Czyszczenie filtrów FAP - Lubin | Czyszczenie DPF

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w Lubinie | Czyszczenie filtrów FAP

Oceń:

Czynników prowadzących do szybkiego zapychania się filtrów DPF/FAP jest całkiem dużo, za przykład może posłużyć: uszkodzona turbosprężarka. Cel pracy filtra cząstek stałych FAP w wydechu jest istotny w osiągnięciu produkcji spalin w prawidłowym zakresie. Filtry cząstek stałych zatykają się, głównie z przyczyny misji, którą się zajmują, w związku z tym co jakiś czas pożądane jest regenerowanie elementów. Fantastycznym środkiem na zregenerowanie skuteczności katalizatora samochodowego jest płukanie filtrów FAP. Odzyskiwanie największej niezawodności możliwe jest jedynie w przypadku uczynienia użytku z jedynej skutecznej drogi dedykowanej do filtrów i katalizatorów regeneracji, wypalanie popiołu, nie sprawdza się.

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer