Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Wypalanie DPF dla Citroen

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Citroen

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Po wprowadzeniu EURO, normy ograniczającej akceptowaną wartość wydzielanych zanieczyszczeń zbudowanych na cząstkach stałych przez samochody osobowe, auta spod znaku Citroen zostały niemal zmuszone, aby wykorzystać w swojej konstrukcji filtr DPF. Wypalanie DPF w pojazdach znanej na całym świecie marki Citroen, to skuteczna metoda na wypracowanie wydzielania gazów wydechowych na dobrym poziomie, oraz uzyskanie wymogów normy EURO 5. Renowacja działalności układu zmniejszania emisji cząstek stałych w autach korporacji Citroen, to sposobność, którą oferują nowoczesne firmy czyszczenia filtrów, z której potrzeba odnieść korzyść. Filtry spalin - to za ich pomocą da się obecnie ograniczać produkcję zadymienia, szczególnie w samochodach osobowych i ciężarowych znanej firmy Citroen, i ochraniać przyrodę. Funkcja mechanizmu ograniczenia wydzielania spalin w dieslach z logo Citroen jest nie do przecenienia dla ochrony środowiska, albowiem filtry cząstek stałych DPF/FAP więżą w swojej konstrukcji cząstki stałe, a katalizatory utleniające wyłapują tlenki azotu NOx. Filtry układu redukcji emisji spalin dla aut spod znaku Citroen z czasem niszczeją, czyli dopominają się czyszczenia, co świadczą kompetentne pracownie oczyszczania filtrów DPF.

W którym serwisie jest dostępna opcja typu Wypalanie DPF dla osobówek marki Citroen napędzanych silnikiem Diesla silnikiem wysokoprężnym Diesla?

Filtr DPF można zregenerować w specjalistycznej pracowni regeneracji filtrów FAP Do serwisu filtry i katalizatory SCR można doręczyć bezpośrednio lub zamówić usługę firmy kurierskiej, która obejmuje transport filtrów do warsztatu oraz z powrotem do zamawiającego.

W jaki sposób odbywa się realizacja usługi typu Wypalanie DPF przeznaczonej dla filtrów FAP z pojazdów produkcji Citroen w autoryzowanym serwisie oczyszczania filtrów FAP?

W naszym warsztacie oczyszczania filtrów cząstek stałych i katalizatorów postępujemy zgodnie z określonymi procedurami:
 • Najpierw odbieramy od klientów filtry DPF i FAP przywiezione do serwisu osobiście bądź dzięki zamówieniu usługi kuriera.
 • Filtry DPF trafiają do pracowni regeneracji, gdzie endoskopowo weryfikowany jest stopień uszkodzenia.
 • Gdy kondycja filtra DPF wskazuje na konieczność regeneracji na dedykowanych urządzeniach, filtr trafia do przyrządu służącego do regeneracji.
 • Po zregenerowaniu funkcjonalności filtrów cząstek stałych i katalizatorów katalizatory są powtórnie poddawane testom, osuszane jak również wraz z dokumentacją wysyłane do klienta.

Ile potrzeba zapłacić za realizację usługi typu Wypalanie DPF dla osobówek z koncernu Citroen wyposażonych w filtry DPF i FAP?

Cena czyszczenia filtrów jest naprawdę opłacalna i sięga ułamek kosztu nowego filtra.

Jak najszybciej przywieźć filtry i katalizatory SCR samochodów osobowych wyprodukowanych przez koncern Citroen, aby w profesjonalnej pracowni mogła zostać przeprowadzona usługa typu Wypalanie DPF?

Przekazujemy naszym klientom zastosowanie jednej z dwóch opcji: filtry DPF i FAP można samemu dostarczyć do pracowni lub zarezerwować pracownika firmy kurierskiej, który zajmie się wysyłką filtrów w obie strony.

Jakiego rodzaju filtry cząstek stałych i katalizatory da się osobówek marki Citroen da się poddawać usłudze Wypalanie DPF?

Zasadniczo każdego rodzaju filtry FAP mogą być poddane dopalaniu w tym:
 • filtry cząstek stałych do osobówek,
 • filtry DPF i FAP do aut dostawczych,
 • filtry FAP do TIR-ów.

  Jakiego rodzaju sygnały uszkodzenia filtrów cząstek stałych i katalizatorów, jakie najczęściej występują w pojazdach z koncernu Citroen i decydują o tym, że filtr DPF powinien zostać przeznaczony do zrealizowania usługi, jaką jest Wypalanie DPF?

  Standardowe objawy niewłaściwego działania filtrów cząstek stałych i katalizatorów w autach marki Citroen to:
  • niemożność rozruchu silnika,
  • zmniejszone osiągi,
  • zwiększone dymienie,
  • wahania obrotów,
  • zwiększony pobór paliwa.

  Czemu warto wybrać profesjonalny warsztat, aby przeprowadzić usługę Wypalanie DPF w autach z koncernu Citroen?

  Opłaca się wybrać nasze usługi w zakresie przywracania funkcjonalności filtrów FAP w pojazdach z koncernu Citroen, bo: Dysponujemy najnowocześniejszą i największą pracownią tego typu w kraju
  • Do zrealizowanych zleceń dołączamy dokumentację.
  • Wszystkie zregenerowane przez nas elementy są jak nowe, dlatego udzielamy im też gwarancji jak na nowe.
  • Mamy 100% skuteczności.
  • Nasze ceny są konkurencyjne.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Citroen

  Cena i koszt (netto)
  Naprawa filtra DPF filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze