Mycie DPFów - Gorzów Wielkopolski | Czyszczenie DPF

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w Gorzowie Wielkopolskim | Mycie DPFów

Oceń:

Zastosowanie filtra FAP w układzie wydechowym samochodu jest istotne w zachowaniu emisji zanieczyszczeń w dopuszczalnym stężeniu. Filtry cząstek stałych FAP zaczopowują się, czego powodem jest funkcjonalność, jaką wykonują, z tego powodu od czasu do czasu wskazane jest czyszczenie podzespołów. Czynników prowadzących do szybkiego zużywania się filtrów DPF jest całkiem dużo, czego przykładem może być: zepsuty wtryskiwacz. Genialnym narzędziem na zrewaloryzowanie wydolności filtra DPF/FAP jest czyszczenie filtrów DPF. Przywrócenie fabrycznej efektywności prawdopodobne jest wyłącznie w przypadku stosowania najbezpieczniejszej techniki regeneracji w specjalistycznej maszynie, usuwanie DPF, jest nie tyle niebezpieczne, co nieskuteczne.

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer