Czyszczenie filtrów FAP - | Czyszczenie DPF

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w mieście | Czyszczenie filtrów FAP

Oceń:
/ Aktualna ocena:

Zalążków szybkiego zapychania się filtrów FAP jest całkiem dużo, czego przykładem może być: uszkodzenie sterownika silnika. Cel obecności filtra cząstek stałych FAP/DPF w samochodzie jest priorytetowy w odzyskaniu emisji zanieczyszczeń w odpowiednim zakresie. Katalizatory ulegają wyeksploatowaniu, czego powodem jest praca, jaką za zadanie mają wykonywać, z tej przyczyny więc okazjonalnie korzystne jest naprawianie części. Odzyskiwanie stuprocentowej skuteczności prawdopodobne jest tylko i wyłącznie w sytuacji skorzystania z najbezpieczniejszej technologii hydrochemicznej regeneracji, dopalanie sadzy w zapchanym filtrze, nie działa. Bezkonkurencyjnym sposobem na zrewaloryzowanie wydajności reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem jest regeneracja filtrów DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra cząstek stałych w 398
Mycie filtra DPF w 398
Regeneracja katalizatora SCR w 398
Naprawa katalizatora w 398
Płukanie filtra FAP w 398
Mycie, płukanie filtra cząstek stałych w samochodach ciężarowych w 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w 250
* metoda prawnie zabroniona

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Lokalizacja

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer