Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Wypalanie DPF dla Land Rover

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Land Rover

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Po wprowadzeniu normy EURO 4, redukującej akceptowalną wielkość emitowanych tlenków azotu przez samochody, pojazdy marki Land Rover zostały zobowiązane, by zastosować w konstrukcji filtr DPF. Filtry DPF - to dzięki nim jest możliwe, żeby obecnie zmniejszać wydzielanie cząstek stałych, w głównej mierze dla aut sygnowanych marką Land Rover, oraz otaczać opieką przyrodę. Znaczna ilość osobówek z turbosprężarką, posiadające zainstalowany filtr FAP to pojazdy zakładowe, nieprzerwanie jadące przez drogi krajowe, toteż wywiera się presję by były zupełnie niezawodne, z którego to powodu niekiedy należy zrobić użytek z usługi Wypalanie DPF. W każdym pojeździe z silnikiem diesla powstałym po 2011 roku, zamieszczono filtry cząstek stałych, a ze względu na fakt, że tego typu elementy zużywają się, powstały pionierskie zakłady zajmujące się regeneracją filtrów układu redukcji emisji spalin. Filtry DPF w autach sygnowanych marką Land Rover na przestrzeni kilometrów tracą właściwości, toteż nie mogą działać bez przywrócenia sprawności, co z kolei wykonują profesjonalne zakłady czyszczenia DPF-ów. Dzisiaj FAP-y są wprowadzone podczas produkcji niemalże wszystkich samochodów z silnikiem turbodoładowanym, jako że pozbawione filtrów układu redukcji emisji spalin auta nie uzyskałyby zgody do eksploatacji po drogach.

W jakim warsztacie jest dostępna opcja typu Wypalanie DPF dla aut z logo Land Rover zasilanych silnikiem wysokoprężnym?

Filtry i katalizatory SCR można wyremontować w specjalistycznej pracowni regeneracji filtrów cząstek stałych Do serwisu filtry cząstek stałych można doręczyć samodzielnie lub uzgodnić usługę kuriera, która obejmuje transport filtrów FAP do warsztatu i z powrotem do zamawiającego.

Jak przebiega realizacja usługi takiej jak Wypalanie DPF kierowanej do filtrów cząstek stałych z pojazdów wyprodukowanych przez koncern Land Rover w naszym zakładzie regeneracji filtrów DPF?

W autoryzowanym serwisie czyszczenia filtrów DPF postępujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Najpierw odbieramy od klientów filtry cząstek stałych dostarczone do serwisu bezpośrednio bądź dzięki pomocy współpracującej z nami firmy kurierskiej.
 • Filtry są przyjmowane do pracowni, gdzie wziernikowo oceniany jest poziom zanieczyszczeń filtra.
 • Jeśli stan filtra lub katalizatora determinuje konieczność przeprowadzenia czyszczenia na profesjonalnych urządzeniach, filtr trafia do maszyny służącej do oczyszczania.
 • Po zrekonstruowaniu prawidłowego działania filtrów DPF filtry są jeszcze raz weryfikowane, suszone oraz wraz z raportami odsyłane do kontrahenta.

Ile należy zapłacić za realizację usługi takiej jak Wypalanie DPF dla osobówek wyprodukowanych przez koncern Land Rover zaopatrzonych w filtr FAP?

Opłata za usługę czyszczenia filtrów cząstek stałych i katalizatorów jest naprawdę korzystna i wynosi niewielki procent ceny nowego filtra.

W jaki sposób doręczyć filtr FAP samochodów z logo Land Rover, aby na terenie naszej pracowni mogła zostać przeprowadzona usługa taka jak Wypalanie DPF?

Udostępniamy naszym zleceniodawcom skorzystanie z dwóch opcji: filtry DPF i FAP można samodzielnie dostarczyć do warsztatu albo uzgodnić przyjazd jednego z naszych kurierów, który zajmie się przewozem filtrów DPF i FAP do serwisu i z powrotem do klienta.

Które filtry DPF i FAP da się aut produkcji Land Rover można poddawać realizacji usługi typu Wypalanie DPF?

Zasadniczo każdego rodzaju filtry FAP mogą być poddane regeneracji w tym:
 • filtry i katalizatory SCR do osobówek,
 • filtry DPF i FAP do samochodów dostawczych,
 • filtry FAP do ciężarówek.

  Czym charakteryzują się objawy usterki filtrów cząstek stałych, jakie częstokroć występują w autach z logo Land Rover i informują o tym, że filtr DPF nadaje się do realizacji usługi, którą jest Wypalanie DPF?

  Najczęściej występujące oznaki defektu układu redukcji emisji spalin w pojazdach z logo Land Rover to:
  • niemożność rozruchu silnika,
  • zmniejszona moc,
  • zwiększone dymienie,
  • falowanie obrotów silnika,
  • wzrost zużycia paliwa.

  Z jakiego powodu warto wybrać specjalistyczny pracownię, aby wykonać usługę Wypalanie DPF w autach z logo Land Rover?

  Opłaca się wykorzystać naszą ofertę koncentrujące się na przywracania funkcjonalności filtrów DPF w samochodach marki Land Rover, bo: Zlecenia wykonujemy w najnowocześniejszej i największej pracowni w kraju
  • Dołączamy dokumentację do wszystkich wykonanych zleceń.
  • Na wszystkie zregenerowane elementy udzielamy dwuletniej gwarancji.
  • Nasze usługi są wysokiej jakości.
  • Mamy niskie ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Land Rover

  Cena i koszt (netto)
  Mycie katalizatora filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze