Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Wypalanie DPF dla SsangYong

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów SsangYong

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Po wdrożeniu normy EURO, ograniczającej akceptowalną zawartość wyprodukowywanych zanieczyszczeń przez osobówki, auta spod znaku SsangYong zostały niemal zmuszone, aby użyć u siebie filtr DPF. W niemal każdym samochodzie jaki opuścił linię po 2011 roku, odnaleźć można filtry cząstek stałych DPF/FAP, a ponieważ elementy te zużywają się, zostały stworzone pionierskie pracownie parające się naprawianiem układów redukcji emisji spalin. Dużo pojazdów osobowych z silnikiem JTD, mające zamontowany DPF to samochody służbowe, codziennie pokonujące wiele kilometrów, więc, krótko mówiąc nie mają innej możliwości niż być zawsze pozbawione ryzyka awarii, stąd też od czasu do czasu należy wykorzystać Wypalanie DPF. Zespoły urządzeń redukcji emisji cząstek stałych w pojazdach firmy SsangYong, są eksploatowane, bo weszły w życie ściśle określone prawa, dotyczące użytkowania pojazdów na europejskich drogach. W tej chwili filtry cząstek stałych są zamieszczone fabrycznie w niemal każdym z samochodów dostawczych z turbodoładowaną jednostką napędową, bo ponieważ FAP-ów pojazdy nie otrzymałyby przyzwolenia do użytkowania po drogach Polski. Osobówki produkowane przez koncern SsangYong, to w znacznej części wyjątkowo celne pojazdy, ale problematyczne kwestie związane z filtrami układu redukcji emisji spalin to właściwość każdego z diesli z silnikiem wysokoprężnym, nie jedynie z logo SsangYong.

W jakim warsztacie możliwa jest opcja taka jak Wypalanie DPF dla samochodów wyprodukowanych przez koncern SsangYong zasilanych silnikiem wysokoprężnym?

Filtr cząstek stałych można zregenerować w jednym z dostępnych zakładów regeneracji filtrów FAP Do zakładu filtr DPF można przywieźć osobiście lub uzgodnić usługę kuriera, która obejmuje transport filtrów do serwisu i z powrotem do zamawiającego.

Jak odbywa się realizacja usługi takiej jak Wypalanie DPF kierowanej do filtrów cząstek stałych i katalizatorów z aut wyprodukowanych przez koncern SsangYong w specjalistycznym warsztacie czyszczenia filtrów cząstek stałych i katalizatorów?

W autoryzowanym zakładzie regeneracji filtrów DPF pracujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Najpierw przyjmujemy od interesantów filtry i katalizatory SCR przytransportowane do serwisu osobiście albo z pomocą naszego kuriera.
 • Filtry DPF i FAP trafiają do przedsiębiorstwa, gdzie z zastosowaniem specjalnej aparatury diagnostycznej weryfikowany jest stopień uszkodzenia.
 • W przypadku, gdy stan filtra wskazuje na konieczność regeneracji na zaawansowanych technologicznie przyrządach, filtr trafia do urządzenia przeznaczonego do czyszczenia.
 • Po odzyskaniu możliwości filtrów FAP elementy są jeszcze raz poddawane weryfikacji, suszone oraz razem z parametrami wysyłane do kontrahenta.

Ile muszę zapłacić za realizację usługi typu Wypalanie DPF dla samochodów z koncernu SsangYong wyposażonych w filtry i katalizatory SCR?

Cena regeneracji filtrów okazuje się naprawdę korzystna i stanowi ułamek ceny nowego filtra.

W jaki sposób przywieźć filtry DPF i FAP pojazdów wyprodukowanych przez koncern SsangYong, by w autoryzowanej pracowni mogła zostać przeprowadzona usługa typu Wypalanie DPF?

Udostępniamy naszym klientom skorzystanie z dwóch opcji: filtry DPF i FAP można osobiście przywieźć do warsztatu bądź zarezerwować kuriera, który zajmie się transportem filtrów cząstek stałych w obie strony.

Jakiej kategorii filtry FAP da się samochodów marki SsangYong da się poddawać realizacji usługi typu Wypalanie DPF?

Praktycznie wszystkie filtry i katalizatory SCR mogą być poddane czyszczeniu w tym:
 • filtry DPF i FAP do osobówek,
 • filtry cząstek stałych do pojazdów użytkowych,
 • filtry DPF do ciągników siodłowych.

  Jakiego rodzaju sygnały niewłaściwego działania filtrów redukcji emisji spalin, które najczęściej występują w samochodach z koncernu SsangYong i decydują o tym, że filtr FAP nadaje się do realizacji usługi, jaką jest Wypalanie DPF?

  Klasyczne objawy usterki układu redukcji emisji spalin w pojazdach marki SsangYong to:
  • brak możliwości odpalenia auta,
  • ograniczenie osiągów,
  • wzrost emisji sadzy,
  • nierówna praca silnika,
  • zwiększone zużycie paliwa.

  Co świadczy o tym, że należy wybrać autoryzowany pracownię, by zrealizować usługę Wypalanie DPF w pojazdach marki SsangYong?

  Rekomendujemy wykorzystać nasze usługi koncentrujące się wokół regeneracji filtrów cząstek stałych w samochodach produkcji SsangYong, bo: Jesteśmy największą i najnowocześniejszą tego typu pracownią w kraju
  • Do zrealizowanych zleceń dołączamy dokumentację.
  • Wszystkie zregenerowane filtry i katalizatory mają gwarancję jak nowe, na 2 lata, bez limitu kilometrów.
  • Mamy 100% skuteczności.
  • Mamy niskie ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów SsangYong

  Cena i koszt (netto)
  Czyszczenie katalizatora filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze