Regeneracja filtrów DPF i FAP - Wielkopolskie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Zaraz po województwie, w którym znajduje się stolica Polski, największe jest województwo wielkopolskie, również z białym orłem w herbie, jednak bez korony. Województwo składa się z 31 powiatów i 4 miast, które funkcje powiatów pełnią. Mimo że Wielkopolska nie kojarzy się z węglem, tak jak na przykład Śląsk, to nie można nie za znaczyć, że również w Wielkopolsce znajdują się kopalnie węgla, oraz bardzo rozwinięty przemysł i wysoka industrializacja terenu. Prócz tego wapienie, sól oraz znaczne ilości torfu, wszystko to jest intensywnie eksploatowane. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że w Wielkopolsce na jednego mieszkańca przypada ponad pół samochodu – produkcja towarów wymaga odpowiedniego zaplecza logistycznego, aby wszystko odbywało się płynnie. Tak więc na drogach wielkopolski jeździ, za sprawą tego mnóstwo samochodów, w większości użytkowych, zasilanych pracą silnika diesla. Diesle, cieszące się niechlubną sławą brudnych, obecnie wyposażone są w specjalne filtry służące zmniejszaniu emisji spalin, a więc również zmniejszają emisję sadzy i zanieczyszczeń na sadzy zbudowanych. Tym zadaniem trudni się DPF, który niestety, raz na jakiś czas (zazwyczaj około 1000 kilometrów), zapycha się sadzą i należy koniecznie go wyczyścić. Odbywa się to poprzez dopalanie zgromadzonej w nim sadzy, co jednak prowadzi do powstawania popiołów, które już się nie palą. W takim więc razie konieczne jest zdemontowanie filtra DPF i regeneracja na specjalnej maszynie służącej do regeneracji filtrów cząstek stałych. Zadzwoń lub przeczytaj artykuły w głównej stronie, aby dowiedzieć się więcej o hydrochemicznej regeneracji DPF.

 

 

Katalizator, filtr DPF FAP w województwie wielkopolskim, po regeneracji, czyszczeniu, naprawie.
Regeneracja, czyszczenie, naprawa filtrów DPF/FAP i katalizatorów województwo wielkopolskie

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Wielkopolskie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF województwo Wielkopolskie 398
Regeneracja filtra FAP województwo Wielkopolskie 398
Mycie katalizatora województwo Wielkopolskie 398
Płukanie katalizatora SCR województwo Wielkopolskie 398
Naprawa filtra cząstek stałych województwo Wielkopolskie 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych województwo Wielkopolskie 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR województwo Wielkopolskie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora województwo Wielkopolskie 250
* metoda prawnie zabroniona

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora (województwo Wielkopolskie)

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer