Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Katalizatory DPF FAP SCR Dęblin nowy cena

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto  Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów

 • check

  CZAS REALIZACJI  1-2 dni robocze

 • check

  Cena - od 550 zł netto  Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  GWARANCJA  2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Pracowniaregeneracji filtrów DPF
Katalizatory DPF FAP SCR Dęblin nowy cena
Katalizatory DPF FAP SCR Dęblin nowy cena

W zasobach naszego sklepu znajdziesz ogromny wybór katalizatorów oraz filtrów cząstek stałych, przez co u nas na pewno kupisz podzespół, jakiego potrzebujesz i to w bardzo dobrej cenie. DPF jest to filtr montowany w układach wydechowych pojazdów z silnikiem wysokoprężnych albo znacznie rzadziej w silnikach benzynowych. Filtr cząstek stałych jest jednym z najbardziej skutecznych elementów budowy współczesnego samochodu osobowego lub dostawczego. Najprościej rzecz ujmując, filtr DPF eliminuje zanieczyszczenia spowodowane jazdą samochodem. Działanie tego podzespołu powoduje oczyszczenie gazów spalinowych z cząstek stałych, czyli aerozoli atmosferycznych, które zawierają azotany, siarczany i inne szkodliwe dla ludzi, zwierząt i całego środowiska związki chemiczne. Ponadto DPF eliminuje spalony węgiel, czyli zbiór niezwykle trujących tlenków metalu oraz węglowodorów aromatycznych. Jeżeli w Twoim pojeździe uszkodzeniu ulegnie filtr cząstek stałych, powinieneś jak najszybciej udać się do autoryzowanego serwisu w Dęblinie w celu sprawdzenia jego stanu oraz jego ewentualnej regeneracji.

Czyszczenie i regeneracja DPF / FAP i katalizatorów Dęblin

Czyszczenie i regeneracja DPF / FAP i katalizatorów Dęblin
Czyszczenie i regeneracja DPF / FAP i katalizatorów Dęblin

Filtry DPF oraz katalizatory są obowiązkowo montowane w samochodach z silnikiem Diesla. Z czasem w tych podzespołach może zgromadzić się duża ilość sadzy, którą można bezpiecznie i skutecznie usunąć. Usuwanie zanieczyszczeń z filtra cząstek stałych metodą dynamiczną, polega na wykorzystaniu specjalistycznej maszyny, która wytwarza strumień wody i kieruje go wprost do wnętrza podzespołu. W tym rozwiązaniu tym stosowane są specjalistyczne środki czyszczące, które zwiększają efektywność czyszczenia. Ta metoda jest całkowicie bezpieczna dla powłoki katalitycznej filtra, a jej skuteczność sięga 98% przepustowości. Wysokiej jakości efekty możemy uzyskać przy zastosowaniu odpowiednich detergentów i nowoczesnych maszyn umożliwiających zaprogramowanie czyszczenia i dopasowanie go do stanu filtra. Rozwiązanie to jest generowane w Dęblinie w dość atrakcyjnych cenach.

Z czego słynie Dęblin?

Z czego słynie Dęblin?
Z czego słynie Dęblin?

Dęblin położony jest w północno-zachodniej części województwa lubelskiego, około 80 kilometrów od Lublina i 120 kilometrów od Warszawy. Największe zainteresowanie w tym niewielkim miasteczku wzbudzają pozostałości po dawnej twierdzy. Głównym i zarazem najlepiej zachowanym obiektem dawnej świetności jest Cytadela, która znajduje się w rękach wojskowych. Na bazie pamiątek, które są związane z Lotniczą Akademią Wojskową będącą kontynuatorką tradycji pierwszej Szkoły Orląt, utworzono muzeum. Obiekt ten przyjął nazwę Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie i wewnątrz tego muzeum możemy zapoznać się z wieloma pamiątkami dotyczącymi polskiego lotnictwa. Ekspozycja obejmuje także różne typy samolotów, które udało się ocalić od zniszczenia. Nie ma nic dziwnego, że w Dęblinie będącym przez lata twierdzą i kolebką polskiego lotnictwa wojskowego, najwięcej ciekawostek jest z tym związanych. Jeżeli planujemy wybrać się do tego miasta, powinniśmy pamiętać o sprawdzeniu stanu technicznego swojego samochodu, w tym również katalizatora i filtra cząstek stałych.