Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Bytom Odrzański

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Bytomiu Odrzańskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Bytom Odrzański – miasto z terenu powiatu nowosolskiego, województwa lubuskiego, położone w odległości 22 km od Głogowa i 12 km od Nowej Soli. Mieszka tu 4368 mieszkańców. Leży na lewym brzegu Odry, odcinku najbardziej zanieczyszczonym.

Nazwa miasta pochodzi od nazwy egzystencji, czyli bytu, mówiącej o miejscu do życia. Osadnictwo na tych terenach sięga już roku 1005, był to słowiański gród opisywany w kronikach Galla Anonima. Bytom Odrzański uzyskał prawa miejskie już w XIII wieku.

Obecnie mieszkańcy utrzymują się głównie z rolnictwa, a największym zakładem pracy jest zakład przemysłu metalowego.

Krzyżują się tu drogi wojewódzkie nr 292 (Nowa Sól – Bytom Odrzański – Głogów – Nieszczyce – Ścinawa – Lisowice) z nr 293 (Borów – Nowe Miasteczko – Bytom Odrzański).

Próbując zredukować ilość zanieczyszczeń, wszystkie samochody z silnikiem diesla muszą obowiązkowo mieć w swoim wyposażeniu filtr cząstek stałych. Element ten wychwytuje cząstki stałe sadzy oraz innych zanieczyszczeń i metali, oraz wypala je w swoim wnętrzu, ograniczając w ten sposób ilość i jakość spalin wydzielanych z samochodu. Jednak przy wypalaniu w filtrze zbiera się popiół, który z czasem zapycha filtr, a to uniemożliwia korzystanie z samochodu. Wiele serwisów oferuje usługi czyszczenia filtra cząstek stałych, regeneracji filtra DPF czy wypalania filtra FAP. Cennik usług dla miasta Bytom Odrzański podany jest tabeli poniżej.

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Bytomiu Odrzańskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Bytomiu Odrzańskim 320
Regeneracja filtra FAP w Bytomiu Odrzańskim 320
Mycie katalizatora w Bytomiu Odrzańskim 320
Płukanie katalizatora SCR w Bytomiu Odrzańskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Bytomiu Odrzańskim 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Bytomiu Odrzańskim 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Bytomiu Odrzańskim 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Bytomiu Odrzańskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Bytomiu Odrzańskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Bytomiu Odrzańskim i wygodnie wyślij filtr DPF z Bytomia Odrzańskiego do regeneracji i czyszczenia

Z Bytomia Odrzańskiego filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bytom Odrzański Kożuchowska BOD01A 50.341789/18.932079 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer