Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Górowo Iławeckie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Górowie Iławeckim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Górowo Iławeckie – miasto z terenu powiatu bartoszyckiego, województwa warmińsko-mazurskiego, położone w odległości 23 km od Bartoszyc i 68 km od Olsztyna. Mieszka tu 4198 mieszkańców.

Historia osadnictwa na tych terenach sięga XIII wieku, intensywne osadnictwo rozpoczęło się po 1283 roku. Za początek miasta przyjmuje się rok 1335, gdy wytyczono tu rynek dla nowo powstałej osady.

Jest regionalnym ośrodkiem handlowo-usługowym z drobnym przemysłem, władze miasta nastawione są na rozwój turystyki. Krzyżują się tu dwie drogi wojewódzkie nr 511 Górowo Iławeckie – Lidzbark Warmiński z nr 512 Pieniężno – Górowo Iławeckie – Bartoszyce – Szczurkowo. Na drogach tych coraz częściej zauważa się pojazdy z silnikiem diesla, ich obowiązkowym, narzuconym przez prawo, elementem wyposażenia jest filtr cząstek stałych, który wraz z katalizatorem dba o obniżenie ilości szkodliwych spalin wydobywających się z auta.

Wielu kierowców korzysta w Górowie Iławeckim z usług regeneracji i czyszczenia filtrów cząstek stałych oraz katalizatorów, procesy te przeprowadzone przez wyszkolonego pracownika i wykonane w dedykowanej do tych procesów maszynie, pozwalają na przywrócenie 100% sprawności filtra i katalizatora. Cennik usług dla Górowa Iławeckiego podany jest w tabeli poniżej.

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Górowie Iławeckim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Górowie Iławeckim 320
Regeneracja filtra FAP w Górowie Iławeckim 320
Mycie katalizatora w Górowie Iławeckim 320
Płukanie katalizatora SCR w Górowie Iławeckim 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Górowie Iławeckim 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Górowie Iławeckim 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Górowie Iławeckim 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Górowie Iławeckim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Górowie Iławeckim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Górowie Iławeckim i wygodnie wyślij filtr DPF z Górowa Iławeckiego do regeneracji i czyszczenia

Z Górowa Iławeckiego filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Górowo Iławeckie Szkolna GIL01G 54.281551/20.489771 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer