Subpage photo

Mycie Katalizatorów - Pilawa | Regeneracja DPF, FAP, SCR i czyszczenie katalizatorów

Czyszczenie filtrów cząstek stałych FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Pilawie | Mycie Katalizatorów

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Stestuj warsztat w miejscowości jaką jest Pilawa, by odbyć czyszczenie filtrów DPF FAP, naprawa filtrów DPF, oczyszczanie FAP lub wypalanie DPF. Jak można usłyszeć w TV w Pilawie skala zanieczyszczeń w atmosferze Pilawy, przerosła już dawno dopuszczalny poziom i niezbędnie należy zareagować, co jest przyczyną tego, że katalizatory w samochodach z silnikiem diesla, które mają to zatrzymywać. Filtr FAP zamontowany był w znacznym procencie aut wykorzystujących diesla wyprodukowanych po wprowadzeniu normy Euro. Właściwości katalityczne filtrów FAP są pomijalne, lecz filtracja mechaniczna przebiega ze skutkiem rzędu 100%. Posiadacze samochodów na olej napędowy z Pilawy polecają laboratoria w Pilawie, przede wszystkim, gdy celem jest usługi Mycie Katalizatorów. Warsztaty w Pilawie prowadzą wiele specjalistycznych usług, a wśród nich Mycie Katalizatorów daje możliwość by zreperować katalizator z prześwitem zamkniętym sadzą i popiołami. Modelowym narzędziem na zregenerowanie kondycji filtra cząstek stałych FAP/DPF jest czyszczenie filtrów FAP. Zrewaloryzowanie kompletnej sprawności prawdopodobne jest tylko i wyłącznie w przypadku skorzystania z szwajcarskiej technologii regeneracji z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem, regeneracja w myjkach, ma bardzo małą lub zerową skuteczność. Zalążków zatykania się filtrów cząstek stałych DPF jest bardzo dużo, jedną z możliwości jest: niesprawna pompa Common Rail. Przeznaczenie filtra cząstek stałych FAP w aucie jest kluczowe w utrzymaniu emisji spalin w akceptowalnym stężeniu. Katalizatory ulegają wyeksploatowaniu, z racji misji, którą wykonują, zatem okazjonalnie za dobry pomysł uważa się mycie katalizatorów i filtrów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów

Cena i koszt (netto)
Naprawa filtra FAP w Pilawie 320
Mycie filtra cząstek stałych w Pilawie 320
Regeneracja katalizatora w Pilawie 320
Płukanie filtra DPF w Pilawie 320
Czyszczenie katalizatora SCR w Pilawie 320
Płukanie, czyszczenie filtra cząstek stałych w samochodach ciężarowych w Pilawie 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Pilawie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Pilawie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Pilawie. Pilawa - Mycie Katalizatorów

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Punkty nadania i odbioru z których można zrealizować Mycie Katalizatorów w Pilawie

Jeśli interesuje Cię Mycie Katalizatorów i jesteś z Pilawy możesz zamówić usługę kurierską lub skorzystać z wygodnych paczkomatów, lista znajduje się poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pilawa Żołnierka Letniskowa PLI01ML 51.960140/21.529720 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer