Filtry DPF - | Czyszczenie DPF

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w mieście | Filtry DPF

Oceń:
/ Aktualna ocena:

Najlepszym rozwiązaniem na poprawienie sprawności filtra cząstek stałych FAP/DPF jest mycie filtrów FAP. Czynników prowadzących do zużywania się katalizatorów jest cała paleta, doskonałym przykładem jest: uszkodzenie pompowtryskiwaczy. Odtworzenie całkowitej niezawodności dostępne jest tylko w sytuacji uczynienia użytku z profesjonalnej metody regeneracji metodą wodną, wypalanie w piecu, jest nie tyle niebezpieczne, co nieskuteczne. Zastosowanie katalizatora samochodowego w samochodzie jest strategiczne w uzyskaniu poziomu emisji spalin w przepisowym nasyceniu. Filtry cząstek stałych FAP zaślepiają się, czego źródłem jest praca, którą realizują, z tego powodu od czasu do czasu za dobry pomysł uważa się mycie katalizatorów i filtrów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów

Cena i koszt (netto)
Płukanie katalizatora w 398
Naprawa filtra cząstek stałych w 398
Regeneracja filtra FAP w 398
Czyszczenie katalizatora SCR w 398
Mycie filtra DPF w 398
Regeneracja, mycie filtra DPF w samochodach ciężarowych w 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w 250
* metoda prawnie zabroniona

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Lokalizacja

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer