Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Wypalanie DPF dla Mercedes

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Mercedes

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Wraz z wdrożeniem normy EURO, ograniczającej dozwoloną skalę ilości produkowanych cząstek stałych przez samochody osobowe, pojazdy znanego koncernu Mercedes musiały wprowadzić w swojej konstrukcji suchy, bądź mokry filtr cząstek stałych. W praktycznie każdym aucie z silnikiem diesla wyprodukowanym po wdrożeniu norm emisji spalin, zamieszczono filtry cząstek stałych DPF, a ponieważ tego typu elementy tracą właściwości, założone zostały specjalne pracownie zajmujące się usuwaniem osadów z filtrów układu redukcji emisji spalin. Zrekonstruowanie sprawności mechanizmu pomniejszania emisji cząstek stałych w osobówkach znanego koncernu Mercedes, to opcja, którą umożliwiają najnowszej generacji laboratoria renowacji układów redukcji emisji spalin, z której opłaci się skorzystać. Filtry cząstek stałych - to za ich pomocą jest możliwe, by dziś obniżać produkcję cząstek stałych, zwłaszcza dla samochodów osobowych i ciężarowych ze stajni Mercedes, oraz zadbać o ekologię. Ciężarówki znanej firmy Mercedes, to w sporej części bardzo celne pojazdy, lecz problemy z katalizatorami i filtrami to domena praktycznie każdego z samochodów z samozapłonową jednostką napędową, nie tylko z symbolem Mercedes. Zadanie mechanizmu zmniejszenia wydzielania spalin w samochodach znanego koncernu Mercedes jest nie do przecenienia dla ochrony środowiska, gdyż filtry FAP przechwytują sadzę, jednocześnie katalizatory trójdrożne wychwytują zanieczyszczenia chemiczne.

W jakiej pracowni możliwa jest opcja taka jak Wypalanie DPF dla samochodów produkcji Mercedes napędzanych silnikiem Diesla silnikiem wysokoprężnym?

Filtr FAP można wyremontować w autoryzowanych pracowniach naprawy filtrów DPF Do serwisu filtry cząstek stałych i katalizatory można dostarczyć bezpośrednio lub zarezerwować usługę jednego z naszych kurierów, która obejmuje transport filtrów DPF do pracowni i z powrotem do domu klienta.

Jak odbywa się realizacja usługi typu Wypalanie DPF przeznaczonej dla filtrów cząstek stałych z samochodów osobowych z logo Mercedes w autoryzowanym serwisie czyszczenia filtrów cząstek stałych?

W naszym serwisie oczyszczania filtrów DPF i FAP postępujemy zgodnie z określonymi procedurami:
 • Na początku odbieramy od interesantów filtry DPF i FAP dostarczone do pracowni bezpośrednio bądź dzięki zamówieniu usługi współpracującej z nami firmy kurierskiej.
 • Filtry cząstek stałych trafiają do firmy, gdzie z zastosowaniem specjalnej aparatury diagnostycznej sprawdzany jest stopień uszkodzenia.
 • Jeśli stan filtra lub katalizatora determinuje konieczność przeprowadzenia regeneracji na wysokiej klasy maszynach, filtr trafia do maszyny służącej do oczyszczania.
 • Po zrekonstruowaniu skuteczności pracy filtrów cząstek stałych i katalizatorów elementy są powtórnie sprawdzane, osuszane jak również wraz z parametrami przekazywane do kontrahenta.

Czy dużo należy zapłacić za wykonanie usługi takiej jak Wypalanie DPF dla samochodów z logo Mercedes wyposażonych w filtr cząstek stałych?

Cena czyszczenia filtrów jest naprawdę niska i sięga niewielki procent ceny filtra ze sklepu.

Jak najszybciej dotransportować filtry DPF i FAP osobówek produkcji Mercedes, aby na terenie specjalistycznej pracowni mogła zostać przeprowadzona usługa taka jak Wypalanie DPF?

Umożliwiamy naszym zleceniodawcom zastosowanie jednej z dwóch możliwości: filtry cząstek stałych można samemu przywieźć do pracowni lub uzgodnić przyjazd kuriera, który zajmie się transportem filtrów cząstek stałych do serwisu i z powrotem do klienta.

Jakiej kategorii elementy układu redukcji emisji spalin da się pojazdów marki Mercedes da się poddawać realizacji usługi typu Wypalanie DPF?

W zasadzie każdego rodzaju filtry cząstek stałych mogą być poddane czyszczeniu w tym:
 • filtry i katalizatory SCR do aut osobowych,
 • filtry cząstek stałych do samochodów użytkowych,
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do ciągników siodłowych.

  Jakie można wymienić symptomy awarii filtrów redukcji emisji spalin, jakie najczęściej ujawniają się w pojazdach marki Mercedes i informują o tym, że filtr FAP nadaje się do przeprowadzenia usługi, jaką jest Wypalanie DPF?

  Charakterystyczne objawy niewłaściwego działania filtrów cząstek stałych w samochodach marki Mercedes to:
  • problemy z rozruchem,
  • zmniejszone osiągi,
  • wzrost emisji sadzy,
  • nierówna praca silnika,
  • wzrost poboru paliwa.

  Dlaczego opłaca się wybrać profesjonalny pracownię, aby wykonać usługę Wypalanie DPF w autach produkcji Mercedes?

  Opłaca się wykorzystać nasze usługi w zakresie przywracania funkcjonalności filtrów cząstek stałych w autach produkcji Mercedes, dlatego że: Zlecenia wykonujemy w najnowocześniejszej i największej pracowni w kraju
  • Do zrealizowanych zleceń dołączamy dokumentację.
  • Na wszystkie zregenerowane elementy udzielamy dwuletniej gwarancji.
  • Mamy 100% skuteczności.
  • Mamy niskie ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Mercedes

  Cena i koszt (netto)
  Mycie filtra cząstek stałych filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze