Subpage photo

Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF / FAP oraz naprawa katalizatorów - Zamienniki Katalizatora

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Zamienniki katalizatora i ich dostępność zależy od popularności produkowanego modelu, do którego są dedykowane. Ponieważ zamienniki są zawsze nieco tańsze, produkcja opłaca się jedynie w przypadku gdy będzie na nie zbyt, stąd też ciężko jest znaleźć zamienniki katalizatora do mało popularnych lub egzotycznych modeli samochodów. Znacznie łatwiej jest z produkowanymi w setkach tysięcy sztuk Passatami czy Corollami, ponieważ do takich samochodów produkowane są zamienniki katalizatora w bardzo dobrych cenach.

Warto jednak zwrócić uwagę na dwa ważne aspekty wymiany katalizatora na zamiennik. Po pierwsze alternatywą zawsze pozostaje regeneracja katalizatora, która nie tylko jest bardziej opłacalna, ale również potrafi przywrócić do 100% jego sprawności.

Drugą ważną sprawą dotyczącą zamiennika katalizatora jest to, że zamiennik katalizatora to część identyczna z oryginalną, jedynie produkowana pod inną marką o nieco mniejszej cenie, natomiast zamiennikiem katalizatora nie jest pusta w środku puszka, mająca na celu wprowadzenie ewentualnego diagnosty w błąd. Zamienniki katalizatorów są doskonałym rozwiązaniem w celu zmniejszenia kosztów związanych z eksploatacją auta wyposażonego w katalizator.

 

 

Zamiennik katalizatora na stole w pracowni regeneracji
Zamienniki katalizatora

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie katalizatora 320
Naprawa filtra FAP 320
Mycie katalizatora SCR 320
Płukanie filtra cząstek stałych 320
Regeneracja filtra DPF 320
Regeneracja, płukanie filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora. Zamów usługę Zamienniki Katalizatora już dziś!

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer