Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Zamienniki Katalizatora dla Volkswagen

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Volkswagen

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Wraz z ogłoszeniem normy EURO 5, pomniejszającej akceptowalną wartość produkowanych spalin przez samochody osobowe, samochody znanej marki Volkswagen musiały zastosować u siebie filtr DPF. Zamienniki Katalizatora dla samochodów firmy Volkswagen, to skuteczna metoda na wypracowanie produkowanych zanieczyszczeń zbudowanych na cząstkach stałych w dobrej ilości, a ponadto wypełnienie wymagań europejskiej normy emisji spalin. Zamienniki Katalizatora nie ma przeszkód, by wyszukać w dobrej cenie, zwłaszcza dla aut osobowych znanego koncernu Volkswagen, jednakże należy udawać się do kompetentnych pracowni regeneracji filtrów DPF/FAP. W niemal każdym samochodzie jaki opuścił linię po wprowadzeniu normy Euro 5, zamieszczono filtry układu redukcji emisji palin, a że takie elementy mogą się zużywać, założone zostały wyspecjalizowane firmy trudniące się naprawą katalizatorów i filtrów. W chwili bieżącej filtry DPF są wprowadzone seryjnie w każdym z samochodów z samozapłonową jednostką napędową, bo po demontażu filtrów DPF/FAP samochody nie mogłyby uzyskać dopuszczenia do ruchu na drogach. Pojazdy spod znaku Volkswagen, to w znacznej części nadzwyczaj celne produkty, niemniej jednak problemy z filtrami DPF to cecha wszystkich osobówek z jednostką diesla, nie jedynie znanej firmy Volkswagen.

W jakim serwisie jest dostępna opcja taka jak Zamienniki Katalizatora dla pojazdów z koncernu Volkswagen zasilanych wysokoprężną jednostką napędową?

Filtr DPF można wyczyścić w autoryzowanych serwisach filtrów cząstek stałych i katalizatorów Do warsztatu filtr cząstek stałych można dostarczyć samodzielnie lub uzgodnić usługę kuriera, która obejmuje transport filtrów cząstek stałych do pracowni i z powrotem do klienta.

Jak przebiega realizacja usługi takiej jak Zamienniki Katalizatora kierowanej do filtrów z aut z logo Volkswagen w specjalistycznym zakładzie oczyszczania filtrów cząstek stałych i katalizatorów?

W specjalistycznym zakładzie czyszczenia filtrów cząstek stałych postępujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Na wstępie odbieramy od klientów filtry cząstek stałych przywiezione do warsztatu bez pośredników albo dzięki zamówieniu usługi naszego kuriera.
 • Filtry cząstek stałych są przyjmowane do przedsiębiorstwa, gdzie endoskopowo testowany jest stan filtra.
 • Gdy kondycja filtra umożliwia przeprowadzenie regeneracji na specjalistycznych maszynach, element jest instalowany do urządzenia przeznaczonego do oczyszczania.
 • Po odzyskaniu osiągów filtrów FAP DPF-y i FAP-y są jeszcze raz weryfikowane, suszone ciepłym powietrzem a także razem z wydrukami odsyłane do klienta.

Jak wiele trzeba zapłacić za realizację usługi takiej jak Zamienniki Katalizatora dla aut produkcji Volkswagen zaopatrzonych w filtr cząstek stałych?

Opłata za usługę naprawy filtrów cząstek stałych jest naprawdę korzystna i stanowi niewielki procent ceny filtra ze sklepowej półki.

W jaki sposób przywieźć filtr FAP samochodów osobowych z koncernu Volkswagen, aby w autoryzowanej pracowni mogła zostać przeprowadzona usługa typu Zamienniki Katalizatora?

Udostępniamy naszym zleceniodawcom zastosowanie jednej z dwóch możliwości: filtr DPF można osobiście przywieźć do serwisu bądź zarezerwować jednego z naszych kurierów, który zajmie się wysyłką filtrów DPF w obie strony.

Które filtry FAP da się pojazdów marki Volkswagen można poddawać realizacji usługi typu Zamienniki Katalizatora?

Praktycznie wszystkie filtry cząstek stałych można poddawać naprawie w tym:
 • filtry DPF i FAP do pojazdów osobowych,
 • filtry i katalizatory SCR do aut użytkowych,
 • filtry DPF do ciągników siodłowych.

  Jakie są objawy usterki filtrów cząstek stałych, które najczęściej ujawniają się w autach z logo Volkswagen i wskazują na to, że filtr cząstek stałych powinien zostać przeznaczony do przeprowadzenia usługi, którą jest Zamienniki Katalizatora?

  Standardowe objawy niesprawności systemu redukcji emisji spalin w autach produkcji Volkswagen to:
  • niemożność rozruchu silnika,
  • spadek osiągów,
  • czarny dym z wydechu,
  • wahania obrotów,
  • większe zużycie paliwa.

  Czemu warto postawić na profesjonalny serwis, by zrealizować usługę Zamienniki Katalizatora w autach marki Volkswagen?

  Polecamy wykorzystać nasze usługi koncentrujące się na przywracania funkcjonalności filtrów DPF i FAP w samochodach marki Volkswagen, gdyż: Dysponujemy najnowocześniejszą i największą pracownią tego typu w kraju
  • Do zrealizowanych zleceń dołączamy dokumentację.
  • Na wszystkie zregenerowane elementy udzielamy dwuletniej gwarancji.
  • Szczycimy się wysoką skutecznością.
  • Możemy zaoferować atrakcyjne ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Volkswagen

  Cena i koszt (netto)
  Czyszczenie katalizatora SCR filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Eryk
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Zamienniki katalizatora to alternatywne rozwiązania dla oryginalnych katalizatorów produkowanych przez producentów samochodów, takich jak Volkswagen. Zamienniki są często tańsze i dostępne w różnych modelach i rozmiarach, aby pasować do różnych typów samochodów. Jednak niektóre zamienniki mogą nie spełniać wymagań dotyczących emisji i jakości, co może powodować problemy z komputerem samochodu i negatywnie wpływać na działanie silnika. Dlatego ważne jest, aby upewnić się, że wybrany zamiennik jest zgodny z wymaganiami producenta samochodu i spełnia normy dotyczące emisji. Najlepiej skonsultować się z specjalistą lub warsztatem samochodowym, aby uzyskać profesjonalną opinię i wybrać odpowiedni zamiennik, który będzie spełniać wymagania dotyczące jakości i bezpieczeństwa.
  Tadeusz
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Dobrze, że jest coś takiego jak zamienniki katalizatora. Już myślałem, że do volkswagena będę musiał się bardzo wykosztować.
  Albert
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Mam u siebie zamiennik firmy JMJ, bo w moim Volkswagenie przez uszkodzone turbo, uszkodziło i dpf i nie nadawał się do naprawy.