Czyszczenie filtrów FAP - | Czyszczenie DPF

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w mieście | Czyszczenie filtrów FAP

Oceń:
/ Aktualna ocena:

Zadanie filtra cząstek stałych FAP/DPF w układzie redukcji spalin jest strategiczne w osiągnięciu emisji cząstek stałych do środowiska w właściwym nasyceniu. Wyśmienitym narzędziem na poprawienie potencjału Filtra cząstek stałych FAP jest naprawa filtrów DPF. Zrewaloryzowanie pełnej wydajności możliwe jest tylko i wyłącznie w przypadku uczynienia użytku z najbezpieczniejszej technologii regeneracji metodą wodną, usuwanie FAP, cechuje się brakiem skuteczności. Źródeł zapychania się filtrów cząstek stałych FAP jest ogrom, za przykład może posłużyć: nieszczelny układ wtryskowy. Reaktory katalityczne, zwane katalizatorami zaślepiają się, czego powodem jest rola, jaką za zadanie mają wykonywać, z tej przyczyny więc niekiedy pożądane jest płukanie filtrów i katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra cząstek stałych w 398
Mycie filtra DPF w 398
Regeneracja katalizatora SCR w 398
Naprawa katalizatora w 398
Płukanie filtra FAP w 398
Mycie, płukanie filtra cząstek stałych w samochodach ciężarowych w 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w 250
* metoda prawnie zabroniona

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Lokalizacja

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer