Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Mikstat

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Mikstacie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Mikstat to miasto położone w województwie wielkopolskim, w powiecie ostrzeszowskim. Mikstat leży na wysokości 180-200 metrów nad poziomem morza, miejscowość położona jest na Wzgórzach Ostrzeszowskich. Lokacja miejska została nadana Mikstatowi przed rokiem 1366. Herbem Mikstatu są dwie białe lilie ze złotą przepaską na czerwonym tle. Mikstat leży w odległości około 10 kilometrów od Ostrzeszowa i około 25 kilometrów od Ostrowa Wielkopolskiego. Przez miasto przechodzi droga wojewódzka numer 447 (Antonin — Grabów nad Prosną).

W pobliskiej wsi, oddalonej niecałe 10 kilometrów od Mikstatu, znajduje się najgrubszy buk w Lasach Państwowych, Wzgórza Ostrzeszowskie oraz Kotlina Odolanowska objęte są formą ochrony przez Obszar Chronionego Krajobrazu. Zabytki, jakie znajdziemy w Mikstacie to między innymi: krzyż przydrożny z XIX wieku z rzeźbami Pawła Brylińskiego, układ urbanistyczny i warstwy archeologiczne z XIV wieku, kościół na cmentarzu grzebalnym, plebania, zabytkowy cmentarz przy kościele św. Trójcy oraz kościół parafialny świętej Trójcy.

W celu ochrony silnika, a także przyrody, wybierając się w podróż do Mikstatu, warto zadbać, aby nasze auto nie miało problemów z filtrem cząstek stałych czy katalizatorem. Jeżeli już niestety pojawią się jakieś problemy, to możemy z Mikstatu wysłać do czyszczenia i regeneracji katalizatory SCR oraz filtry DPF FAP. Poniżej przedstawiamy najniższe ceny za wykonanie wyżej wymienionych usług.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Mikstacie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Mikstacie 320
Regeneracja filtra FAP w Mikstacie 320
Mycie katalizatora w Mikstacie 320
Płukanie katalizatora SCR w Mikstacie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Mikstacie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Mikstacie 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Mikstacie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Mikstacie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Mikstacie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Mikstacie i wygodnie wyślij filtr DPF z Mikstatu do regeneracji i czyszczenia

Z Mikstatu filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Mikstat Bielany Skryta MKS01N 51.532188/17.970329 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer