Subpage photo

Citroen Berlingo & B. Zaboj (B9) - Czyszczenie, regeneracja filtrów DPF / FAP i katalizatorów - filtry-dpf-fap.pl

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Spis Treści

W jakim serwisie możliwa jest usługa czyszczenia filtrów cząstek stałych dla pojazdów marki Citroen model Berlingo & B. Zaboj (B9)?

Uszkodzone filtry z pojazdów marki Citroen model Berlingo & B. Zaboj (B9) można naprawić w specjalistycznej pracowni regeneracji. Aby renowacja mogła być przeprowadzona, filtry cząstek stałych trzeba dostarczyć osobiście lub uzgodnić usługę kuriera, która obejmuje transport filtrów DPF do serwisu i z powrotem do domu klienta.

Jak przebiega procedura naprawy filtrów z samochodów osobowych marki Citroen model Berlingo & B. Zaboj (B9) w profesjonalnym zakładzie?

Aby przeprowadzić proces czyszczenia filtrów cząstek stałych i katalizatorów z samochodów osobowych wyprodukowanych przez koncern Citroen model Berlingo & B. Zaboj (B9), działamy zgodnie z określonymi procedurami, do których należą:
 • Odbiór od zleceniodawców filtrów cząstek stałych przywiezionych do serwisu dzięki pomocy współpracującej z nami firmy kurierskiej bądź osobiście przez klienta.
 • Dostarczenie filtrów DPF i FAP z samochodów osobowych z logo Citroen model Berlingo & B. Zaboj (B9) do warsztatu, gdzie z zastosowaniem specjalnej aparatury diagnostycznej sprawdza się stan filtra.
 • Skierowanie filtra do procesu regeneracji na specjalnych urządzeniach, jeśli wymaga tego jego kondycja oraz stopień zanieczyszczenia.
 • Przeprowadzenie ponownych kontroli na umytych i wysuszonych filtrach cząstek stałych z aut marki Citroen model Berlingo & B. Zaboj (B9).
 • Opracowanie raportów informujących kondycji filtrów DPF i FAP po procesie mycia oraz dostarczenie zregenerowanych części do rąk klienta.

Jak wiele należy zapłacić za realizację usługi naprawy filtrów cząstek stałych dla samochodów marki Citroen model Berlingo & B. Zaboj (B9), które bez właściwie działającego filtra cząstek stałych generują znaczne ilości zanieczyszczonych węglem spalin?

Cena remontu filtrów DPF dla samochodów marki Citroen model Berlingo & B. Zaboj (B9) jest naprawdę niska, gdyż najczęściej wynosi ułamek kosztu filtra ze sklepowej półki.

Jak najlepiej przywieźć filtry DPF i FAP z pojazdów marki Citroen model Berlingo & B. Zaboj (B9) do pracowni, gdzie wykonana będzie procedura oczyszczania filtrów cząstek stałych?

W warsztacie oczyszczania filtrów cząstek stałych i katalizatorów umożliwiamy kierowcom aut Citroen model Berlingo & B. Zaboj (B9) skorzystanie z dwóch opcji: filtr cząstek stałych można samodzielnie doręczyć do serwisu albo uzgodnić przyjazd kuriera, który zajmie się przewozem filtrów cząstek stałych w obie strony.

Jakiej kategorii filtry DPF i FAP da się osobówek z logo Citroen model Berlingo & B. Zaboj (B9) nadają się oczyszczaniu w naszym serwisie?

Zasadniczo wszystkie filtry DPF i FAP z modeli pojazdów z logo Citroen mogą być poddane regeneracji, w tym:
 • filtry cząstek stałych do samochodów osobowych,
 • filtry i katalizatory SCR do TIR-ów,
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do aut dostawczych.

Jakie są oznaki niewłaściwego działania filtrów DPF w pojazdach marki Citroen model Berlingo & B. Zaboj (B9), które informują o tym, że filtr cząstek stałych powinien zostać przeznaczony do naprawy?

W samochodzie marki Citroen model Berlingo & B. Zaboj (B9) najbardziej charakterystyczne symptomy uszkodzonego filtra FAP/DPF to:
 • wzrost poboru paliwa.
 • brak możliwości odpalenia auta.
 • skoki obrotów silnika.
 • spadek osiągów.
 • czarny dym z wydechu.

Co świadczy o tym, że warto wykonać renowację filtrów DPF i FAP z pojazdów z logo Citroen model Berlingo & B. Zaboj (B9) właśnie w naszym autoryzowanym warsztacie regeneracji filtrów DPF?

W zakresie tego, że warto wybrać usługi naszego warsztatu świadczą konkretne argumenty:
 • Na wszystkie zregenerowane elementy udzielamy dwuletniej gwarancji.
 • Mamy 100% skuteczności.
 • Możemy zaoferować atrakcyjne ceny.
 • Dysponujemy najnowocześniejszą i największą pracownią tego typu w kraju.
 • Każde zrealizowane w naszych pracowniach zlecenie ma pełną dokumentację.

Katalog Citroen filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Citroen oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Lata Produkcji Inne parametry
Citroen Berlingo & B. Zaboj (B9) 07/96- Pojemność: 1.6 HDi 90, 110, 115
Oznaczenie Silnika: 9HC (DV6C); 9HD (DV6C); 9HF (DV6DTED); 9HH (DV6DUM); 9HJ (DV6DTEDM); 9HL (DV6C); 9HM (DV6UC); 9HP (DV6DTED); 9HR (DV6C); BHX (DV6FC);
Zamiennik JMJ:
Numer OE: 1731XK; 173842; 9803421880;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak: 04.057.F
Zamiennik BM Catalysts: BM11188H;
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Filtr DPF Citroen Berlingo & B. Zaboj (B9) oczyszczony na dedykowanej maszynie gotowy do wysyłki
Filtr cząstek stałych DPF FAP Citroen Berlingo & B. Zaboj (B9)

Filtr cząstek stałych DPF FAP Citroen Berlingo & B. Zaboj (B9)

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów samochodów marki Citroen Berlingo & B. Zaboj (B9) i innych

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie DPF do samochodów marki Citroen, model Berlingo & B. Zaboj (B9) 398
Regeneracja FAP do samochodów marki Citroen, model Berlingo & B. Zaboj (B9) 398
Mycie katalizatorów do samochodów marki Citroen model Berlingo & B. Zaboj (B9) 398
Płukanie katalizatorów SCR do samochodów marki Citroen model Berlingo & B. Zaboj (B9) 398
Naprawa filtra cząstek stałych marki Citroen model Berlingo & B. Zaboj (B9) 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych marki Citroen 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora marki Citroen model Berlingo & B. Zaboj (B9) 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP marki Citroen model Berlingo & B. Zaboj (B9) 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Komentarze

Dodaj komentarz

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer