Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Wypalanie DPF dla Chrysler

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Chrysler

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Wraz z ogłoszeniem EURO, normy pomniejszającej dopuszczalną wartość wydzielanych tlenków azotu przez auta osobowe, samochody korporacji Chrysler zostały niemal zmuszone, aby zainstalować w swojej konstrukcji filtr cząstek stałych DPF/FAP. Mechanizmy redukcji emisji gazów wydechowych w autach osobowych i ciężarowych sygnowanych marką Chrysler, są wykorzystywane, dlatego, że weszły w życie restrykcyjne kodeksy, poruszające zagadnienie eksploatacji pojazdów na autostradach i drogach. Wiele osobówek z turbodoładowaniem, wyposażone w filtr DPF/FAP to pojazdy przemysłowe, dzień w dzień pokonujące drogi krajowe, słowem muszą być w pełni bezawaryjne, więc z rzadka warto zastosować Wypalanie DPF. Odnowienie poprawnego funkcjonowania mechanizmu zmniejszania emisji spalin w osobówkach spod znaku Chrysler, to opcja, jakiej dostarczają kompetentne przedsiębiorstwa oczyszczania filtrów cząstek stałych, z jakiej potrzeba uczynić użytek. Samochody osobowe z symbolem Chrysler, to w lwiej części niezwykle udane owoce, aczkolwiek utrudnienia związane z katalizatorami SCR to dziedzina każdego z samochodów z jednostką wysokoprężną, nie tylko znanej marki Chrysler. Filtry dla samochodów firmy Chrysler podczas jazdy zużywają się, czyli nie mogą obejść się bez naprawy, a to zapewniają wyspecjalizowane serwisy renowacji katalizatorów i filtrów.

W jakim serwisie jest dostępna usługa taka jak Wypalanie DPF dla aut z logo Chrysler zasilanych wysokoprężną jednostką napędową?

Filtr DPF można naprawić w autoryzowanych pracowniach naprawy filtrów cząstek stałych Do pracowni filtr DPF można dostarczyć bezpośrednio lub uzgodnić usługę kuriera, która obejmuje transport filtrów DPF do pracowni oraz z powrotem do klienta.

Jak przebiega realizacja usługi typu Wypalanie DPF przeznaczonej dla filtrów cząstek stałych z osobówek marki Chrysler w autoryzowanym serwisie oczyszczania filtrów FAP?

W naszym zakładzie oczyszczania filtrów FAP pracujemy zgodnie z określonymi procedurami:
 • Na wstępie odbieramy od interesantów filtry cząstek stałych dostarczone do pracowni osobiście bądź dzięki zamówieniu usługi naszego kuriera.
 • Filtry DPF i FAP trafiają do pracowni, gdzie wziernikowo sprawdzany jest poziom zanieczyszczeń filtra.
 • Gdy kondycja filtra FAP daje możliwość regeneracji na specjalistycznych maszynach, filtr cząstek stałych jest montowany do urządzenia przeznaczonego do oczyszczania.
 • Po przywróceniu skuteczności pracy filtrów DPF i FAP elementy są ponownie testowane, osuszane a także wraz z parametrami przekazywane do klienta.

Czy dużo muszę zapłacić za przeprowadzenie usługi typu Wypalanie DPF dla samochodów produkcji Chrysler wyposażonych w filtr FAP?

Cena remontu filtrów DPF i FAP okazuje się naprawdę korzystna i sięga 0.1 ceny filtra ze sklepowej półki.

W jaki sposób dostarczyć filtry i katalizatory SCR samochodów produkcji Chrysler, by na terenie profesjonalnej pracowni mogła zostać zrealizowana usługa taka jak Wypalanie DPF?

Udostępniamy naszym zleceniodawcom zastosowanie jednej z dwóch możliwości: filtry cząstek stałych można samemu dostarczyć do warsztatu albo zarezerwować kuriera, który zajmie się przewozem filtrów cząstek stałych do serwisu i z powrotem do klienta.

Jakiego rodzaju filtry FAP da się osobówek z logo Chrysler można poddawać realizacji usługi typu Wypalanie DPF?

W zasadzie każdego rodzaju filtry DPF i FAP mogą być poddane regeneracji w tym:
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do aut osobowych,
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do samochodów dostawczych,
 • filtry cząstek stałych do ciężarówek.

  Czym charakteryzują się objawy nieprawidłowego działania systemu redukcji emisji spalin, które częstokroć ujawniają się w autach z logo Chrysler i decydują o tym, że filtr DPF nadaje się do zrealizowania usługi, jaką jest Wypalanie DPF?

  Typowe objawy niesprawności filtrów cząstek stałych w pojazdach z logo Chrysler to:
  • niemożność rozruchu silnika,
  • spadek mocy,
  • czarny dym z wydechu,
  • falowanie obrotów silnika,
  • zwiększone zużycie paliwa.

  Dlaczego należy wybrać autoryzowany zakład, aby zrealizować usługę Wypalanie DPF w autach produkcji Chrysler?

  Polecamy wykorzystać nasze usługi koncentrujące się wokół oczyszczania filtrów cząstek stałych i katalizatorów w autach z koncernu Chrysler, bo: Wykonujemy zlecenia w najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji w kraju
  • Do wykonanych zleceń dołączamy pełną dokumentację.
  • Na wszystkie zregenerowane elementy udzielamy dwuletniej gwarancji.
  • Nasze usługi są wysokiej jakości.
  • Mamy niskie ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Chrysler

  Cena i koszt (netto)
  Regeneracja katalizatora SCR filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze