Mycie DPFów - Zielona Góra | Regeneracja DPF, FAP, SCR i czyszczenie katalizatorów

Czyszczenie filtrów cząstek stałych FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Zielonej Górze | Mycie DPFów

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Stestuj warsztat w miasteczku jakim jest Zielona Góra, po to, żeby odbyć czyszczenie filtrów DPF FAP, naprawa filtrów FAP, płukanie katalizatorów lub wymiana katalizatora. Możliwości wiązania chemicznego filtrów DPF FAP są małe, ale filtracja mechaniczna spalin przebiega ze sprawnością niemal 100%. Nagromadzanie się zanieczyszczeń w konstrukcji filtra to zwykła przyczyna spadku właściwości urządzenia, a na myśli mamy filtr DPF. Pierwsze FAP-y zamontowano w dieslach z powodu zmian w prawie odnoszących się do poziomu możliwych emisji spalin, natomiast teraz FAP to norma w dieslach.. Usługa Mycie DPFów w Zielonej Górze to pewność najwyższej jakości jak również najatrakcyjniejszych opłat. Czyszczenie filtrów DPF FAP w Zielonej Górze oraz Mycie DPFów to w tym momencie najnowocześniejsza metoda przywrócenia sprawności filtrów DPF FAP. Zadanie reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem w wydechu jest kluczowe w odzyskaniu uwalniania cząstek stałych w akceptowalnym stężeniu. Powodów prowadzących do zatykania się filtrów cząstek stałych DPF jest ogrom, możliwą przyczyną jest: niewłaściwy stan wtryskiwaczy. Modelowym narzędziem na poprawienie wydolności filtra DPF jest regeneracja filtrów FAP. Filtry cząstek stałych FAP zużywają się, z powodu roli, jaką się zajmują, z tego powodu co jakiś czas wskazane jest naprawianie części. Odzyskiwanie pierwotnej wydajności osiągalne jest tylko w przypadku wykorzystania szwajcarskiej operacji regeneracji w specjalistycznej maszynie, dopalanie sadzy w zapchanym filtrze, nie spełnia zadania.

DPF umyty, wyczyszczony w laboratorium w Zielonej Górze.
Mycie DPFów, Zielona Góra

Opatrzone gwarancją Mycie DPFów w Zielonej Górze.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów

Cena i koszt (netto)
Regeneracja filtra DPF w Zielonej Górze 398
Czyszczenie katalizatora SCR w Zielonej Górze 398
Mycie filtra FAP w Zielonej Górze 398
Płukanie katalizatora w Zielonej Górze 398
Naprawa filtra cząstek stałych w Zielonej Górze 398
Regeneracja, płukanie katalizatora SCR w samochodach ciężarowych w Zielonej Górze 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Zielonej Górze 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Zielonej Górze 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Zielonej Górze. Zielona Góra - Mycie DPFów

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer