentację.
  • Wszystkie zregenerowane przez nas elementy są jak nowe, dlatego udzielamy im też gwarancji jak na nowe.
  • Szczycimy się wysoką skutecznością.
  • Możemy zaoferować atrakcyjne ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Audi

  Cena i koszt (netto)
  Czyszczenie filtra FAP filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze