Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Katalizatory DPF FAP SCR Leżajsk nowy cena

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto  Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów

 • check

  CZAS REALIZACJI  1-2 dni robocze

 • check

  Cena - od 550 zł netto  Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  GWARANCJA  2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Serwis regeneracji filtrów DPF
Katalizatory DPF FAP SCR Leżajsk nowy cena
Katalizatory DPF FAP SCR Leżajsk nowy cena

W zasobach naszego dużego asortymentu znajdą Państwo równie duży wybór katalizatorów i filtrów DPF, przez co na pewno kupicie podzespół, jakiego potrzebujecie i to w bardzo dobrej cenie. Konwerter katalityczny, znany również jako katalizator, jest podzespołem, którego głównym zadaniem jest ograniczenie szkodliwych oraz toksycznych składników znajdujących się w spalinach. Eliminuje on wspomniane niebezpieczne związki chemiczne poza silnikiem. Co więcej, warto być wiadomym tego, że praca reaktora katalitycznego jest sterowana przez silnik przy wykorzystaniu tzw. sond lambda. Koniecznie trzeba podkreślić, że katalizator samochodowy wraz z upływem czasu może się zużyć, a główną przyczyną tego zjawiska jest osadzanie się w podzespole coraz większej ilości zanieczyszczeń. Jeśli w Twoim pojeździe uszkodzeniu ulegnie katalizator, to jak najszybciej powinieneś jak najszybciej udać się do autoryzowanego serwisu samochodowego w Leżajsku w celu sprawdzenia jego ewentualnej regeneracji.

Katalizatory & DPF - Skup katalizatorów & DPF Leżajsk

Katalizatory & DPF - Skup katalizatorów & DPF Leżajsk
Katalizatory & DPF - Skup katalizatorów & DPF Leżajsk

Reaktor katalityczny zaliczany jest do droższych elementów pojazdu. W momencie, w którym kierowca dowie się o ewentualnej usterce, jest świadomy, że konieczne będzie przygotowanie większej sumy pieniędzy. Powinniśmy mieć świadomość, że nie możemy dokonywać sprzedaży katalizatora w dowolnym miejscu, na przykład na skupie złomu. Okupem tego typu podzespołów zajmują się specjalistyczne firmy dysponujące właściwym zapleczem, a także posiadającym odpowiednie zezwolenia. Warto wiedzieć, że każdy skup katalizatorów w Leżajsku musi przestrzegać bardzo restrykcyjnych przepisów. Z kolei cena reaktora katalitycznego w skupie uzależniona będzie przede wszystkim od swojego rodzaju. Kierowcy, którzy są w posiadaniu katalizatora samochodowego, którego nie używają oraz nie planują wykorzystywać w przyszłości, rekomendowane jest poważne zastanowienie się nad sprzedażą elementów, ponieważ możemy w ten bardzo prosty sposób zrekompensować sobie koszty związane z zakupem lub montażem nowego katalizatora.

Z czego słynie Leżajsk?

Z czego słynie Leżajsk?
Z czego słynie Leżajsk?

Leżajsk jest jednym z najstarszych miast w południowo-wschodniej Polsce. To miasteczko słynie głównie z cudownego obrazu Matki Boskiej, nietypowych organów w zabytkowej bazylice i grobu słynnego cadyka Elimelecha. Największym i najsłynniejszym zabytkiem Leżajska jest bazylika pw. Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny i klasztor oo. Bernardynów. Wewnątrz bazyliki możemy obejrzeć obraz Matki Bożej Leżajskiej, do którego pielgrzymują wierni – historia tego obrazu rozpoczyna się już w 1560 roku, kiedy to młynarzowi i pasterzom objawiła się Matka Boska. Warto wiedzieć, że lasy stanowią około 30% powierzchni powiatu leżajskiego. Na terenie tego nadleśnictwa znajduje się aż 5 rezerwatów przyrody, 7 pomników przyrody i 3 obszary chronionego krajobrazu. Jeżeli planujemy podróż do Leżajska, powinniśmy najpierw sprawdzić stan techniczny swojego samochodu, w tym także katalizatora i filtra cząstek stałych.