Subpage photo

Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów - Caterham -filtry-dpf-fap.pl

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Caterham Cars to pochodzący z Wielkiej Brytanii producent lekkich samochodów sportowych. Historia marki rozpoczęła się w 1973 roku, a firmę założył Graham Nearn. Firma produkuje jeden model samochodu, Caterham 7, dostępny w kilku wersjach. Co prawda miał być zaprezentowany w 2013 drugi model samochodu produkowanego przez Caterham, jednak firmę wykupił Tony Fernandes, właściciel Lotusa i pierwotnych praw do samochodu, na którego bazie zbudowany został Caterham – Lotusa 3.

Jako ciekawostkę można opisać bardzo "polski" sposób na rozwiązanie problemu z uzyskaniem homologacji na poruszanie się Caterhamem po drogach. W efekcie zamiast Caterhamów sprzedawane były zestawy "Zrób to sam" które zawierały wszystkie niezbędne do skonstruowania części, a sam montaż polegał na skręceniu ze sobą kilku co istotniejszych elementów, jednak gwarantował, że ewentualny klient nie kupił samochodu, którego nie mógł zarejestrować, tylko złożył go sam z oryginalnych części, a następnie zarejestrował. Pozwoliło to na eksport Caterhama w miejsca, których nie mógłby być importowany.

Oczywiście w czasach kiedy Caterham był prawdziwie popularny nikt nie myślał o filtrach cząstek stałych DPF, a konieczność ich wprowadzenia pojawiła się już po wycofaniu Caterhama z przeznaczenia na rynek komercyjny, a jako cel pozostał udział w imprezach sportowych. Tam na szczęście nikt nie wpadł jeszcze na pomysł instalacji w wydechu filtra cząstek stałych.

 

 

Filtr DPF z samochodu marki Caterham na stole w pracowni przed regeneracją
Płukanie filtrów DPF w pojazdach Caterham

 

Katalog Caterham filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Caterham oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Pojemmność Oznaczenie Silnika Lata Produkcji Zamiennik JMJ Numer OE Zamiennik Bosal Zamiennik Walker Zamiennik Novak Zamiennik BM Catalysts Numer Delphi Konie Mechaniczne Kilowaty Długość Numer Veneporte Norma Emisji Spalin Cena

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Caterham

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Caterham 320
Regeneracja filtra FAP Caterham 320
Mycie katalizatora Caterham 320
Płukanie katalizatora SCR Caterham 320
Naprawa filtra cząstek stałych Caterham 320
Płukanie, czyszczenie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Caterham 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Caterham, usuwanie filtra cząstek stałych Caterham 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Caterham 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora do samochodu marki Caterham

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer