Subpage photo

Mycie Katalizatorów - Słupca | Regeneracja DPF, FAP, SCR i czyszczenie katalizatorów

Czyszczenie filtrów cząstek stałych FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Słupcy | Mycie Katalizatorów

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Porównaj warsztaty z Słupcy i złóż zamówienie na czyszczenie filtrów DPF FAP w specjalistycznym serwisie w Słupcy. Czynność taka, jak mycie DPF-ów i płukanie filtrów FAP okazuje się niestety obowiązkiem i nie da się tego porzucić, ponieważ powinność filtrów cząstek stałych jest niezaprzeczalnie bardzo ważna. Jak informuje TV w Słupcy skala zanieczyszczeń w powietrzu Słupcy, minęła już bezpieczny poziom i bezwzględnie trzeba działać przeciwko temu, poniekąd stąd FAP-y w samochodach z silnikiem diesla, które mają ten proces zatrzymywać. Możliwości chemiczne filtrów DPF są pomijalne, niemniej jednak filtracja sadzy odbywa się ze zwykłym wynikiem nawet 100%. Laboratoria w Słupcy posiadają szeroką gamę usług, czyli również Mycie Katalizatorów daje możliwość by odnowić katalizator z prześwitem zamkniętym cząstkami stałymi. Regeneracja filtrów cząstek stałych w Słupcy i Mycie Katalizatorów to obecnie najskuteczniejsza droga odzyskania właściwości filtrów cząstek stałych. Filtry FAP zaczopowują się, czego przyczyną jest funkcjonalność, którą realizują, więc okresowo niezbędne jest udrażnianie części wchodzących w skład układu. Powodów zatykania się katalizatorów jest cała paleta, czego dobrym przykładem jest: uszkodzony układ doładowania. Wspaniałym narzędziem na odnowienie możliwości filtra cząstek stałych DPF jest regeneracja filtrów DPF. Odzyskanie fabrycznej wydajności dostępne jest tylko w sytuacji użycia jedynej legalnej techniki regeneracji wodno-chemicznej, czyszczenie ultradźwiękowe, cechuje się brakiem skuteczności. Przeznaczenie filtra cząstek stałych FAP/DPF w aucie jest priorytetowe w zachowaniu uwalniania cząstek stałych w prawidłowym nasyceniu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra FAP w Słupcy 320
Mycie katalizatora w Słupcy 320
Płukanie filtra cząstek stałych w Słupcy 320
Naprawa katalizatora SCR w Słupcy 320
Regeneracja filtra DPF w Słupcy 320
Regeneracja, płukanie katalizatora SCR w samochodach ciężarowych w Słupcy 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Słupcy 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Słupcy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Słupcy. Słupca - Mycie Katalizatorów

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Punkty nadania i odbioru z których można zrealizować Mycie Katalizatorów w Słupcy

Jeśli interesuje Cię Mycie Katalizatorów i jesteś z Słupcy możesz zamówić usługę kurierską lub skorzystać z wygodnych paczkomatów, lista znajduje się poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Słupca Mikołaja Kopernika SLP02N 52.290211/17.867010 Wyszukaj
Słupca Pułaskiego SLP01N 52.289661/17.868919 Wyszukaj
Słupca Warszawska POP-SLP1 52.286400/17.875561 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer