Regeneracja filtrow DPF i FAP - Lubuskie

Oceń:

Mimo że to województwo nie może pochwalić się największym terytorium ani największą ilością mieszkańców, to na pewno może pochwalić się jednym z najpiękniejszych w kraju lasów krajobrazów i jednym z największych odsetków samochodów sprowadzonych zza Odry. W granicach województwa zamkniętych jest 12 powiatów i dwa miasta na ich prawach, czyli Zielona Góra i Gorzów Wielkopolski, które podzieliły się między sobą władzą i funkcjami pełnionymi w województwie. Właśnie w województwie lubuskim organizowany jest Najpiękniejszy Festiwal w Polsce Woodstock, a konkretnie w Kostrzynie nad Odrą, w granicach województwa lubuskiego. Duża lesistość terenów, co wydłuża trasy pomiędzy pojedynczymi punktami docelowymi, sprawia, że doskonale sprawdzają się tu silniki diesla, wprost stworzone do długich tras. Najprawdopodobniej zamiłowanie Polaków do silników diesla, również głównym powodem dla którego, najczęściej z Zachodu sprowadzane są najczęściej samochody wyposażone właśnie w silnik diesla. Nowoczesne diesle mają jednak niewielki mankament, o ile mankamentem można nazwać troskę o stan naszego zdrowia. Mianowicie, chodzi o filtry DPF i katalizatory, które pod wpływem długotrwałej pracy tracą swoje właściwości, filtry trzeba regenerować a katalizatory czyścić. Sporo osób nie jest świadomych, że zapchany filtr DPF nie oznacza od razu konieczności wymiany filtra cząstek stałych. Znacznie lepszym sposobem na odzyskanie sprawności samochodu jest regeneracja filtra cząstek stałych, a co równie ważne, jest znacznie tańsze. Teraz wystarczy jeden telefon, aby zregenerować FAP, DPF, katalizator.

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer