Katalizatory - Konin | Regeneracja DPF, FAP, SCR i czyszczenie katalizatorów

Czyszczenie filtrów cząstek stałych FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Koninie | Katalizatory

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Czyszczenie filtrów DPF i regeneracja filtrów FAP w miejscowości Konin to niejedyna z napraw, jaką świadczą warsztaty oczyszczani filtrów DPF FAP w Koninie, prócz nich jest możliwe by ponadto odszukać, i wykonać czyszczenie katalizatorów. Nagromadzanie się sadzy wewnątrz filtra DPF to popularna pobudka spadku osiągów układu, który to katalizator samochodowy. Stopnie konwersji katalitycznej filtrów FAP nie zaskakują, aczkolwiek filtracja mechaniczna spalin odbywa się ze zwykłym wynikiem nawet 100%. Filtr cząstek stałych zainstalowany był w sporym odsetku osobówek z silnikiem na olej które opuściły fabrykę po wprowadzeniu EURO 5. Usługa Katalizatory w Koninie to pewność najlepszej jakości i najniższych opłat. Sprawdzaj pracownie zajmujące się filtrami DPF w Koninie, pod Koninem, jak również w niewielkiej odległości od Konina. Przyczyn wyeksploatowywania się katalizatorów samochodowych jest niemało, czego dobrym przykładem jest: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Genialnym przepisem na odnowienie wydajności Filtra cząstek stałych jest czyszczenie filtrów DPF. Zregenerowanie kompletnej kondycji możliwe jest jedynie w przypadku wdrożenia jedynej skutecznej techniki hydrochemicznej regeneracji, dopalanie sadzy w zapchanym filtrze, nie opłaca się. Cel obecności katalizatora samochodowego w układzie wydechowym jest priorytetowy w utrzymaniu emisji gazów wydechowych w akceptowalnym składzie. Filtry FAP zużywają się, z przyczyny misji, której wykonywaniem się zajmują, wobec tego od czasu do czasu konieczne jest udrażnianie części wchodzących w skład układu.

Katalizator przygotowywany w pracowni na stole w Koninie.
Katalizatory, Konin

Wolne od zanieczyszczeń Katalizatory z Konina.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów

Cena i koszt (netto)
Mycie filtra FAP w Koninie 398
Czyszczenie filtra cząstek stałych w Koninie 398
Regeneracja filtra DPF w Koninie 398
Płukanie katalizatora SCR w Koninie 398
Naprawa katalizatora w Koninie 398
Mycie, regeneracja filtra DPF w samochodach ciężarowych w Koninie 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Koninie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Koninie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Koninie. Konin - Katalizatory

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer