Naprawa filtrów DPF - Gorzów Wielkopolski | Czyszczenie DPF

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w Gorzowie Wielkopolskim | Naprawa filtrów DPF

Oceń:

Filtry FAP zużwają się, czego źródłem jest misja, którą się zajmują, dlatego też okresowo za dobry pomysł uważa się płukanie filtrów i katalizatorów. Przywrócenie pełnej kondycji dostępne jest tylko w sytuacji stosowania najnowszej technologii regeneracji hydrotermicznej pod zwiększonym ciśnieniem, wypalanie popiołu, cechuje się brakiem skuteczności. Sprawdzoną drogą na przywrócenie potencjału katalizatora jest czyszczenie filtrów FAP. Funkcja filtra DPF w samochodzie jest fundamentalna w uzyskaniu produkcji zanieczyszczeń w odpowiedniej ilości. Źródeł zapychania się filtrów DPF/FAP jest całe spektrum, dla przykładu: uszkodzenie zaworu recyrkulacji spalin.

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer