Mycie FAPów - Ruda Śląska | Czyszczenie DPF

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w Rudzie Śląskiej | Mycie FAPów

Oceń:

Podłoży szybkiego zapychania się filtrów DPF/FAP jest niemało, jedną z możliwości jest: niesprawna pompa Common Rail. Filtry DPF/FAP zapychają się, głównie z racji misji, którą wykonują, z tego powodu czasem niezbędne jest regenerowanie elementów. Cel pracy reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem w układzie wydechowym samochodu jest strategiczny w zdobyciu poziomu emisji spalin w stosownym poziomie. Genialnym sposobem na zregenerowanie niezawodności katalizatora jest regeneracja filtrów FAP. Odtworzenie największej efektywności możliwe do osiągnięcia jest tylko i wyłącznie w przypadku stosowania szwajcarskiej metody regeneracji wodno-chemicznej, dopalanie sadzy w zapchanym filtrze, cechuje się brakiem skuteczności.

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer