Naprawa Katalizatorów - | Czyszczenie DPF

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w mieście | Naprawa Katalizatorów

Oceń:
/ Aktualna ocena:

Filtry cząstek stałych FAP/DPF niszczą się, czego powodem jest praca, którą się zajmują, więc niekiedy za dobry pomysł uważa się odnawianie elementów poprzez regenerację. Powodów prowadzących do wyeksploatowywania się reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami jest niemało, doskonałym przykładem jest: niewłaściwy stan turbosprężarki. Idealną receptą na odzyskiwanie niezawodności katalizatora samochodowego jest regeneracja filtrów FAP. Ulepszenie pierwotnej efektywności możliwe jest jedynie w sytuacji zastosowania najskuteczniejszej metodyki dedykowanej do filtrów i katalizatorów regeneracji, usuwanie FAP, jest zwyczajną stratą pieniędzy. Rola filtra cząstek stałych w układzie redukcji emisji spalin jest priorytetowa w uzyskaniu produkcji zanieczyszczeń w odpowiedniej wysokości.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów

Cena i koszt (netto)
Naprawa katalizatora SCR w 398
Regeneracja filtra cząstek stałych w 398
Mycie filtra FAP w 398
Czyszczenie filtra DPF w 398
Płukanie katalizatora w 398
Płukanie, regeneracja filtra FAP w samochodach ciężarowych w 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w 250
* metoda prawnie zabroniona

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Lokalizacja

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer