Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Krzyż Wielkopolski

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Krzyżu Wielkopolskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Krzyż Wielkopolski jest to położone w województwie wielkopolskim miasto, które na mapach widnieje jako miasto od 1936 roku. Krzyża Wielkopolskiego należy szukać w granicach powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego, w widłach dwóch rzek: Drawy i Noteci. Krzyż Wielkopolski jest niewielkim miasteczkiem, a liczba zamieszkujących Krzyż mieszkańców przekracza zaledwie 6150 osób.

Krzyż najprawdopodobniej powstał jeszcze w XVIII wieku, czego dowodem są zabytki miasta, z których najstarszy pochodzi z końca XIX wieku. Przez Krzyż Wielkopolski biegnie droga wojewódzka numer 174 (Drezdenko – Kosin – Stare Bielice – Nowe Bielice – Krzyż – Lubcz Mały – Wieleń – Nowe Dwory – Gajewo – Kuźnica Czarnkowska). Dzięki temu, że Krzyż Wielkopolski leży przy tak uczęszczanej trasie, pracujący w Krzyżu mechanicy zajmujący się filtrami cząstek stałych DPF FAP i katalizatorami, nie narzekają na brak zajęcia.

Ponieważ zapchane filtry cząstek stałych i katalizatory należą do najczęstszych usterek związanych z eksploatacją samochodów z silnikiem diesla. Dlatego też zebraliśmy z Krzyża najniższe ceny za wspomniane usługi naprawy i regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów, również katalitycznej selektywnej redukcji emisji spalin SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Krzyżu Wielkopolskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Krzyżu Wielkopolskim 320
Regeneracja filtra FAP w Krzyżu Wielkopolskim 320
Mycie katalizatora w Krzyżu Wielkopolskim 320
Płukanie katalizatora SCR w Krzyżu Wielkopolskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Krzyżu Wielkopolskim 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Krzyżu Wielkopolskim 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Krzyżu Wielkopolskim 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Krzyżu Wielkopolskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Krzyżu Wielkopolskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Krzyżu Wielkopolskim i wygodnie wyślij filtr DPF z Krzyża Wielkopolskiego do regeneracji i czyszczenia

Z Krzyża Wielkopolskiego filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Krzyż Wielkopolski Osiedle Parkowe Józefa Wybickiego KWP01A 52.879871/16.018829 Wyszukaj
Krzyż Wielkopolski Krzesiwo Zachodnia POP-KZZ1 52.880421/16.010349 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer