Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Jasień

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Jasieniu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Jasień – miasto z terenu powiatu żarskiego, województwa lubuskiego, położone w odległości 14 km od Żar. Mieszka tu 4515 mieszkańców.

Po raz pierwszy wieś Gozenna pojawia się w 1000 roku, prawa miejskie zostają nadane jej w 1660 roku. W XIX wieku odbudowane po pożarze miasto rozwija się w szybkim tempie, rozwija się przemysł, powstaje fabryka sukna, przędzalnie wełny, młyny wodne i cegielnia. Obecna nazwa miasta została przyjęta w 1946 roku. Obecnie miasto posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę, wodociągi, gazociągi, działa tu wiele przedsiębiorstw.

Przez miasto biegnie droga wojewódzka nr 287 (Kosierz – LubskoŻary), którą docierają do miasta klienci z okolicznych miejscowości. Wielu kierowców korzysta w Jasieniu z usług dedykowanych filtrom cząstek stałych przez serwisy samochodowe. Prawidłowo wykonany proces regeneracji filtra DPF/FAP pozwala na odzyskanie pełnej sprawności, dodatkowo klient otrzymuje od serwisu dwuletnią gwarancję bez limitu kilometrów. Czyszczenie filtra lub katalizatora odbywa się za pomocą wody pod wysokim ciśnieniem z dodatkiem specjalnej chemii, następnie element jest suszony gorącym i zimnym powietrzem tak, aby nie została na nim wilgoć, przed i po wykonanym czyszczeniu następuje odczyt parametrów tak, aby pracownik mógł sprawdzić, czy proces został prawidłowo wykonany. Cennik dla miasta Jasień podany jest w tabeli poniżej, w niej sprawdzisz cenę regeneracji filtra cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Jasieniu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Jasieniu 320
Regeneracja filtra FAP w Jasieniu 320
Mycie katalizatora w Jasieniu 320
Płukanie katalizatora SCR w Jasieniu 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Jasieniu 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Jasieniu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Jasieniu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Jasieniu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Jasieniu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Jasieniu i wygodnie wyślij filtr DPF z Jasienia do regeneracji i czyszczenia

Z Jasienia filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jasień Przemysłowa JSI01G 51.753731/15.011350 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer