Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Łazy

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Łazach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Łazy – miasto z terenu województwa śląskiego, powiatu zawierciańskiego, położone na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Mieszka tu 7215 mieszkańców.

Jak pokazują badania archeologiczne, pierwsze ślady osadnictwa na tych terenach, pojawiły się jeszcze 120 000 lat p.n.e. Pierwsza wzmianka o miejscowości Łazy pojawia się w 1790 roku, prawa miejskie otrzymały w 1967roku.

Jak pokazują statystyki wydziału komunikacji, w powiecie zawierciańskim ponad połowa zarejestrowanych samochodów to te z silnikiem diesla. Ich duża popularność podyktowana jest niższą ceną oleju napędowego oraz dłuższą żywotnością. Niestety samochody z silnikiem diesla produkowane obecnie posiadają bardzo bogate i wysoce zaawansowane wyposażenie, które z czasem jak każdy element się psuje, a jego wymiana bądź naprawa to kwota rzędu kilku tysięcy. Takim elementem jest np. filtr cząstek stałych, który po przejechaniu pewnej ilości kilometrów zapycha się. Jego wymiana to spory koszt dla kierowcy więc naprzeciw oczekiwaniom wyszedł klientom serwis regeneracji filtra cząstek stałych, który oferuje czyszczenie filtrów DPF lub FAP. Cennik takich usług dla miasta Łazy podany jest w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Łazach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Łazach 320
Regeneracja filtra FAP w Łazach 320
Mycie katalizatora w Łazach 320
Płukanie katalizatora SCR w Łazach 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Łazach 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Łazach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Łazach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Łazach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Łazach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Łazach i wygodnie wyślij filtr DPF z Łazów do regeneracji i czyszczenia

Z Łazów filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Łazy Podlesie Wyzwolenia LAZ02G 50.431568/19.387970 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer